Arama sonuçlarınız

1. siyahmafya

Zula Oyun Tanıtım - Türk MMOFPS Tam Destek

Kokusmus klavye Tanıtım Videosu : Türk Türkün Destekçisidir Biz Zulayı Destekledik Bizi de Destekleyen Herkeze Teşekkürler... Sıralamaya Girersek Ertesi Gün Kanalımızda Çekiliş Yapacağız Bizi Sevindirenleri Sevindirmeyi BORÇ Biliriz..
  2. siyahmafya

Benimle Video Çekeçek ADAM Arıyorum...?

KAPALI KONU
  3. siyahmafya

+100 kilo MEGA Kahvaltılık Gevrek !!!!

Merhaba Dostlar Hergün Olduğu Gibi Videomuzu Paylaştık ve Bugün Kahvaltılık GEVREK ( SARIK , KILIF , Klavye) Beğendiyseniz beğenmeyi ve Abone Olmayı unutmayın! ( Yorumlarınız Benim için çok Değerli )
  4. siyahmafya

Slime Yaptık ve Slime ile Sarık ,klavye ,kılıf Yapma Taktiği

Merhaba Dostlar Hergün Olduğu Gibi Videomuzu Paylaştık ve Bugün Slime Yaptık ( SARIK , KILIF , Klavye) Beğendiyseniz beğenmeyi ve Abone Olmayı unutmayın! ( Yorumlarınız Benim için çok Değerli )
  5. siyahmafya

Dünyanin En İyi İO MAFYA Oyunu ( Vertix.io )

Merhaba Dostlar Hergün Olduğu Gibi Videomuzu Paylaştık ve Bugün ADSL Kutumu Açtım ( Made in China) Beğendiyseniz beğenmeyi ve Abone Olmayı unutmayın! ( Yorumlarınız Benim için çok Değerli )
  6. siyahmafya

Pluginer Alımları Çağrısı [ Destek] [ ÜCRETLİ ]

1.7 yada 1.8 Farketmez İyi Plugin editlerim anlarım Diyorsanız Ve Skyblock Survival PVP Pluginleri yaparım diyorsanız SKYPE akincilarcs Skripte editlerim diyorsanız Hemene Başvurun SKYPE akincilarcs
  7. siyahmafya

konu kapalı

konu kapalı
  8. siyahmafya

[RifeSurvival][Güncel]Aradığınız tek survival / köye muhtar! / rifesurvival.nitrado.net

Rife Survival Server ip : Rifesurvival.nitrado.net Sürüm : 1.7.2 Kapasite : 50 kişilik...
  9. siyahmafya

Serverlerde korumayı Kaldırma

Çoğu survival serverde gördüğümüz bu oyuncu korumalıdır yazısı çıkar onu nasıl kaldırabiliriz
  10. siyahmafya

=( /sell komutu para miktarını ve esyaları nerden ayarlarız ? )=

/sell hand yazdıgımızda elimizdeki itemi satan komutu nereden ayarlanır bilen varsa yorumda belirtsin
  11. siyahmafya

[ NETHER SIFIRLANDI ] Taskent Efsanesi [1.7.2] Survival serverin yeni adresi>Taskent.nitrado.net

IP:Taskent.nitrado.net IP:Taskent.nitrado.netSürüm : 1.7.2 Büyük Evleri yakılıp Ve aileleri öldürülen Türkler bir mağaraya sığınarak hayatını sürdürmeye çalıştılar bu mağara korumak için bir gözcü her düşman askeri yaklaştığında şelalenin suyunu açıp Mağaranın gizlenmesi sağlardı uzun süren...
  12. siyahmafya

Map Yapmanıza Yardım Ediyoruz >> Kokuşmuş Klaveye << | işinize yarayacak Kodlar

Spawn - Warp - Server Yapıtlarınızda işine yaracak bir video çektik Abone olup Beğenirseniz sevinirim guncel
  13. siyahmafya

Map Yapmanıza Yardım Ediyoruz >> Kokuşmuş Klaveye << | işinize yarayacak Kodlar

Spawn - Warp - Server Yapıtlarınızda işine yaracak bir video çektik Abone olup Beğenirseniz sevinirim guncel
  14. siyahmafya

[Explore Team] Medival AŞKIMIZ [Ufak kareler]

ExploRe Team Tarafından Yapılmış Build çalışmaları ve Kendi Fotograflarım Editör : Furkan Builder Team : Explore Team
  15. siyahmafya

[ Explore Team dan sizlere Preminyum Hesap Çekilişi ]

