Arama sonuçlarınız

1. Ancalagon

War for the Honor

Stephan uyandı, savaşta kafasına aldığı yaranın etkisiyle bayılmıştı, önünde savaştan kalanlar uzanıyordu, on binlerce ölü, yüzlerce yaralı, geri çekilen savaşçılar, emir veren komutanlar. Birinin onu kaldırdığını hissetti, arkasına döndü ve arkadaşı Mike'ın onu Çadırlara doğru götürdüğünü...
  2. Ancalagon

Beyler 1.7.4 gelmiş?

Evet beyler bugün launcheri açtığımda gördüm 1.7.4 gelmiş? Dün yoktu?
  3. Ancalagon

Beyler Gelin Bi :D

Bugünü STEVE MOJANG günü ilan ediyorum AS:DA:SDA:Sd Şimdi çocu geldi herobrine var demiş bi konuda ben de tartışma çıkardım, çocuk herobrine var olduğu bilgisini STEVE MOJANG'dan almış A:SD:ASD:ASD:ASD: ben de öyle bir güldüm ki komşular gök gürledi sanıp tekbir getirdiler. A:SD:ASD:AS. Konu...
  4. Ancalagon

Uykulu Oyuncular Minecraft/Korku Oyunları/Hunger Games/GTA

Merhaba arkadaşlar, ben Uykulu Oyuncular'dan SedarUO, kanalımız yeni açıldı, dört kişiyiz(biz 4 kişiyiz gardaş! :D ) evet şu an Slender ve Mafia II çektik, yarına Minecraft Hunger games ve kimsenin çekmediği müthiş oyun Battle for Middle Earth I,II ve ROTWK serisini çekeceğiz,GTA III, GTA VC...
  5. Ancalagon

Uykulu Oyuncular Minecraft/Slender/Mafia II/GTA III,VC,SA,IV/BFME

Merhaba arkadaşlar, ben Uykulu Oyuncular'dan SedarUO, kanalımız yeni açıldı, dört kişiyiz(biz 4 kişiyiz gardaş! :D ) evet şu an Slender ve Mafia II çektik, yarına Minecraft Hunger games ve kimsenin çekmediği müthiş oyun Battle for Middle Earth I,II ve ROTWK serisini çekeceğiz,GTA III, GTA VC...
  6. Ancalagon

biraz amatörce ama

evet biraz amatörce, sayfaya abone olun ve beğenin, facebook sayfasını da beğenin,bu arada mikrofon sesi kısıkmış sesi biraz açın
  7. Ancalagon

Yeni Kanal Yeni Video-Uykulu oyuncular

arkadaşlar abone olup beğenip izleyebilirmisiniz? yarım saat içinde youtubeye yüklenecek
  8. Ancalagon

Yeni kanal ve videom

arkadaşlar slender videosu çektim beğenirseniz sevinirim he bu arada, yarım saat içinde yüklenecek youtubeye o zaman izleyebilirsiniz
  9. Ancalagon

Nether diye oyun çıkmış

söyliyim dedim :notch::notch:
  10. Ancalagon

BEYLER NORM ENDER HAYRANI

EVET NORM ENDER HAYRANI VAR MI ARAMIZDA?
  11. Ancalagon

Eğer Herobrine'a inanıyorsanız...

Buz Küresi'nin dediği gibi oyunu barışçıla alın eğer yanınızda lav veya inek vb. yoksa F3 e basınca çıkan çizgi tavan yaptıysa, HB yanınızda veya yakınınızdadır... Tabi inanıyorsanız, ben arada kaldım bunu görünce, inanıp inanmamak size kalmış...
  12. Ancalagon

Öncelikle merhaba

Merhaba arkadaşlar, yeni bir Youtube kanalı kurdum, 2 arkadaşım ile birlikte video çekmeyi düşünüyorum, ilk olarak kanal tanıtımı yapacağım, ve intro için yardımcı bir arkadaş arıyorum o da bizimle olacak, 50 abone olduğunda videolar çekmeye başlayacağım, yardım edebilir misiniz...
  13. Ancalagon

RPG server için mimar, scriptter alımı

Merhaba ForumMinecraftTürk halkı, öncelikle lütfen bir bakın, hamachiden bir RPG server kuracağım ama, bunun için bana yapımda yardım edecek bir mimar, command block,plugin, ve scriptler için yardımcı bir scriptter almak istiyorum, forma ihtiyaç duymuyorum, zaten çoğunuz mimarlk için uygunsunuz...
  14. Ancalagon

Minecraft İşsizleri - Piramit

Evet arkadaşlar, bugün tam 4 saatlik uğraş ile bir piramit yaptık, world edit diyenlere serverın ip'sini verebilirim, loglardan bakabilirler, işte fotoğraflar...
  15. Ancalagon

Ben geldim forum!

