Arama sonuçlarınız

1. kod_adı

PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

Noldu memduh'la arkadaş mı oldunuz yoksa yağ mı çekiyor bebe :)
  2. kod_adı

Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

Konuyu tekrar bi okudum ve suçu kardeşime atıyorsunuz ancak gerçek öyle değil ki 28 GB Ramli sunucuyu bize verdiğinde zaten biz HUB sunucuyduk Gerçekleri Öğrenmek İçin Oku : Eskiden Faction'duk Factionda sattığımız VIP lerin parasıyla Nitrado'dan 3-4 Sunucu aldık Daha sonra Sponsor makinesile...
  3. kod_adı

Adelet Was Here evet değiştim ama iyi açıdan ve benim yapmadigima inanmiyorsan sana Mert'in bana yazdığı her şeyi atayım.
  4. kod_adı

ne yapıcaksın ? geri açtım zorunuma gitti skypeden sesli çağrıya alayım seni ekle : MCTRDESTEK çok merak ediyorum burada iddialı olduğun kadar oradada iddialı olabilecekmisin ?
  5. kod_adı

@Canyo konu arşive alır mısın
  6. kod_adı

Kaldırıldı.

Memduh peki ddos olduğuna dair kanıt atsana :) Ve tüm lobi pluginleriniz benden çalıntı. Bu arada ciddiyum bu hafta dilekçe vereceğim ayin 9 unda maasimi alayim
  7. kod_adı

Kaldırıldı.

Lütfen konuyu dağıtmayın Iyi forumlar...
  8. kod_adı

Kaldırıldı.

Tabikide 2 ay Tüm paketlere ugrastım sunucum yok 4 tane sunucim var :(
  9. kod_adı

Kaldırıldı.

Hangi plugin'i ?
  10. kod_adı

Kaldırıldı.

Var MCTR
  11. kod_adı

Kaldırıldı.

Mantığı kolay sadece :)
  12. kod_adı

Kaldırıldı.

Aramiyorum ben sistem ben kendim yapmaya çalışıyorum Ve vermem yapsam bile :)
  13. kod_adı

Kaldırıldı.

hahaha :D sizi bilişim suçlarına versem en az 5000 TL alırım lan ben zengin olarak dönerim :)
  14. kod_adı

Kaldırıldı.

Sanırım benim serverim diye kendi serverini hackledin yazık yazık...
  15. kod_adı

Kaldırıldı.

Senin annenide ben çağırayım spor salonuna
  16. kod_adı

Kaldırıldı.

Süt kafa yapmış size hadi yatağa...
  17. kod_adı

Kaldırıldı.

özür dilerimin hala anlamanı öğrenememişsin. yazık özür dilerim demek : Medet demek Memduh demek Anlatamadıysam skype gel ben sana çağrıdan daha fazla küfür öğreteyim.
  18. kod_adı

Kaldırıldı.

Memnuniyetle yaparım indirim skype eklemen yeterli fakat dediğim gibi 180 e yakın mesaj var giresim yok sen yinede ekle ben sabah girerim ; MCTRDESTEK
  19. kod_adı

Kaldırıldı.

Sunucumuzda böyle saçma sapan sorunlar yaşamamışşındır çünkü bizde vip grubunda olan herkesi otomatik olarak vip hammaddesine ekliyor biz sadece vip veriyoruz en güzeli böyle çünkü vip sata sata gına geldi şu an skypede 180 e yakın mesaj var hiç giresim yok o yüzden otomatik vip alma sistemi...
  20. kod_adı

Rion Bilişim Güvenlimidir? Server Kurcam Ortak Aranır?

Sakın ama sakın rion bilişimden alma sahtekar çıktı çalıntı kredi kartı kullanıyor...
  21. kod_adı

Kaldırıldı.

Çok yanlış yerde vip almışsın
  22. kod_adı

[ParadosNetwork] 1Terabit Ram Faction/skyblock sunucu 0lag

Teknoloji de yeni Çağ açan adam :) Allah sana akıl fikir versin kardeşim :(
  23. kod_adı

Authme Siteden Kayıt Olma Hazır Script

yapıcak adam varmı biz bir şeyden çakmıoyuruzki :D html kod göstersen php derim :D/authme convertflattosql çalıştı .sql geldi ama şifreler MD5 gelmedi SHA256 olarak geldi :D ozaman scriptin SHA256 olması lazım :D
  24. kod_adı

Authme Siteden Kayıt Olma Hazır Script

Bende teldeyim :)