Katılım Şartları ; 1-Abone olun 2-Like atın 3-Skype adresinizi yazın 4-Yoruma katıldım ad soyad gerekenleri yaptım diyerek yazınız Çekilis 21 subat 2015 Youtube ve Facebook hesaplarımızdan açıklanacaktır ! Videoyu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ! Canlı Yayın >...
  16. siyahmafya

Minecraft ' Premium Hesap ' Çekilişi - Kokuşmuş Klavye [Explore Team]

Katılım Şartları ; 1-Abone olun 2-Like atın 3-Skype adresinizi yazın 4-Yoruma katıldım ad soyad gerekenleri yaptım diyerek yazınız Çekilis 21 subat 2015 Youtube ve Facebook hesaplarımızdan açıklanacaktır ! Videoyu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ! Canlı Yayın >...
  17. siyahmafya

Minecraft ' Premium Hesap ' Çekilişi - Kokuşmuş Klavye [Explore Team]

18. siyahmafya

MODERATÖRLERDEN İLGİ BEKLİYORUM HALA KONUM ONAYLANMADI !!

ASIL Server Konumun onalanmasını bekliyorum
  19. siyahmafya

[ ÖNEM ] Anti xray plugini Orebfuscator ayarlama

Orebfuscator pluginini sadece belirli itemleri ayarlayıp dierlerini açılması +sadece xray onların görmemesini nasıl ayarlarız Yardımcı olabilecek varmı
  20. siyahmafya

[ACİL] Simple Region Market NEDEN BUKKİTTEN KALDIRILDI + Çalışmıyor

Simple region market eskiden çalışırken simdi Çalışmıyor + bukkit tarafından kaldırılmıştır Bu neden başka buna benzer plugin var Faction plugin paketlerinin içinden alıp yükledim ama malesef çalışmıyor Bu pluginle çakışaçak plugin varmı Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim
  21. siyahmafya

[ INFO BOARD Reborn ] Gelişmiş Skor Tablosu Plugini

Beyler Scorboard plugininin Bir Gelişmiş Sürümü olan INFO BOARD Reborn Serveriniz İçin Çok Güzel Bir Eklenti http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/ib-reborn/ Editlenmiş Bir Şekilde Paylaşmamı İsteyen 10 kişi Çıkarsa Paylaşacağım Herkese İyi Forumlar - Plugin ne işe Yarar - Sizin Durumunuzu...
  22. siyahmafya

[ Explore Team ] TÜRKİYE SENARYOLU MAP EĞİTİM KAMPANYASI [ KANYON ]

Explore Team Bilgi Explore Team Ne Yapar Explore Team 03.04.2014 Yılında Kurulmuştur BEYLER TÜRKİYEDE GÜZEL VE SENARYOLU MAP YAPIMLARI ÇOK AZ BUNUN İÇİN BİZDE +14 ÜSTÜ BU GRUP TOPLAMAYA KARA VERDİK AMACIMIZ : BİZLERİNDE YENİ KATILACAK ÜYELERİMİZE BİŞEYLER ÖĞRETMEK DAHA İYİ MAP YAPMALARINI...
  23. siyahmafya

-[Kapanma Riski olmayan TEK SURVİVAL] Bir Yeraltında Kasabası%100 emek Server] Taskent.nitrado.net

IP:Taskent.nitrado.net IP:Taskent.nitrado.net Sürüm : 1.7.2 1. Dünya savaşı Sırasında Büyük Evleri yakılıp Ve aileleri öldürülen Türkler bir mağaraya sığınarak hayatını sürdürmeye çalıştılar bu mağara korumak için bir gözcü her düşman askeri yaklaştığında şelalenin suyunu açıp Mağaranın...
  24. siyahmafya

[ Explore Team ] Mc-profesyonel Team -[> BUİLD TEAM <]-

YENİ SERVERİMİZ YAKINDA.. Explore Team [ Saklı Kasaba ]Görevlileri -BigZed [ Kurucu,yönetmen,pluginer ] Hüseyin -Yunusakca [ Builder,Rehber ] Yunus -RedRain [ Builder ] Emir -XDemonBoyX [ Medya yönetmeni,Youtuber ] Furkan EVET beyler Yakında Dedigimiz SaklıKasaba İlk Video su ÇIKTI [ Pek...
  25. siyahmafya

..::[ Explore Team ] -[> Explore Mp1 <]- Yapım Aşamasında::..

..:: Explore Mp1 den Kareler ::.. [ Explore Team ] --[> Alımları Başlamıştır ! <]-- Tek Yapmanız Gereken Formu Doldurup Bize Yollamanız Buradan Yada Skype : akincilarcs Facebook : https://www.facebook.com/ManisaExploreGaming?ref=hl Ekleyerek Bizlere Ulaşabilirsiniz. Daha Sonrada...