Arama sonuçlarınız

1. Agnew

Avareler | Emek | Lapis/Arsa YOK | Eski Nesil Faction Sunucusu | 10.07.2020 |

Sunucunun loglarını incelediğimde çoğu oyuncu launchersız girmeye çalışıp aldığı hata'dan sonra uğraşmayı bırakmış. Launcher'ı şimdilik deaktif etmeye karar verdik tüm oyuncular launchersız giriş yapabilirler.
  2. Agnew

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Günümüz de emeğiyle birşeyler başarmayı seven oyuncu kitlesi ne yazık ki kalmadı. Elimizden geldiğince sizlerle olmaya devam edeceğiz.
  3. Agnew

Herkes launcher'a önyargılı fakat hilesiz, eşit bir oyun deneyimi için mecburum. Oyuncu kaybım olucaksa da olabilir hile ile oynamak isteyenler için sunucu çok. Teşekkür ediyorum değerli yorumun için
  4. Agnew

Sunucu açık, launcher ile giriş yapabilirsiniz
  5. Agnew

11.07.2020 15:00'de açılışı gerçekleştireceğiz. Normalde bugün olması gerekiyordu ufak tefek aksillikler olduğu için o tarihe aldık.
  6. Agnew

Hasan "Cristof"'a teşekkürlerimi sunuyorum buradan. Çok başarılı işleri var :) Ilgilenen olursa şuraya bırakacağım linkten ulaşabilirler kendilerine: Cristof Umarım o eski ortamı yakalayıp sizlere sunabiliriz. Iyi dilekleriniz için teşekkür ediyoruz :)
  7. Agnew

Teşekkür ediyorum. Oyun içi tarım ve hammadde(Jobs) dayalı bir gelişim mümkün. Teşekkür ederiz, hedefimiz o yönde. Discord adressimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz
  8. Agnew

Sistemler düzenlenilecek, diğer görselleri boyut nedeniyle ekliyemedik.
  9. Agnew

Kopyalanabilir IP play.avareler.net
  10. Agnew

Emek faction - Builder alımı

Merhabalar, Başlatmış olduğumuz "Emek" faction türevinde olan sunucumuz için; -Kendine güvenen -Kararlı 1 veyahut 2 adet builder alımı yapılacaktır ilgilenen olursa özel mesaj/discord ile ulaşabilir. Discord: agnew#9999
  11. Agnew

www.avareler.net

www.avareler.net
  12. Agnew

Old School Faction Sunucu var mı?

Yakın zamanda edit item olmayan, düzgün ekonomili, tarım ve lapissiz bir sunucu açıcağım. Discord kullanıyorsan ekleyebilirsin bir' iki hafta içinde açılışı gerçekleştirmeyi düşünüyorum :) agnew#4856
  13. Agnew

Spigot'tan plugin satın almak!?

Ben de aynı şekilde sorunlarla karşılaştım, çoğu pluginlerin discord kanalları oluyor plugin sahibiyle iletişime geçip BTC veya alternatif yöntemlerle ödeme yapabilirsin.
  14. Agnew

KediMC - Minecraft sunucusundan daha fazlası!

Kapalı olan bir sunucuyu ne diyerek güncel tutuyorsunuz?
  15. Agnew

23 Nisan İçin Müjdeli Bir Haberimiz Var! - NACSSHOST.COM

Bu güne kadar aldığım en uygun ve en iyi perfomans, ilgiyi gösteren firma. Kaçırmayın bu fırsatı derim
  16. Agnew

OYNA.SUFMEN.NET - 1.12 Altyapılı Survival - 1.8/1.15!

Girdiğim saat ile ssleri paylaştığın saat arasındaki zaman dilimini düşünürsek oyuncuların girmesi tabii ki mümkün. Girdiğim saatte bütün lobileri tek tek kontrol ettim yine de teşekkür ederim :)
  17. Agnew

Forum Game gittikçe kötüleşiyor...

Tabii reklam almaları gerekiyor lakin hem sunuculardan reklam alıp diğer platformlardan almaları abartı olmuş.
  18. Agnew

Ucuz ve güvenilir e-pin nerden alınır?

Ben aşağada vermiş olduğum siteden alıyorum bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım. Bonusda veriyorlar ve epin fiyatları diğer sitelere göre bi tık daha ucuz (Lol için) Yaklaşık 10 dakika içinde gönderiliyor EPin EPin
  19. Agnew

[Aktif] Stinson Factions > Eski Emek Faction Tadında > Metin Bölgesi > EDİTSİZ > En Fazla V7 Kazma > +20 Vip Çekilişi > BOSS > Eskilerin Tadı Burada!

Verimlilik 5, Keskinlik 5, Koruma 4'ün üstü edittir bilgin olsun kendi emeğinle yapamazsın bunların üstünü.
  20. Agnew

[ ForaMC.Rabisu.Net ] Yeni Nesil -1.8.X- Emek Skyblock Server | Türkiyede Tek | Kasa Eventi! | Vip Lobisi

Dikkatimi çeken tek şey 2GB Ram oldu. Sunucuyu açtın iyi hoş ama oyuncu istiyorsan o ram'i ve genel olarak herşeyi tekrardan düzenlemeniz gerekir
  21. Agnew

KingsNw Hileli Survival Keyfini Size En İyi Yaşatacak Sw [Huni Sistemleri Mükemmel] Yetkililer Sizler İçindir Siz Yetkililer İçin Değil

Çoluk çocuk tarafından yönetilen bi kadro o da belli oldu bu şartlarda pek bir şey beklemeyin..
  22. Agnew

KingsNw Hileli Survival Keyfini Size En İyi Yaşatacak Sw [Huni Sistemleri Mükemmel] Yetkililer Sizler İçindir Siz Yetkililer İçin Değil

Sunucu açıyım havasında açarsan zaten biyerlere gelemezsin. Konu tasarımı oyun içi deneyim, pluginler her şey direkt olarak sunucu açayım oyuncular gelsin mantığıyla kurmuşsun. Yanlış yapmışsın 1-2 ay dayanırsın belki
  23. Agnew

Yardım CS GO SADECE bilenler cevaplasın lütfen

VAC ban bir hesap için geçerlidir. Bilgisayarında herhangi bir hile bulunmuyorsa yeni bir hesap açıp devam edebilirsin oynamaya
  24. Agnew

Çekiliş Korona'dan evde olmaktan bıktınız mı? gamer.com.tr özel çekiliş

Çekilişe katılıyorum, Gorona'ya garşı tedbir aldım