Arama sonuçlarınız

1. H

TeamSpeakCin Sunucum Ts3 Hizmetleri

Güvenilir ve Kaliteli Bir Hizmetmi Arıyorsunuz Doğru Yere Geldiniz Kuruluş; TeamSpeakCin Sunucum 28.01.2015 Tarihinde Kırcan, Mertcan ve Ataberk İsimli 3 Kişi Tarafından Kurulmuş ve 29.01.2015 Tarihinde Satışlara Başlamıştır Paketler: ★ 50 KİŞİLİK 10TL ★ 150 KİŞİLİK 15TL ★ 250 KİŞİLİK 20TL ★...
  2. H

FTB Direwolf20 1.6.4 Açılmıyor

Launcha Basıyorum Fakat Hiçbişi Olmuyor Buyrun Consol http://pastebin.com/N7mEjkkU
  3. H

FTB Ram Arttırma

Benim Pc'De 8 GB Ram Var Ben Bunun Yarısını Minecrafta Vermeyi Düşünüyorum Fakat FTB'de En Fazla 1 Gb Veriliyo Göüzüküyo Acaba Bunu Nasıl Arttıra Bilirim
  4. H

Tekkit Lite Not Enough Items Sorunu

Tekkit Lite Oynuyorum Fakat Sistemim Türkçe Olduğu İçin Not Enough İtems'ı Tam Olarak Kullanamıyorum Cheat Modu Çalışmıyor Java Arguments'lerini Ne Yapıcağımı Bilmiyorum Yardımcı Olabilecek Warmı?
  5. H

100 Abonede MineCraft Premium Çekilişi

★ElfBross TR★ Birkaç Gün Önce Elime 2 Tane Minecraft GiftCode Geçti Arkadaşlar Bunlardan Birini Kendime Ayırdım Diğerinide Çekilişle Size Dağıtmaya Karar Verdim. Eğer Sizde Mincraft Premium İstiyorsanız Yapmanız Gereken Şey Aşşağıdaki Yönergeleri İzlemeniz. Fakat Bu Çekiliş 100 Abone Olunca...
  6. H

100 Abonede MineCraft Premium Çekilişi

★ElfBross TR★ Birkaç Gün Önce Elime 2 Tane Minecraft GiftCode Geçti Arkadaşlar Bunlardan Birini Kendime Ayırdım Diğerinide Çekilişle Size Dağıtmaya Karar Verdim. Eğer Sizde Mincraft Premium İstiyorsanız Yapmanız Gereken Şey Aşşağıdaki Yönergeleri İzlemeniz. Fakat Bu Çekiliş 100 Abone Olunca...
  7. H

ElfBross TR Grafik & Dizayn Elemanı Alımları Başladı

★ElfBross TR★ Bildiğiniz Üzere Kanalımıza Video Çekecek Eleman Alımları Yapmıştık Şimdiyse Alımlar Kapandı ve Grafik Dizayn Alımları Başladı İlgilenen Kişilerin Başvuru Formunu Doldurması ve Yorum Olarak Atması Rica Olunur ->Gereksinimler: ★ +13 Yaş ★ İnce Olmayan Bir Ses ★ Kanala Vakit...
  8. H

ElfBross TR 2 Kişilik Kadro Boşluğu

★ElfBross TR★ Başlıkta da Bahsettiğim Gibi Kanal İçin 2 Kişi Arıyorum .Uzun Zamandır Planlıyordum Fakat Sınavlarım Nedeniyle Hep Erteledim ve Sınavlarım Bittiği İçin Artık Başlayayım Dedim ve ElfBross TR Adında Bir Kanal Kurdum Kanalın Herşeyi Tamam ve Eksik Olan Üç Sey Var: Başvuracak 2 Kişi ve...
  9. H

mapları birleştirme

arkadaşlar sorum çok basit birçok mapı nasıl birleştirebiliriz
  10. H

K.A.S.A Mod Pack Hata!!!!!!

Arkadaşlar Kasayı Kurdum Fakat A list of ID conflicts has been written to the file 'IDConflicts.txt' in your minecraft directory diye bir hata alıyorum neden olabilir yardımcı olabilirmisiniz??
  11. H

You Tube Kanal

Eski Kanalımın Kapatılması sebebiyle Yeni Bir Kanal Açmaya Karar verdim Girip Beğenip Paylaşırsanız Çok Sevinirim Kanal Linki İçin Bana Tıkla
  12. H

You Tube Kanal

Eski Kanalımın Kapatılması sebebiyle Yeni Bir Kanal Açmaya Karar verdim Girip Beğenip Paylaşırsanız Çok Sevinirim Kanal Linki İçin Bana Tıkla
  13. H

You Tube Channel

Arkadaşlar YouTube'a Video Çekmeye Karar Verdim ve İlk Videomu Bu Gün Attım Benle Birlikte MineCraft ve Diğer oyunları Oynamak İsteyen Lütfen Benle İletişime Geçsin Skype:mertcanross YouTube:http://www.youtube.com/channel/UCdbexFW1wtI4XDNzylInhyA
  14. H

+15 Hakiki Dost Aranır Her Türlü Oyun Oynayacak

Başlıkta Dediğim Gibi Dost Aranır isteyen eklesin skype:mertcanross
  15. H

YouTube Kanal

YouTube'da Video Çekiyorum ve Minecraft İçin Arkadaş Arıyorum Ayrıca Kanalda Etkin Olmalı ve Diğer Oyunların Videolarını Çekmeli Sadece 1 Kişi İletişim Skype:mertcanross
  16. H

İnviteChannel YouTube Channel

[<<<<<<Siteye Gitmek İçin] İnvite Channel YouTube Channel Arkadaşlar Biz Bu İşi Ciddiye Aldık ve Kanalın 3. Günü 4 Seri yaptık Crysis 2, Minecraft ve Şu Anda 2 Seri Daha Çekiyoruz Ve Daha Çekeceğimiz Bir Sürü Seri Var. Kanal Kadromuza 1 Kişilik Alım Vardır. Başvuruları Kura ile Çekeceğiz...
  17. H

NEI mod yardım

arkadaşlar şimdi ekran küçükken sağda item menüsü flan gözüküyo fakat ekranı büyütünce yani tam ekran yapmıyorum sadece sol alttaki options gözüküyo