Arama sonuçlarınız

1. O

| Herkesin İstediği Server Paketi | Bedava |

Evet Arkadaşlar CarerBilişim İle Anlaştım :) Ben Bu Site İçin Bedavaaa Yaptım :) Benim İçin Böyle Bir Paket Yaptılar. Paket Çok Güzel Bir Server Paketi Çok Hoşuma Gitti. Paketin Özelliklerine Geçelim: Şimdi Pakette her şey Hazır Size Veriyoruz Sizde Bu Paketi Pluginleri Ayarlı. Pluginler'de...
  2. O

Acil Yardımm [ Yardim ]

Arkadaşlar Serverde Coin Sistemini Kurdum Ancak Normal Üyeler /coin yazinca bu hatayi veriyor neden ? Perm ayarimi gerekiyor permini bilen varmi ? '' An internal error occured while attempting to perform this command '' Hata Bu.
  3. O

| OkanOz Server Paketi | 10 TL Yerine Bedava.

Evet Arkadaşalar Doğru Duydunuz. | OkanOz Server Paketim | Bedavaaa | -CarerBilişim İle Anlaştığım Server Paketi- Link: https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-server-paketi-haritalarla-beraber.97617/Güncel.Güncel.
  4. O

Plugin Paketi Kesin Bak.

Gençler Bana Çok Güzel Coin Sistemi Ayarları HungerGames Plugin Paketi Verene Bende Diğer Yorumda Paylaştığım 10TL'lik Server Paketini Vericeğim Haritalarla Beraberdir Herşeyi Ayarlı.. Lütfenn Birinizde Olsun Barii :( Linki...
  5. O

PlotMe [ Yardım ]

Arkadaşlar PlotMe Yaptım Perm'lerinide Ayarladım Adminlikten Çıkıyorum ama Nedense [ PlotMe ] Permisson Denied Yazıyor. Biriniz Yardimci Olursa Çok Mutlu OLurum :) Yada Biriniz PlotMe'si Ayarlı GroupManager Verirse :(
  6. O

Minecraft Server Paketi Haritalarla Beraber..

Evet Arkadaşlar CarerBilişim İle Anlaştım :) Ben Bu Site İçin Bedavaaa Yaptım :) Benim İçin Böyle Bir Paket Yaptılar. Paket Çok Güzel Bir Server Paketi Çok Hoşuma Gitti. Paketin Özelliklerine Geçelim: Şimdi Pakette her şey Hazır Size Veriyoruz Sizde Bu Paketi Pluginleri Ayarlı. Pluginler'de...
  7. O

| Okanoz | Easy Plugin Paketi | 1.5.2 | Türkçe |

Evet Arkadaşlar Çok Geçmeden Sizlere OkanOz Easy Plugin Paketini Yaptımm. Group Manager Ayarlıdır. ----OkanOz Easy Plugin Paketi----- OkanOz Easy Plugin Paketindekiler...
  8. O

Okanoz Plugin Paketi Yenilenmiştir.haritayı Yeniden Paylaşıcağım

Evet Arkadaşalar Önceki Paketimde Birkaç Hatalar Vardı Hepsini Düzelttim Ve Yeni Paketimi Çıkardım v1.1 GroupManager Ayarlıdır. ---Okanoz Plugin Paketi-- | --Harita AxiTr'nin dir.--...
  9. O

Süper Faction %99 Türkçee Okanoz Plugin Paketi Ve Haritaa Vardır|

Evet Arkadaşalar 2 Gündür Uğraştığım Plugin Paketini Paylaşıcağım. GroupManager Ayarlıdır. Bu Paketten Sonra Easy Paket Gelicektir.. ---Okanoz Plugin Paketi-- | --Harita AxiTr'nin dir.--...
  10. O

Scar Plugin Paketi V1.0 |1.5.2|

Evet Arkadaşlar Scar Plugin Paketi v1.0 1.5.2 İlk Plugin Paketim Ama Güzel Bir Paket :) Group Manager Ayarlıdır. Eğer Beğeni Ve Yorum Fazla Olursa Map'te Paylaşıcağım :) %80 Türkçe'dir. Paketteki Pluginler: 28 Tanedir...
  11. O

Server Mapi..!!

Server Mapi Getirene Serverde Adminlik Vericem Güzel Maplere ama :)
  12. O

Server Map

GENÇLER SERVER MAPİ OLAN OLAN BANA ULASSIN ACİL ....