Arama sonuçlarınız

1. K

Hosting Şirketlerine Duyuru!!!

Ok saolGönderdim bakarmısın e maile
  2. K

KoçmanBilişim

ben artık ilgilenmiyorum forgetyou_sheriff ekle skypden
  3. K

Hosting Şireketlerine Duyuru!!!

Ad: Oğuzhan Soyad: Yılmaz yaş: 17 nerde oturuyorsun: samsunda doğdum, tekirdağ/çorlu da oturuyorum. kaç yıldır mc oynuyorsun: alpha 1.2.1 den beri oynuyorum. ts server kurabiliyorum minecraft server kurabiliyorum her türlü alım satım islerinde iyiyim 1 tane bilişimde çalışştım bloodbilişim 3...
  4. K

Erişmeye çalıştığınız bağlantı artık ulaşılabilir değil ya da geçersiz. Böyle diyor ?
  5. K

Ad: Oğuzhan Soyad: Yılmaz yaş: 17 nerde oturuyorsun: samsunda doğdum, tekirdağ/çorlu da oturuyorum. kaç yıldır mc oynuyorsun: alpha 1.2.1 den beri oynuyorum. ts server kurabiliyorum minecraft server kurabiliyorum her türlü alım satım islerinde iyiyim 1 tane bilişimde çalışştım bloodbilişim 3...
  6. K

KoçmanBilişim

Saol
  7. K

Koçman Bilişim

KOÇMAN BİLİŞİM Server Satışlarımız ve Fiyatlarımız; Putty Panelli 5gb ddr3 ram plugin 2013 koçmanbilişim toplam = 50 TL Uzak Masaüstü Paneli Cpanel AdminPlesk , 5 gb ram ddr3 özel plugin paketi toplam = 75TL VDS Satışlarımız , CPU 31230 ddr3 2 gb ram toplam = 45 TL - VDS Satışlarımız , CPU 31230...
  8. K

KoçmanBilişim

KOÇMAN BİLİŞİM Server Satışlarımız ve Fiyatlarımız; Putty Panelli 5gb ddr3 ram plugin 2013 koçmanbilişim toplam = 50 TL Uzak Masaüstü Paneli Cpanel AdminPlesk , 5 gb ram ddr3 özel plugin paketi toplam = 75TL VDS Satışlarımız , CPU 31230 ddr3 2 gb ram toplam = 45 TL - VDS Satışlarımız , CPU 31230...
  9. K

Vds Server Mimar Alımları!!!

OK tmm Alındın
  10. K

Vds Server Mimar Alımları!!!

Mimar Alımları Evt arkdaslar yakında açılacak 7/24 rpg server için Mimar Alıcağım Mimarda We Wg Olacaktır. Form: Ad Soyad: yaş: skype: Bilgin: Whitelist Adın: Yaptığın Bir Yapıt: Kendi Skypem: gamingturkish Server Bilgileri: 120 Kişilik Rpg 2013 Plugin Sınırsız Ram Sınırsız Cpu...
  11. K

Bir Rpg Efsanesi Yakında!!! Ne Olursan Yine Konuya Gir!!!

Dogru Söledin Mehmet.
  12. K

Kabul Edildi Ama Sadece Bir Tane Savaş Aleti OLmalı Hangisi Hemen Söyle Yoksa Red Olacak.
  13. K

Alıntı Kabul Edilmedi Ama Bayrak Hikaye Ve Krallık İsmi Değişirse Belki Kabul Olur OK Kabul
  14. K

Kabul Edildi Ancak Hangi Savaş Aletini Kullanacaklar ? :d Atahan Krallığın Bayrağını Krallığın Adını Rpg Adını Krallığın GEçmisini Değiştirisen Belki KAbul Edilir :D !!!
  15. K

Kabul Edildi GÜNCEL
  16. K

Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi YeniBir Rpg Efsanesi Doğacak Ama Bunun İçin Bana Çok bilgili Ve Çok İyi Mimarlar Lazım Rpg Hakında Herşeyi Bilmeleri Lazım. Yetkili Olmak İçin: [Pluginer] [NOT] Plugine Olmak için bilmeniz gereken pluginler lazım bu pluginler şunlarıdır: BeTheMob...
  17. K

NeverGaming

admin alımı yok
  18. K

NeverGaming

Umutgndz:o minecraftın lagından dolayı bizim hiçbir suçumuz yok.
  19. K

NeverGaming

minecraftcixx1 server bakımda olduğu için whitelist liydi simdi girebilirsin
  20. K

NeverGaming

NeverGaming Ip:94.23.118.75 - 91.121.53.230: Tüm foruma iyi günler... NeverGaming bugun acilmistir Vatan'a Millete hayırlı olsun. 7/24 Kesintisiz hizmet vermekteyiz. Server'imizin kapanma gibi bir durumu yoktur. Bugun açılmıstır server. Skyblock ; 91.121.53.230 - 1.4.7 Survival/Faction ...