Arama sonuçlarınız

1. O

[1.7.x/1.8.x FACTION Server] Rütbe Sistemi - Binek Sistemi - NoLapis - PVPMaden

Konu Güncel - Lapis kaldırıldı yerine pvpmaden eklendi.
  2. O

[1.7.x/1.8.x FACTION Server] Rütbe Sistemi - Binek Sistemi - NoLapis - PVPMaden

Öncelikle konumuzu okuyan herkese Merhaba, Bugün sunucumuz olan WMGaming'i tanıtacağız. Önceki tavsiyeleriniz ve istekleriniz doğrultusunda düzenleme yaptık ve şu an tam hızımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. WMGaming kimdir, neyin nesidir? WMGaming 2013 Haziran ayında oluşmuş bir oyuncu...
  3. O

WMGaming.Nitrado.Net / FACTION - PVP / Rütbe Sistemi / Kafa Düşürme / Boss / Rütbeye özel HAMMADDE!

Lapisin alıntı olduğunu screenshotta da belirttik kardeşim. :) Rehber alımımız mevcuttur.
  4. O

WMGaming.Nitrado.Net / FACTION - PVP / Rütbe Sistemi / Kafa Düşürme / Boss / Rütbeye özel HAMMADDE!

Öncelikle herkese merhaba, Bugün sizlere 1.7.x/1.8.x sürümlerinde çalışan faction sunucumuz olan WMGaming ' i tanıtacağız. Sunucumuzda şu an az warp olmasına rağmen temel warplar olduğundan dolayı gayet akıcı ve işleyişinde hiçbir engel bulunmamaktadır. Oyunumuzda chestcommands ile menüler...
  5. O

RhemeGaming | Faction | PVP | BOSS |TabelaEnch | EĞLENCE | KALİTE | 1.7.X | HADİ KATIL

Haritayı bir zamanlar ben yapmıştım onu bile çalmışlar kendilerine ait bir şey yok :)
  6. O

WMGaming Faction Server / TabelaEnch(yakında) / Açık Artırma/Rütbe Sistemi/Emek Server

Her şeyimiz git gide elimizden kayıp gidiyor en azından Türkçemiz e sahip çıkalım
  7. O

WMGaming Faction Server / TabelaEnch(yakında) / Açık Artırma/Rütbe Sistemi/Emek Server

Ahah kardeşim oruç oruç iyi güldürdün :) Not: isla diye bir kelime Türkçemizde yoktur. Doğru olanı "İslah"tır.
  8. O

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle sunucumuz 1.7.x-1.8.x tir. Sunucumuzdaki yaklaşık warp sayısı 30 dur.(Git gide artabilir.Bunların çoğu temel warplardır.) Sunucumuzda 1 kurucu 2 admin 2 rehber bulunmaktadır. (Sadece Reklamcı Alımı Vardır.) Oyunumuza demir koruma 2 setiyle başlarsınız.Elinizde...
  9. O

WMCRAFT HUB SERVER ip: wmcraft.minecraft.to Kaçırmayın

+20 ONLINE 65 TANE WARP CREATIVE+FACTIONS YAKINDA HG+SKYBLOCK EKLENECEK.FIRSATI SAKIN KAÇIRMA!! Sen de aramıza katıl! İp: wmcraft. minecraft. to
  10. O

Bir gruba wg nasıl atılır?

teşekkürler oldu galiba
  11. O

Bir gruba wg nasıl atılır?

arkadaşlar bunu aradım ama göremedim ya da doğru arama kelimeleri kullanamadım. Sorunum tam olarak şu: Hammadde mevcut ve sadece ayıraçlardaki pvp leri deny leyebiliyorum. Lapis,odun vb. olan yerleri region define yapınca millet kıramıyor acaba bu alanın tamamına nası pvp deny verebilirim ?
  12. O

http://forum.minecraftturk.com/threads/server-kazanmak-istermisin.118333/#post-615004

http://forum.minecraftturk.com/threads/server-kazanmak-istermisin.118333/#post-615004
  13. O

Nitrado Ve Zapto sorunu!!!!

Serveri kuran sen isen; no-ip.com dan server client indirmen gerekir. İp otomatik olarak güncellenir bilmemne.zapto.org seklinde.
  14. O

Skyblock 1.5.2 plugin paketi lazım

Teşekkür ederim deneeceğim.
  15. O

Skyblock 1.5.2 plugin paketi lazım

Arkadaşlar forumda o kadar aradım ama skyblock plugin paket konularını ama çoğu çok ayar gerektiren şeyler ve çoğuda not found veriyor dosyayı indiremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
  16. O

Arsayı Alan Kıramıyor Yardım

beyler arsa alanında sorunum var yardımcı olana builderlik servera girmeden anlatın şunu: arsayı yapıyorum expand vert , region define ile isimlendiriyoruz sonra tabelayla satiyoruz sattiktan sonra adam aldigi arsaya hicbirsey yapamiyor bunu nasıl halladecegiz?
  17. O

Arsa Sorunum Var Içeri Lütfen

dediğinizi yaptım zaten /region setparent arsa1 arsaalani ndan arsa19 kadar yaptım ama sonuç vermedi..Lütfen güncel halletmem gerekiyor.
  18. O

Hamachi server 25.229.68.33 WMCraft4 şifre:123 gelebilirsin.Sorun güncel
  19. O

İstek Countercraft Plugini

Bilmiyorum ss olursa anlayabilirim.
  20. O

Arkadaşlar serverimde arsa alanı oluşturduk ve onları region define ile satışa sunduk. Buraya kadar sorun yok, adamlar srm ile satın aldıktan sonra aldıkları arsaya dokunamiyorlar yani ne kazabiliyor, ne de blok koyamıyorlar. Arsa alanlarını da wglemediğime eminim nasıl yapabilirim yardımcı...
  21. O

Bilmiyorum olabilir bir ss atarsanız anlayabilirim belki.
  22. O

Teşekkür ederim şimdiden ilginiz için.
  23. O

Bir aralar vardı da şimdi kapandı özeliklerinen bahsedeyim istersen: Adam ölünce kılıç,yay vs ile ölünce spawnda canlanıyo ve demir basınç plakası nın üstüne gelince hem item veriyo hemde savaş alanına ışınlıyo mantık bu yani
  24. O

Lütfen yardım.
  25. O

arkadaşlar bazı serverlar da görüyorumda bana counter strike benzeri eklenti paketi gerekmekte yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.