Evet uzun zamandır minecraft ile olan bağlantımı kesmiştim, çünkü başka oyunlar oynamak istiyordum ve tatildeydim, bir kaç ay oynamadıktan sonra minecraftı özledim ve geri geldim, merhaba forum! edit: forum değişmiş güzel olmuş
  16. Ancalagon

Lütfen bakın - Hikayemin Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar, Minecraft Hikayeleri bölümüne bir hikaye yazdım, ilk 3 bölümünü yazdım ama çok az ilgi görüyor hikayemin ismi:Blockia Efsaneleri... Lütfen okuyun Minecraft Hikayeleri bölümünden, umarım beğenirsiniz... Not: Eğer forum kurallarına karşı geldiysem, özür dilerim. Hikayeyi...
  17. Ancalagon

HEROBRİNE KONULARI HAKKINDA..

Arkadaşların bazıları "Herobrine evimi kırdı, itemlerimi aldı tuzak kurdu diyorlar" ki Endermanlar blok kırabilir, sandıktan item alabilir, blok koyabildiği için tuzak ta kurabilir sanırım, çünkü Notch bizden habersiz oyuna çoğu şey koydu, Endermana da daha da üstün bir yapay zeka vermiş...
  18. Ancalagon

Forumun Serveri

Arkadaşlar bu forumun bi serveri vardı ya, ip'si neydi unuttum?
  19. Ancalagon

O kadar hikaye yazdım ama boşuna...

Arkadaşlar ben hikayeler bölümüne o kadar dikkat ederek o kadar çalışarak hikayeler yazıyorum, ama boşuna, ne bir yorum var ne bir eleştiri ne de beğeni... size yaptığım 2 hikayeyi gösteriyorum şimdi, diğerlerini sildim... 1. hikayem, devamını getirecektim ama sadece 1 beğeni var ve dikkat...
  20. Ancalagon

Minecraft Hikayeleri: Herobrine Efsanesi

İlk hikayem ilgi görmedi, ben de bu yüzden bu hikayeyi Minecraft ile ilgili yaptım: https://forum.gamer.com.tr/threads/blockia-efsaneleri-yeniden-yazıyorum.124519/ Bu seriyi bitirirsem "Enderman" ve "Hayatta Kalan Adam, Steve!" hikayelerini de yayınlayacağım, tabii ki de bölüm bölüm :sırıtmak...
  21. Ancalagon

Güzel bir dağın ss'si...

evet arkadaşlar bugün bulduğum bir dağın ss'sini paylaşıyorum sizce güzel bir dağ mı?bu arada fpsyi yükseltmek için 8x8 texture pack kullandım o yüzden farklı
  22. Ancalagon

Blockia efsaneleri

Hikayenin mapı çıkmıştır Mapii Drkker yapmıştır sağolsun :) bu maple hamachi server yapıyoruz Hamachi isim: SerdarGaming şifre: 123 IP: 25.156.165.106 ÖNSÖZ ilk hikayemden biraz daha geliştirerek yapıyorum, genelde bulursunuz ama boşuna bakmayın derim :sırıtmak: bu hikaye FANTASTİK...
  23. Ancalagon

Hikayem

https://forum.gamer.com.tr/threads/blockia-efsaneleri.120667/#post-622268 arkadaşlar reklam yapmak istemem ama kimse beğenmemiş veya yorum yapmamış, en azından yorum yapabilirmisiniz hikayem hakkında?(yorumları hikayenin altına yazın buraya değil)
  24. Ancalagon

HİKAYEM HAKKINDA

Akadaşlar merhaba, önceki tecrübelerimden yararlanarak bir hikaye yazdım, kesinlikle hb veya minecraft hakkında değildir,slenderman da değil, tamamen kendi yarattığım bir dünyanın hikayesidir, genel sohbet/cafe'nin altındaki minecraft hikayeleri bölümünde "Blockia Efsaneleri" adlı Fantastik...
  25. Ancalagon

turin turambar skin istegi(silmarillion okuyan bilir)

Merhaba arkadaslar bana turin turambar skini gonderebilirmisiniz yani link atarmisiniz( silmarillion okuyan turin turambarib bilir)