Arama sonuçlarınız

1. K

[1.2.5] [MOD] Too Many Items

zannetmiyorum ama dene istersen.
  2. K

Minecraft Cracked Technic Luncher (Güncel - 06.03.013 - ByApo)

bak abi technic launcher içinde 8 tane mi ne yanlış hatırlamıyosam mood paketi vardır bunlardan biride tekkit classictir istesende istemesende technic launcher indirirken oda içinde gelecek ama oynayıp oynamak sana kalmış bide technic kalktı yerine bigdig geldi ama technic teki modların çoğu...
  3. K

[minecraft premium hesap] [sadece 10 tl]

ve ayrıca sana para verip aldıktan sonra şifreyi değiştiremeyeceğimiz için sanki ortakmışız gibi kullanacağız
  4. K

Technic [Cracked] Launcher Arayanlar Buraya.

arkadaşlar technic kaldırıldı technic in orjinal sitesinde inidrdim ben premium hesap almadım ama sadece baktım technic varmı diye technic yok ve arkadaşlar sakın premium hesap satın almayın çünkü 50 tl, kazıklanırsınız çünkü premium hesap alınca yapabileceklriniz serverlara girebilmek,skin...
  5. K

Technic Pack!!!Yardım

bkunkcu biz arkadaşla bir forum açacağız forumda etkinlikler falan yapacağız televizyon programımızda olacak reklam falan da yapacağız işte zaten reklamdan birsürü kullanıcı gelebilir şimdi ben seni bizim siteye çağırmak istiyorum neden diye soracak olursan çünkü siteye üst mertebeler için...
  6. K

Minecraft Cracked Technic Luncher (Güncel - 06.03.013 - ByApo)

allah aşkına biri cevap versin update yapıyo sonra update failed yazıyo niye sadece bende oluyo bu biri söylesin lütfen söylesin
  7. K

Minecraft 1.4.7 Crack'li Technic Launcher arıyorum [ACİL]

ya ben üye oldum minecraft.net e technic launcher ı indirdim şifreyi yazıyorum launch a tıklıyorum minecraft.net e bağlanıyor diyo sonra kayıtlı olmayan kullanıcı adı veya şifre diyo minecraft.net e giriyorum şifremi ve kullanıcı adımı yazıyorum oluyor ama technic launcher a gelince olmuyor...
  8. K

Herobrine MOD 1.4.7

bakın yapmanız gerekeen sadece totemi yaratıp totemin olduğu bölgeden uzağa gitmeniz altını çiziyorum "TOTEMİN OLDUĞU BÖLGEDEN UZAĞA GİDİN" ve gitmeye devam edin karşınıza mutlaka çıkacaktır
  9. K

Minecraft Gift Code Nedir?

anladım onu hayır yazıyoz sonra ne oluyo özel itemler falan mı geliyo onu diyom
  10. K

Minecraft Gift Code Nedir?

peki bu hediye kodu ne işe yarıyor
  11. K

Herobrine MOD 1.4.7

affedersiniz yanlış açmışım
  12. K

Herobrine MOD 1.4.7

bir şey daha soracağım easymod installer normal girdim açılmadı klasöre çıkartıp winrarla açtım dosyaları çıktı yardım edebilir misiniz?
  13. K

Herobrine MOD 1.4.7

ben skydaz dan installer ını indirmiştim ama iki tane biri büyük biride küçük olan sorun vardı, küçük olan totemi yarattığımda yıldırım çakarken ses çıkmıyo, büyük olan ise oyuna girip çıktığımda totemdeki gözler beyaz oluyo yani totem kapanıyo gibi bir şey bunda öyle sorun olmaz değil mi?
  14. K

Beyler Ben Bir Acemiyim Ve Birkaç Basit Sorum Var (Size Göre Basit Tabii)

kardeş arabana c ye basarak kömürü koy,ve spawner için, ben 1.2.5 oynuyorum ama 1.4.7 de var bende 1.2.5 de sadece pig spawner ı var 1.4.7 de de aklına gelemiyecek herşeyin spawner ı var ve modlarını skaydaz dan inidr inidrince indirdiğin dosyayayı aç(.exe indir eğer mac kullanıyosan .zip indir)...
  15. K

1.2.5 Tale of Kingdoms

nerden indirdin ki
  16. K

1.2.5 Tale of Kingdoms

diğer modlarla çalışıyomuş yanlış görmüşüm özür dilerim.
  17. K

1.2.5 Tale of Kingdoms

ha bide ben yükledim de olmuyo sanırım başka modlarla çalışmıyo pixelmon gibi
  18. K

1.2.5 Tale of Kingdoms

skydazdan indir
  19. K

Minecraft Car Mod 1.2.5

ha bide bu forumda nasıl rütbe atlıyoz altın madencisi yada obsidyen madencisi naıl olunuyo ve ödül puanları nasıl kazanılıyo
  20. K

Minecraft Car Mod 1.2.5

ben siteleri aradım hep modloader istiyo bende forge var değiştirmeyi düşünmüyorum skydazdan inidiriyorum ordan indirince modloader yada forge farketmiyo zaten skydazdan 1.2.5 in car modunu indirdim keyifle oynuyorum ama yine de teşekkürler deniz
  21. K

[1.2.5] [MOD] Too Many Items

minecraft jar ı winrar ile aç sonra too many itemsin içindekilerin hepsini jar a at META-İNF i sil bitti.
  22. K

Minecraft Car Mod 1.2.5

artı işareti nerdeki deniz
  23. K

Minecraft Car Mod 1.2.5

ben mcpatcher ı inidirdim de nasıl kullanıcam