Arama sonuçlarınız

1. M

Modern Evimsi Şey [Yardım Ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum]

Merhaba arkadaşlar ilk modern evimi yaptım ama içini nasıl dizayn edeceğime karar veremedim bir tavsiye verirseniz veya yardım ederseniz çok sevinirim. Link:http://s3.dosya.tc/server7/OrOuD4/ModernEv.zip.htmlArkadaşlar Özür Dilerim Amacım Güncelleştirmek Değil Ama 1 Resimden 2 Tane Olmuş...
  2. M

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar mineyi açıyorum multiplayere tiklıyorum oyun kapaniyor ve hserpid veriyor isterseniz hserpidi yanyinliyim ama nolur çözüm bln
  3. M

Multipleyere tıklıyorum oyun kapanıyor !!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar minecrafta giriyorum single playerde sorun yok ama multiplayer yazısına tıklayınca oyun kapanıyor buda verdiği hata : # A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment: # # EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x4f9a4e60, pid=3824, tid=2424 # # JRE version...
  4. M

Yardım Ticking Screen Hatası

Arkadaşlar 1.5.2 de servere gireceğim tıklıyorum ve bekliyorum sonra mavi ekran geliyor ticking screen hatası veriyor yardım edin.
  5. M

Başlasngıç [Salt] 1.Bölüm Ve 2.Bölüm Çıktı Gelin Hafta Sonu 3.Bölüm

Amacanız burdaki görevleri geçmek konun başı forumda sınav 1 diye bakarsanız görürsünüz. Evet arkadaşlar bitti ama baya uzun olcak diyordum.Dershane saatleri değişti o yüzden kısa ama çok bölümlü yapıcam. Başlangıç Sınıf Seçtiğimiz Yer Savaştığınız Yer Haritanın Uzaktan...
  6. M

Sınav 1 İlk Mapim Ama Güzel [Yapım Aşamasında]

Arkadaşlar ilk mapimi yapıyorum bir yerde doğuyorsunuz ve sizi moblarla dövüştürmekiçin kaçırıyorlar sizde burdan kurtulup bu düzeni yok etmeye ant içiyorsunuz.1bölüm olmayakcak en az 2 bölüm diyorum.Sizi sırasıyla canavarlarla savaştırıcam.Meslek seçimi var pluginle değil büyücü okçu savaşçı...
  7. M

Yardım edermisiniz lütfen

Arkadaşlar pluginler hakkında bir bilgim yok.Ben İcnomoy chestshop ve mobbonutreloaded pluginlerini indircem.Nasıl kurucam ve nasıl ayarlıcam anlatırmısınız.
  8. M

Mod Paketi Yapıcam Yardım Edin Yapalım

Arkadaşlar mod paketi yapıcam sizin isteklerinize göre olmasını istiyorum yorumlara yazın hangi modu istiyorsanız (var olan) çakışmayacak olanları seçeceğim ve mesela 2 tane maden ekliyen mod var 1 tane seçeceğim daha kapsamlı olanı.Yorumlara yazın siz yazdıkça oluşturulacak 15 gün sonra biticek.
  9. M

Map Yapacağım Sizce Nasıl Olsun

Arkadaşlar map serisi yapacağım uzun yapmayı planlıyorum yada 3-4 bölüme ayırırım size nasıl bir map türü olmalı soruyorum yukaridaki anketten cevaplayınız.