Arama sonuçlarınız

1. C

Mod Paketi İsteği

Arkadaşlar sadece mimari üzerine yoğunlaşabileceğim bir mod paketi hazırlayabilir misiniz? Veya varsa link atabilir misiniz?
  2. C

Minecraft Kasma Sorunu Yardım Edin !!!

_JAVA_OPTIONS: -Xmx1024m -Xms1024m bu kodu al, Edit profile'dan JVM Arguements kısmına yaz.
  3. C

Host Siteleri Hakkında

Arkadaşlar biliyorumşu anda türkiyedeki en iyi mc hosting şirketi nitrado ancak orası normalde € şeklinde satış yaptığı için fiyatlar biraz tuzlu. Daha başka BatıHost buldum oradan alacağım fakat güvenemedim. Batıhosttan alanlar şikayetleri varsa yazabilir mi? Ve başka önerebileceğiniz firma var mı?
  4. C

Serverime builder arıyorum [acildir]

Tamam kabul ediyorum. SKype adresim. fly.Lodos
  5. C

Serverime builder arıyorum [acildir]

Nasıl bir site istiyorsunuz? Ve kuracağınız server mybb server mı yoksa başka bir oyunun serveri mi?
  6. C

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

*Forum kullanıcı adınız: crlord *Sadece gerçek adınız: selim *Yaşınız: 14 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 1,5 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Çoğuna Minecraft'ı arkadaşıma verecem *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Bİrçok kişi amaen çok sevdiğim kişler Ali ve...
  7. C

Harici Profil Açımı [REHBER] [VIDEOLU]

Arkadaşlar sizlere videolu bir şekilde .minecraft'ınız dışındanasıl başka bir minecraft dosyası açabileceğinizi gösteriyorum. İyi Seyirler. Beğenirseniz Abone olmayı unutmayın. Not: 8. sınıfa gidiyorum ama sesim ince çıkmış.
  8. C

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: crlord *Sadece Gerçek Adınız: Selim *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 1,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: çok kanal var ama birkaç tanesi GameExpertTR BfChickenGamers Fare Düşmanı *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet *Eklemek...
  9. C

[İSTEK] Maden'i Tekrar Doldurmak İçin...

Regen Block Nitradonun forumunda rehberini bulabilirsin
  10. C

Yardım konusu

single player commands
  11. C

AxiTR Aslında Çok iyi

Gençler ben anladım bunlar para veya beleş server almıyorlar. Bence direk bunlar AxiTR'den :D
  12. C

Birlikte ikariam oynayacak var mı??

ben oynarım bir aralar bayağı sarmıştı :D
  13. C

Zor Da Olsa Ücretsiz Oyun Almak

Arkadaşlar geçenlerde yeni bir site buldum. İsmi kazanay. Ben burdan şu ana kadar 20 tlye yakın para kazandım. Arkadaşlar şu linke tıklayarak sizde kazanabilirsiniz; http://www.kazanay.com/share.php?cmd_=71_1953244723_25116 Not: Sistem link tıklatarak oluyor. Her tıklamaya 10 kuruş kazanıyorsunuz.
  14. C

Merhaba premium nick şifreye ihtiyacım var

@??? bende öyle bir m*l tanımıyorum. Vermezler.
  15. C

Fikirler

Merhaba arkadaşlar, Benim bir survival serverim var. Arkadaşlarımla oynuyoruz. Kendimi güzel bir mağara seçip oraya yerlestim. Fakat bir kaç bir şey yapınca yapacak bir şey bulamadım. Bana birkaç fikir verebilir misiniz? Yaptıklarım; Sandık Odası Tarla Oto Tavuk Farmı Oto Fırın Yatak odası...
  16. C

Nasıl Bir Server İstersiniz

Merhaba arkadaşlar, Daha 10 dakika önce bir konu okudum. Ve herkes (yani neredeyse herkes) minecraft turk sunucularının kötüye gittiğini söylüyor. Bende bu işe bir çözüm bulmak istediğimden sizlere soruyorum; Nasıl bir serverda oynamak istersiniz??
  17. C

Tavsiyeleriniz

Ben ve bir arkadaşım youtubeda oyun videoları çekiyoruz. Şu anda kanal iyi gidiyor fakat daha ne yapmam gerek bilmiyorum. Fikirleriniz ve tavsiyelerinizi alabilir miyim?? Not: Kanal Link; http://www.youtube.com/user/xpgeyming
  18. C

Türkçe Minecraft - Modsuz Survival - S1B2-3

Adım Selim ve Arkadaşım Ömer İle Birlikte Sesli Olarak Oyun Videoları Çekiyoruz. *▬* Kullandığım Programlar *▬* -Action (Video Çekme Programı) -Windows Movie Maker (Video birleştirme programı) -Camtasia Studio 8 (Video Edit Programı) *▬* Bize Ulaşmak İçin *▬* Skype: fly.lodos (Selim)...
  19. C

minecraft demo diyor.

Birde Mojangın emeklerine değer verecez :D
  20. C

PureCraft Mod Paketi 1.6.2 !

Not:Mod Daha ALPHA Aşamasındadır.Bir Bug Bulursanız Bizim Mod Paketini Geliştirmeniz için Bildirmeniz Arz edilir... Bu kısmı anlamadım ?? Mod paketimi yapıyorsunuz yoksa mod mu?
  21. C

Nitrado'da Kasa Nasıl kurabilirim

Aynı sorun bende de var.
  22. C

Sunucuya girilmiyor!

Ben sunucuma KASA Softcore kurdum fakat sunucuya giriş yapılırken, oyun donuyor. Çözüm nedir?
  23. C

Çok acil yardımınız lazım creeperlarla ilgili !

kod alanına /gamerule mobGriefing false yaz böyle endermanlar blok da alamaz.
  24. C

[Tekkit Classic Server Kuracağım] Builder/Moderatör/Admin Alımı [Tekkit Classic Server Kuracağım]

Adınız*: Selim Soyadınız: Gül Yaşınız*: 14 Skype*: fly.lodos Tekkit Mod ve Minecraft Bilginiz*: Tekkit Yüksek Minecraft Çok Yüksek Bir serverde Admin oldunuz mu? Olduysanız Hangileri*: Hayır