Arama sonuçlarınız

1. mertozan

Pucket Network Rehber Alımı

---Pucket Network Alımları --- Ad Soyad: Mert Ozan Dalgec Skype: m.ozan.d1 Yaş:15 Minecraft Tecrüben Nedir:2.5 yıl Günde Kaç Saat Onlinesin: 9 10 saat Neden Seni Seçelim ?: Swnizde 3 kez viptim ve Mayistan Begri Swnizdeyim Hangi Bölümde Yetkili Olmak İstiyorsun: Skyblock Okul Açıkken...
  2. mertozan

berkay özelden yazdigima bak =)

berkay özelden yazdigima bak =)
  3. mertozan

Lito Online Towny!!

ondan kazaniyorlar akillilarmaksat swsine reklam yapmak ama böylece forumu kirletiyorlar
  4. mertozan

Mavi-Cüce | Spawn

mapi bana verirmisin
  5. mertozan

Yeni Spawna Yardım edecek Pro Builder Ariyoruz.

15 im skype var ama mikrafon fln yok :D 20 swde mimarlik yaptim 10 unda proluk 4 kez admin 10 kez moderatör 1 de amatör kuruculugum varspawn tarzlarim arsa tarzlarim mob arena flnda süper
  6. mertozan

[16GB] SW YE YETKILI ARANIYOR [HEPSİNDEN] ***VDS***

Adınız,Soy Adınız :Mert Ozan Dalgec Yaşınız :15 Skype'niz : m.ozan.d1 Hangi Alanda Katılacaksanız [Admin,Mod] Gibi :moderatör arsalarim süper oyuncularla iyi anlasirim we wg süper spawnda yardim ederim market yazarim mob arena stillerim var ... daha anlatmayim herkes kopya ceker :D swye gelince...
  7. mertozan

Cookie Craft Süper Faction Server Büyük Açiliş!! ip:5.39.68.32:715 Büyük Event!!!

berbat so görkeme söle picin önde gideni yavsak
  8. mertozan

178.33.90.94

178.33.90.94
  9. mertozan

olur

olur
  10. mertozan

farkediom ben bu forumu yeni ögrendim hemen dksında kayıt oldum :)

farkediom ben bu forumu yeni ögrendim hemen dksında kayıt oldum :)
  11. mertozan

Beyler süper adminlik veya modluk veya buildlik yaparim inanmassan inanma 1 sw de emeğimden...

Beyler süper adminlik veya modluk veya buildlik yaparim inanmassan inanma 1 sw de emeğimden admin oldum...
  12. mertozan

Friendcraft # Builder # Rehber # Alimlari!!!!

Mod-builder Formum İsmim : Mert Ozan Soyadım : dalgec Yas 15 We Wg %90 minecraftı 1.2.4 beri 7 swde builderlik 1 swde modluk 2 swde adminlik 1 swde probuilderlik 1swde reklamcı Neden Ben Yetenekliyim 1 hafta içerisinde enaz 2 günde 1 map hazırlarım Çok swde oynadım spawn event market hammadde...
  13. mertozan

Benim sw yok

Benim sw yok
  14. mertozan

Vps Sunucuma Alım

sw nezaman acılcak veya ıp ne
  15. mertozan

Vps Sunucuma Alım

FORM: Ad mertozan Soyad Dalgec Yas (dalga gecene BAN) 15 Kac yildir mc oynuyorsunuz 2 Girmek istediginiz bolum builderlik Tecrubeniz 5 sw de builderlik Nickim : Mozand Niye ben : Kendi basıma süper sw mapı yaparım . ve wg vede we de üstüme yok
  16. mertozan

Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

Builder ad: Mert ozan Yaş: 15 Wg ve We ile ilgil bildiğin komutlar: wg /region define arsa isim //undo Deneyimin: 5 swde builderim Yapıtların [Fotoğraf(Zorunlu)]: resim koyulmuo Skype: M.ozan.d Online süren: 4 saat Ne zamandır Minecraft oynuyorsun? 2 yıl
  17. mertozan

Map Yapacağız Grup Arıyorum

benim hamhacim var skypem yok 3 tane map ım var komut blogunu cok iyi bilirim spawn larda iyiyim
  18. mertozan

abi veriyimmi skypeyi

abi veriyimmi skypeyi
  19. mertozan

15 M.ozan.d edd eniyi sekilde wgde atarım

15 M.ozan.d edd eniyi sekilde wgde atarım
  20. mertozan

15 m.ozan.d edd

15 m.ozan.d edd
  21. mertozan

AnitomeBuilders [Builder Ekibi Başvuruları]

Adınız : Mert ozan Yaşınız : 15 Deneyimleriniz : 1 swde 3 ay builderdim Skype Adresiniz : Neden Sizi Seçmeliyiz ? : serveri güzellestirerek herkes esit haklar ile hizmet etmek Kendinizden Bahseder Misiniz ? : iyi mimarımdır . Minecraft Hakkında Neler Biliyorsunuz ? : /region define arsa isim...
  22. mertozan

ıp ne aga

ıp ne aga
  23. mertozan

Evil Craft 7/24 KESİNTİSİZ 0 LAG

EVİL CRAFT - FACTİON SERVER 7/24 -Warplar -arsalar -uzun süren eventler -Ucuz viplikler Gerisini anlatmıyım siz gelin görün. 188.165.225.162:764 Giriste:/register sifre sifre /login sifre