Arama sonuçlarınız

1. redshade11

Builder alımı

Özelden tel no atsana bana bir görüşelim .
  2. redshade11

Build Takımı

Öncelikle merhaba ben bir mimar değilim fakat kendime ait makinem var sunucu yapıyoruz orada bize yardım edebilir bizle çalışabilirsin tabi gerekli denemeleri yaptıktan sonra kendine bir build takımı oluşturabilirsin dahasıda sana bir sunucu verebiliriz akademi işlerine girebilirsin ve fazlası...
  3. redshade11

Serverine Builder Arayan içeri girsin

Skype redshade11 ekle konuşalım kardeşim
  4. redshade11

SafariGaming Builder Arıyor !!

Evet hala BUİLDER alımları var.
  5. redshade11

Kardeşim bizim builderimiz vardı spawnımız vb. hazır fakat askerlik olayları çıkmıştı o şekilde aramızdan ayrıldı emin ol para için çalışmayacak adamlar bulunur, ayrıca zaten serverı açtıktan ve oturttuktan sonra kazanılan paralardan verilir hakkı olarak lakin hiçbir buildere yapı yaptırıcam...
  6. redshade11

Ekleyin konuşuruz Konu aktif. Aktif konu
  7. redshade11

Aktif Konu Skype : redshade11 Güncel Aranmakta Builderler Skype Üzerinden Ulaşabilir.
  8. redshade11

Öncelikle herkeze merhaba diyerek başlıyorum ; Biz yaklaşık 2014 den beri bu işlerin içinde olan insanlarız, iki kişiyiz ben ve arkadaşım yaşım 19 SafariGaming adı altında yeni minecraft sunucumuzu açmaya karar verdik anahtarının bizde olduğu makinemiz var 8 GB bu makinaya serverımızı kurduk...
  9. redshade11

Usta Builder Arayan Sunucu Sahipleri Konuya Gelebilir !

10. redshade11

11. redshade11

SKYBLOK REHBERİ ARAYANLAR İÇERİ !!!

12. redshade11

Sağlam Builder Aranıyor !!

Selamlar arkadaşlar sağlam bir sunucu oluşturuyoruz builder eksiğimiz var projemiz çok hoş büyük ihtimalle tutucak olgun ve buildi çok sağlam olan arkadaşlar bana ulaşsın. Skype : redshade11
  13. redshade11

NiceCraft Ip: nicecraft.nitrado.net / Boss / Repair / Event / Kafa düşürme/ Lapis

Server IP : nicecraft.nitrado.net / 217.114.196.38:25565 Merhaba arkadaşlar bugun size eski serverimizin devamı olan Nice Craftı Tanıtacağım ; En başta serverın kesinlikle kapanmayacağının garantisini vererek söze başlıyorum, geçmişimizi anlatırsam 2 yıllık bir server yönettik ve siz değerli...
  14. redshade11

Çoğu pluginde bu sorunu yaşıyorum yardım edin

Yetkıyle bir alakası yok zaten opum ama genede bu hatayı alıyorum
  15. redshade11

Çoğu pluginde bu sorunu yaşıyorum yardım edin

an internal error occurred while attempting to perform this command çoğu pluginde bu sorunu yaşıyorum komutu yazıyorum oyun içinde bu hatayı veriyor başlıca hangi plugınde sorucak olursanız plotme ve voxelsniper pluginlerinde bu sorunu yaşadım yardım ederseniz çok sevinirim
  16. redshade11

Server'a Pluginer Arıyorum

Pluginer olursa para vermeden ortak olucak
  17. redshade11

Server'a Pluginer Arıyorum

Merhaba arkadaşlarr ben Buğra ; 17 yaşındayım yaklaşık 2 yıl server yönettim sonunda sıkıldığım için bıraktım, tekrardan başlıyacağım bilgili bir pluginer arıyorum bana ulaşırsa ayrıtıları konuşabılırız server açma sorun değil yani para sorun değil sadece bilgili bir pluginer lazım İletişim...
  18. redshade11

Minecraft Türk Server || Nice Online || Geri Geliyorr... (Alım Var)

UPP Cok Beğendım Cok Guzel Bir Server Dırek Vip Aldım