Arama sonuçlarınız

1. O

| Herkesin İstediği Server Paketi | Bedava |

Çok Teşekkürler Dediğini yapıcağım :)
  2. O

Almaya Değer Server Paketi Hemde Çok Ucuza :)

Dostum Satmak Kolay Değil Söylemiş Olayım :) Benim önceden Sattığım Paketi Keşke Bedavaya Koymasaydım Alanlara Ayıp Oldu O Yüzden Link'İ Kaldırdım Bol Şanslar Satmanda :)
  3. O

Gençler Link'i Kaldırıyorum Kusura Bakmayın Bazı özür dilerimlar Skype'den Teşekkür Ediceğine Bir Yardım Etmedim Diye Sövüyor Neyse.
  4. O

| Okanoz | Easy Plugin Paketi | 1.5.2 | Türkçe |

Teşekkürler Map Var İndirenlere Sor Sana Koordinatlarını versin :) (evet birkaç alıntı var )
  5. O

Yok /manuadd oyuncuismi groupismi böyle dene :)
  6. O

Denedinmi :) Belki Birkaç Hata Olabilir Ama Güzel Paket :)
  7. O

Aynen ama işte sizin için çıkartıyorum normal'de Bu Paketi 10TL'ye Satıyordum Herkes Çok İstiyordu Paket Çıkardım Ama İşte Millet Benim Paketim Diye Millete Yalan Atıcak :(
  8. O

Evet Arkadaşlar CarerBilişim İle Anlaştım :) Ben Bu Site İçin Bedavaaa Yaptım :) Benim İçin Böyle Bir Paket Yaptılar. Paket Çok Güzel Bir Server Paketi Çok Hoşuma Gitti. Paketin Özelliklerine Geçelim: Şimdi Pakette her şey Hazır Size Veriyoruz Sizde Bu Paketi Pluginleri Ayarlı. Pluginler'de...
  9. O

çok önemli sorun

Benim Paketimlerinden Birini İndir :) Bu Benim Server Paketim 10TL Yerine Bedava Ama En Az 6GB Ram Olmali. Link: https://forum.gamer.com.tr/threads/okanoz-server-paketi-10-tl-yerine-bedava.101204/ Bu Easy Paketim Ram'i Az Olanlar İçin 1GB Ram Yeter. Link...
  10. O

Acil Yardımm [ Yardim ]

Teşekkürler Deniyeceğim :)
  11. O

Minecraft Server Paketi Haritalarla Beraber..

bir şey Değil Sizin İçin Varımm.. GÜncel...
  12. O

Acil Yardımm [ Yardim ]

Arkadaşlar Serverde Coin Sistemini Kurdum Ancak Normal Üyeler /coin yazinca bu hatayi veriyor neden ? Perm ayarimi gerekiyor permini bilen varmi ? '' An internal error occured while attempting to perform this command '' Hata Bu.
  13. O

Minecraft Server Paketi Haritalarla Beraber..

Hayır tabii ki :)Güncel..
  14. O

| OkanOz Server Paketi | 10 TL Yerine Bedava.

Evet Arkadaşalar Doğru Duydunuz. | OkanOz Server Paketim | Bedavaaa | -CarerBilişim İle Anlaştığım Server Paketi- Link: https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-server-paketi-haritalarla-beraber.97617/Güncel.Güncel.
  15. O

Çalışan Cok guzel Plugin paketi arıyorum..Facitons

Bu Benim Server Paketim 10TL Yerine Bedava Ama En Az 6GB Ram Olmali. Link: https://forum.gamer.com.tr/threads/okanoz-server-paketi-10-tl-yerine-bedava.101204/ Bu Easy Paketim Ram'i Az Olanlar İçin 1GB Ram Yeter. Link...
  16. O

Ver Skype'ni benim Dread-ScardopanMC gel

Ver Skype'ni benim Dread-ScardopanMC gel
  17. O

Laf sokma çabalarındaki ortaokul öğrencisi bebe. Spr0gs
  18. O

Ben senmiyim 13 yaşındaki bebe sus hadi.
  19. O

Senin Kadar Olamasamda Ben Senin Gibilerle Uğraşamam O Yüzden Şikayet Ediyorum BEBE 13 YAŞINDA DAHA.
  20. O

18 Senin Kaç Babam Len Sanane Ben Fortress'i Sevdiğim İçin Çağırıyorum Sen Ezberle Bebe 13 Yaşındadır Kesin.. Ranork Ben Burda Plugin Paketi Yapıyorum Adam Gelmiş Bana Neler Diyor Lütfen Müdahale Edelim..
  21. O

spr0gs Varya yorumlara baksana bir abi benim kullanıcılarıma gelmiş karışıyor sen karış bir şey demem ama o kim birde bak spr0gs dedi: ↑ üstüne alındığına göre öyle bi olasılık veriyorsun kendine Bunu Yazdı Birde Biri özür dilerim Dedi Kime Dedi Bilmiyorum Bende Banamı Dedin Dedim Oda Bunu Yazdı.
  22. O

Ghost-Craft plugini

İnşallah Deniyeceğim Yapmayı :)