Arama sonuçlarınız

1. R

Tekkit Serverime Arkadaşım Giremiyor.

Arkadaşlar Tekkit serveri kuruyorum ben kendim girebildiğim halde arkadaşlarım giremiyor. Aldıkları hata: çözümünü bilen varsa söyleyebilirmi?
  2. R

1.2.3 sürüm server ve forge

merhaba arkadaslar bana 1.2.3 için server jarı birde forgemodloader bulursanız atabilirmisiniz? simdiden tsk :)
  3. R

bu modun ismi lazım.

merhaba arkadaslar ben hexxit yükledimde orda maden felan bulmak çok kolay arkadaslarla çok kolay diamond buluyoruz bu yüzden hiç sarmıyor bu modun ismini söylermisiniz serverden sileceğimde?
  4. R

Technic pack

merhaba arkadaslar teknik pack için yeni launcher gelmiş indirdim ama içince teknik hariç her şey var(vanilla,tekkit,hack slash..)bu tekniki nerden bulabilirim?
  5. R

Yogbox server kurmak istiyorum.

merhaba arkadaslar herkesin bildiği gibi tekkit launcherin altında yogbox mod paketi var onun için server kurmak istiyorumda dosyalarını bulamadım bulan birisi linkini atabilirmi? simdiden tesekurler :)
  6. R

bump mapping modu lazım

merhaba arkadaslar bana 1.5.2 için bump mapping modu yüklü olan .minecraft veya minecraft jarını atabilirmisiniz? şimdiden tşk :)
  7. R

Bump Mapping 1.5.2 Dosyaları Lazım.

merhaba arkadaslar bump mappingin 1.5.2 için olan dosyalarını nerde arasam arıyım bir türlü bulamadım bulan arkadaslar link atabilirmi bulanlara simdiden tşk :)
  8. R

Böyle Bir Shader Pack Lazım...

merhaba arkadaslar 1.5.2 için shader mod kurdumda bütün shader packlar seus felan kasma yaratıyor ve istediğim shader packi bulamadım.benim istediğimdeki özellikler sadece gölge birde bulanıklılık.böyle bir shader pack varsa link atarmısınız şimdiden teşekurler :)
  9. R

Tekkit Server Hata Verior

merhaba arkadaslar tekkit server kurdumda simdi yeni girmeye çalıstığımda FML hatası veriyor ne yapmam lazım? :(
  10. R

Matmos 1.5.2 (istek)

merhaba arkadaslar nerde ararsam arıyım bu modun 1.5.2 sini bulamadım hep 1.5.1 var 1.5.2 bulan link atabilirse çok sevinirim :)
  11. R

Serverde Op Sorunu

merhaba arkadaslar benim bukkit serverim varda op olan kişiler survival modda acıkmıyor yaratıklar saldırmıyor ve zorluk derecesi hard da olduğu halde bunu nasıl hallederim?
  12. R

Matmos Modu Açılmıyor

merhaba arkadaslar matmos modunu yüklediğim zaman oyuna girdiğimde f7 ye bastığımda hiçbir şey olmuyor yardım sever bir arkadas bunun 1.5.2 si için yüklenmiş halini atarsa çok sevinirim simdiden teşekürler :)
  13. R

Serverimde Sorun Var

merhaba arkadaslar benim serverde ilginc bir sorun varda yaratıklar bize saldırmıyor admin olmadıkları halde ve bu arada ateş işlemiyor yanıyoruz gibi gözüküyor ama canımız gitmiyor anti fire gibi bir plugin felanda yok yardım bekliyorum
  14. R

Shader Pack Lazım..

merhaba arkadaslar sonic ether modunu yükledimde 1.5.1 için heryerde aradım ama bulamadım ben bir shader packın içine gerçekci su modunuda koymak istiyorumda nasıl yapabilirim?
  15. R

Yardım!

merhaba arkadaslar citizenste npc olusturmaya çalısırken böyle bir hata geliyor karşıma: Please report this error:[See console] java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/Packet çözümü nedir :(
  16. R

Water Shader Yardım!

merhaba arkadaslar.şu water shader modunu yüklemeyi bir türlü becerememişimdir :D hep crash error veriyorda yardım sever bir arkadas 1.5.1 için gerekli kurulu olan dosyaları atabilirmi şimdiden tesekurler :)
  17. R

Yardım!1

merhaba arkadaslar serverimde benim yaptığım şeyleri arkadaslarım kıramıyor ve benim bi müddet olduğum yerin etrafınada bir şey koyup kıramıyorlar bunun sebebi nedir ve ne yapabilirim?
  18. R

Bleedingmobs yardım!

merhaba arkadaslar ben bleedingmobs pluginini yükledim yaratıklara vurunca kırmızı yün kemik felan çıkıyor ama çıktığı anda o itemler bana geliyor birleşmiyorlar ve envanterim doluyor o itemlerin bana gelmemesi için ne yapmalıyım?
  19. R

Citizens yardım!

merhaba arkadaslar 1.5.1 için citizensi nerden indirsem çalıstıramadm /npc create isim yazıyorum hiçbir şey olmuyor bendemi sorun var yoksa yanlış sürümünümü indirdim? eğer bunun güncel sürümünü bulursanız link atabilirmisiniz? simdiden tesekürler :)
  20. R

Mod İstek

merhaba arkadaslar youtubede modlar arastırırken bir mod görmüştüm böyle kamera açısını daha gerçekçi yapıyor mesela aşşağıya baktığında kollarını ayaklarını felan görüyorsun. o modun adını bilen yazabilirmi ? :)
  21. R

WorldGuard yardım!

merhaba arkadaslar ben worldguard pluginini indirdim ama wideolarında izlediğim komutları çalısmıyor.dosyayı indirdikten sonra plugin dosyasının içine atıp serveri çalıstırıyorum. sizce kurulumumu yanlıs yoksa bendemi sorun var?
  22. R

Serverde Toomany items kullanımı

merhaba arkadaslar ben bir bukkit server kurdum 1.5.1 için ama too many items modunun bütün özelliklerini kullanamıyorum.kullanamıyorum derkende yani spawner felan alabiliyorum ama minecraftın yeni sürümünde tmı ya yeni özellikler geldi kılıç veya kazmalara özellik getirmek gibi onları kullanmak...