Arama sonuçlarınız

1. maksiiss

krdşmcbranebekli10 Emek Faction Server [krdsmcbura.nitrado.net]

Basit Kasılabildiğiniz Faction Serverler Çabuk Sıkar ama Emek Harcadığınız Yerden Çıkmak İstemezseniz İşte Bu Server Tam Sizin İçin krdsmcbura.nitrado.net Sunucumuz Hakkında Bilgiler Sunucumuz 24 Kişilik Çoğu Şeyi Kendinizin Yaptıgı Emek Serverdir Sunucuda Boss etkin degil fakat onu...
  2. maksiiss

Azurroyun - Survival Oynuyoruz - Bolum 1

Uzun Zaman sonra tekrar video cektık ufak bi video devamı gelırmı bılmem sadece kanalın gerı donusu ıcın oncekı vıdeolarımızada bakmayı unutmayın :D
  3. maksiiss

Azurroyun Watch Dogs Çekilişi

Watch Dogs Çekilişi Yapıyoruz Çekilişe Katılmak İçin http://goo.gl/forms/kmxvcpP6pC
  4. maksiiss

Azurroyun-Geri Dönüş

Arkadaşlar Kanalımıza bi göz atın uzun sure sonra yenı vıdeomuz la sızlerleyız :D
  5. maksiiss

Minecraft Oynuyoruz - Minigame - Hunger Games [ Büyük Fail :D ]

Yeni videomuz beğenirseniz likelamayı ve abone olmayı unutmayın ıyı seyırler :D
  6. maksiiss

Mınecraft Oynuyoruz - Minigame - Farm Hunt

Yeni Videomuz Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  7. maksiiss

Furkan Aksoy | Kanalıma Bi Göz Atın :D

Herkeze Meraba Ben Furkan :D Yaşım 16 İstanbulluyum 12 Yaşımdan Beri Oyunlarla İlgileniyorum :D Bu Kanalda Başlangıç Olarak Minecraft Farklı Minigame Oyunları , Sonraysa Minecraft Dışı Başka Oyunlar Oynayacağım :D Destek Olursanız Sevinirim :D İyi Forumlar...
  8. maksiiss

Minecraft Oynuyoruz - Minigame - SUMOO [Oyunu Sonradan Çözdüm :D]

İts Jerry And Harry Serverde SUMO Adlı Oyunu Oynadık :D Birbirimizi Sahadan Dışarı atmaya Çalışıyoruz Eğlenceli Oyun :D Beğenirseniz Likelamayı Ve Abone Olmayı Unutmayın :D
  9. maksiiss

Minecraft Oynuyoruz - Minigame - Bounty Hunters

Yeni Videom Beğenirseniz Likelamayı Ve Abone Olmayı Unutmayın :D İyi Seyirler :D
  10. maksiiss

Minecraft Oynuyoruz - Minigame - Herobrine's Chamber

Yeni Videom Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın :D Guncel
  11. maksiiss

Yeni Kanalımdaki 2. Videom - Minigame - TNT Tag

Yeni Kanalımda Çektiğim İkinci Videom Beğenirseniz Lıkelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  12. maksiiss

Yeni Kanalımda İlk Videom - Minigame - Quake Craft

Yeni kanalımda çektiğim ilk videom inşallah beğenirsiniz bitek minecraft degil başka oyunlarda çekicem. Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  13. maksiiss

Minecraft Oynuyok - Minigame - Quake Craft - TNT Run

Beğenirseniz Likelamayı Ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  14. maksiiss

[SERVER AKTİF] Azurroyun Hammaddesiz-Lapissiz-Görevli EMEK Server 0LAG [1.7.X Olmuştur!]

Azurroyun Hammaddesiz Lapissiz Emek Server azurroyun.nitrado.net -Serverde Kesinlikle Hammadde Yoktur(Sonra Hammaddesiz B*ktan Server Falan Demeyin!) -Klansız Oyuncularada Vurulabilecek Her Oyuncu Eşittir! -VİP Çekilişi Yapılcaktır Kazanana 1 Haftalık Vip...
  15. maksiiss

[SERVER AKTİF] Azurroyun Hammaddesiz-Lapissiz-EMEK Server 0LAG [1.7.X Olmuştur!]

Azurroyun Hammaddesiz Lapissiz Emek Server azurroyun.nitrado.net -Serverde Kesinlikle Hammadde Yoktur(Sonra Hammaddesiz B*ktan Server Falan Demeyin!) -Klansız Oyuncularada Vurulabilecek Her Oyuncu Eşittir! -VİP Çekilişi Yapılcaktır Kazanana 1 Haftalık Vip...
  16. maksiiss

[SERVER AKTİF] Azurroyun Hammaddesiz-Lapissiz-Hard EMEK Server 0LAG [1.7.X Olmuştur!]

17. maksiiss

Azurroyun - Faction Server - Hammadde - Orman - Parkur

1.7.9 / AZURROYUN FACTİONS SERVER AzurrOyun.nitrado.net Serverimiz Yeni Açılmıştır. Arsalardan tabelaya tıklayarak arsayı kendı sahsınıza alabilirsiniz. Marketten Çeşitli Ürünler Satın Alabilirsiniz :) Ormanda...
  18. maksiiss

Azurro TV Reklamlar :D - TURKCE - Azurroyun (Kısa Film)

Arkadaşlar Uzun Süredir Böyle Videolar Çekiyoruz Kanalımıza Destek Verirsenız Seviniriz :D Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın :D
  19. maksiiss

Minecraft Mod Tanıtımı 1 - Canlı Madenler :D

İlk Mod Tanıtımı bölümümüzde Canlı Madenleri Tanıttık ( Living Blocks ) :D Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  20. maksiiss

Maceracı Steve - Bölüm 1 - Maceraya Atılmak (Kısa Film)

Arkadaşlar uzun zamandır böyle videolar çekiyoruz videomuzun kamera arkasıda vardır:D Beğenirseniz Likelamayı ve Abone olmayı unutmayın İyi Seyirler :D
  21. maksiiss

Steve İle Haber - Bölüm 2 - Azurroyun - TÜRKÇE (Kısa Film)

Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  22. maksiiss

Herobrinenin Dönüşü - Azurroyun - TURKCE (Kısa Film)

Beğenirseniz Likelamayı ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Seyirler :D
  23. maksiiss

Hammadde Nasıl Wgliyecegiz

Arkadaslar Hammaddeyi Ayrı Ayrı Vgledim Ama Bu Sefer Kırma Yerlerınde pvp acık oluyor playerler bırbırlerını olduruyor ve sureklı mob olusuyor arkadaslar hammaddeyı nasıl wglıycem ?
  24. maksiiss

Hazır GroupManager (Kurucu,VIP,Rehber vb.)

Hazır GroupManager (Kurucu,VIP,Rehber vb.) Son Zamanlarda Cok Istek Vardı Cogu Sıtede Group Managerımde Kurucu,VIP,Rehber vb. Olmasını İsteyen Arkadaslar vardı Bende Buldum Ve Upload Ettim Fazla Uzatmadan İşte Link http://dosya.co/download.php?id=51664CC91 Not:Yapmanız Gereken GroupManager...
  25. maksiiss

Bukkit Server Port Hatası

Başlıktada yazdıgım gıbı serverımı actıgım zaman su hatayı alıyorum: Bunun Cözümünü Bilen Aarkadaslar Benı Skyoeden Eklesın Yada Burdan Cevap Yazsın Aradım Ama Sonuc Bulamadım Skype:furkan.aksoy6