Arama sonuçlarınız

1. L

Çalışmalarım

İstediğin bölüme giderek sağ yukardaki konu aç butonuna tıkla orada ayarlamaları yapıp konunu açabilirsin
  2. L

Çalışmalarım

Konuyu okumadın ? 2 hafta oldu olmadı oyuna başlayalı ben dmx veya tario olmakmı istiyorum ?
  3. L

Steve Vs Herobrine [3D] [En İyi Çalışmam]

Teşekkür ederim
  4. L

Teşekkür ederim
  5. L

Çok işime yarayabilir teşekkür ederim o herobrine kafası enden biraz fazla değilmi :D
  6. L

Tamam teşekkürler :)
  7. L

Oyuna yeni başladığım için en başta mantar blogunu bilmiyordum sen dedikten sonra baktım :D gamemode listesinde yok ? give ilemi aliyoruz sadece ?
  8. L

Teşekkür ederim
  9. L

Çalışmalarım

Güncel +
  10. L

Görüşün için teşekkür ederim diğer çalışmalarımda dikkate alacağım fikrini :)
  11. L

Çalışmalarım

Güncel
  12. L

Beğendiğine sevindim teşekkür ederim :)
  13. L

Teşekkür ederim
  14. L

Teşekkür ederim :)
  15. L

:D İlk başta demek istediğini yanlış anlamıştım biraz daha büyük olabilirdi görüşün için teşekkür ederim
  16. L

Teşekkür ederim yorumlar için su kafanın havada durması biraz mantıksız oldu sonradan farkettim ama düzeltmeye üşendim :D
  17. L

Merhaba arkadaşlar önceki konumda söylediğim gibi oyunu bir haftadır oynuyorum. Bu çalışmaya 2 saatimi harcadım her blokta emek var.Tartışma çıkmasın görüşlerinize açığım :) Beğenirseniz Sevinirim :)
  18. L

Çalışmalarım

Yorumlar için teşekkür ederim kendimi biraz geliştirince bazı arkadaşlarla ortak çalışmalar yapacağım daha acemiyim zamanı değil :)
  19. L

Çalışmalarım

Evet çoğu şeyide öğrendim bir iki craftlama herobrine adlı bir konu dışında :D Teşekkür ederim :)
  20. L

Çalışmalarım

:D
  21. L

Çalışmalarım

Teşekkür ederim ev yapımı gibi şeyler düşünüyorum ama pek örnek yok ilham gelmiyor :)
  22. L

Çalışmalarım

Türkçe ifade etmen güzel olabilirdi genede teşekkürler :)