Arama sonuçlarınız

1. G

Yerdeki itemleri alamıyorum! ACİL

hangi plugin yüzündenmiş öğrenebildin mi?
  2. G

TeaMCombaT - Dev Ordu/3 Senedir/ Meslekler ! Disiplin !

Adınız:Görkem Soyadınız:Sırmalı Mesleğiniz:madenci 2.olarak iksirci Yaşınız:15 Skypeniz ( Mecburi ):grkmsrml
  3. G

Osmanlı HD texture pack edit

Kardeşim işine yarayabilicek bir şey buldum çini ve hat yok ama
  4. G

klana gelmek için mesaj attım cevabınızı bekliyorum

klana gelmek için mesaj attım cevabınızı bekliyorum
  5. G

LostSoul | Clan | Özel Website | Her Türden Destek | P4 Sırrı

Nick : snaald İsim : Görkem Yaş : 15 Kaç Yıllık Tecrübe : 2.5 yıl Meslek : Zorunlu Değil Skype : grkmsrml
  6. G

Yeni AÇıldı TRYRehber Ve Builder

konu nasıl deyişiyotm buldım eyv
  7. G

aynen ada geldi bug var fln diyo bebe :D aslında pek sövmeme sinir edidi ona sövdüm yani svdügümümden gelmicekseniz beni tınlamaz :) nası yani anlamadım ?
  8. G

Blaxcraft.Nitrado.net Faction/HG/MobArena/Parkour/Spleef/TNTRun Ve Artacak. Serverimizde Alım VAR ama Hak edenlere. Hak etmek Derken Serverde Bir Süre oynamalı ve bize hak ettini göstermeli yani Builder olması için /warp Arsalar 'a gidip buildler yapmalı eger yetkililer o buildi beğenirlerse...
  9. G

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:grkmsrml *Sadece Gerçek Adınız:Görkem *Yaşınız:14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Bfchickengamers lehamam nilepezde leaflookgaming azelza teorikredstoncu-aradasırada- köfteistköfte u-kab gaming *Modlu Mc...
  10. G

Namaz Kılan Steve ve daha fazlası !!

akın serverime builder olarak gelirmisin
  11. G

Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

çok güzel hatta mükemmel ama saklı gizli sandığı bulamadım
  12. G

1.5 için süper seed

azıcık ileride koskocaman bir orman ,bir köy , birde maden var.
  13. G

1.5 için süper seed

Merhaba Arkadaşlar! 1.5 için süper bir seed buldum akşam resim yükleyeceğim ama şimdiden seedi vereyim dedim. ve SEED:-12