Arama sonuçlarınız

1. minecrafthastası1

Minecraft hamachi server acarmısınız?

Merhaba arkadaslar ben hamachi server kuramıyorum kurmakta istiyorum :notch: . bana yardımcı olan varmı özelden atsın.Ben özelden TeamWiever Id ve sıfre atarım bana yapar. Yardım edin simdiden tesekkür ederim.:)
  2. minecrafthastası1

Server Kurma Sorunu ?

Burası ne için kullanılıyo kardeşim yardım için paylaşmak için uç git yav
  3. minecrafthastası1

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

Yav Ben Haritayı Rardan cıkartıcam hata verıyo evet dıyom hepsıne kabul etmıyo hayır dıyom Sadec Yet diye klasör veriyo içide boş. Yardım edermisiniz.
  4. minecrafthastası1

Benle Oynıcak İyi Oyuncu?

cagatay ben minecraftı iyi bilirim yani su nasıl oynanır falan asla demem :D istiyosan beraber oynarız. yasım 12 skypeın varmı yoksada face olur.minecraftttan gayet iyi anlarım yani :)
  5. minecrafthastası1

Allah rızası için bi gelin ?

Arkadaşlar hayatımda hiç minecraft multiplayer oynamadım. Allahaşkına biriniz bana minecraft multiplayer verebilirmi? lütfen illa almanıza gerek yok kendinizinkini verseniz yani o çara ortak olsak falan lütfen hayatımda hiç oynamadım oynamak istiyorum. Vallahada çalmam. lütfen :( ?
  6. minecrafthastası1

Playstation 3 GTA V ! Minecraftturk'te bir ilk !

Ad:Deniz Soyad:Yurt Skype:Deniz Yurt live:bloodand_i ev adresini skypetan veririm veya minecrafttürkiyeden :) Beni seçersen teşekkür ederim
  7. minecrafthastası1

o yarısmaya nasıl katıldın :D...

o yarısmaya nasıl katıldın :D http://forum.minecraftturk.com/konu/playstation-3-gta-v-minecraftturkte-bir-ilk.164729/
  8. minecrafthastası1

skin isteyen

tamam yaparım :D denicem
  9. minecrafthastası1

skin isteyen

merabalar arkadaşlar ben arada birde skin yapıyorum hmm siz de beğenirseniz siz bende nasıl skin istediginizi söyleyin ama zor olmasın yani alevli adam buz kafalı adam gibi böyle mesela mayolu adam veya kel adam işte fazla zor olmasın nasıl istedinizi söyleyin bende yapmayı çalışayımhiçmi...
  10. minecrafthastası1

Harita Yapacak 2 Kisi Araniyor.

ben sana gönderdim adım deniz kabul edicenmi ?
  11. minecrafthastası1

Zombi Ve İskeletin Maceraları İskelet&Zombi 1 SAAT OYNAYIŞ SÜRESİ

vay güzel bir map güzel yapmıssın bi sorum olcak server kurmyı bilionmu ?
  12. minecrafthastası1

deney faresi (1.bölüm)

ayrıca resim koydum ama resimlerde sorun oldu ondan bida cekemiyorum f2 ye basıom cekemiom sonra yenilicem minecraftı silip tekrar y üklücem ayrıca atladıktan sonra suyun üstünde cıkın ve etrafınıza bakın mor agac görürseniz o adaya gidin öyle baslıo zaten atlamadan önce tabelada yazıo
  13. minecrafthastası1

deney faresi (1.bölüm)

nasıl boş ya :/ yüklerken hata oldu galiba cok özür diliyorum yüklerken veya ben yalnıs mapı aldım özür diliyom hepinizden boş konudan birazdan yüklerim mapı kontrol edeyim
  14. minecrafthastası1

deney faresi (1.bölüm)

merhabalar güzel bir harita yaptım adı ise konu baslıgında belli simdi map biraz kısa ama eglenceli neden kısa cunku bölüm bölüm olucak hersey command block (komut bloğu) yardımı hile command block baya kullandım kaydetmede esya dusmemesinde ölünce esya gitmemesinde zamanın durmasında faalan...
  15. minecrafthastası1

yardım map yaptım?

naber arkadaşlar ben bir map yaptım adı deney faresi diye onu internete nasıl koycam hani mapyapıp internete yüklüoz ya öyle linkini atın
  16. minecrafthastası1

Minecraft Müthiş Hile (mod)

güncellerken galiba linki silmişim dur linkini koyayım
  17. minecrafthastası1

Minecraft Müthiş Hile (mod)

arkadaşlar bu minecraft hilesi bence güzel cok eglenceli oyuna yeni grafikler ekler Mod pack 1.4.5 dir. Öncelikle modlarla başlıyalım: OPTİFİNE: Oyuna yeni grafik ayarları ekler. Rei's minimap: Oyuna minimap ekler. BALKON'S WEAPON'S: Oyuna ortaçağ aletleri ekler ÖRN: balyoz_savaş baltası...
  18. minecrafthastası1

Ben Yaptım Demir Ev

bence güzel ev minik olsada ev sirin ve cekici simdi ev kötü olsada adamla dalga geçmeyin neymis abi 2dk mi urastun kardesim ugrastıysa ugrastı bazılarınız bunu bile yapamıyo
  19. minecrafthastası1

Eagle-craft-2013

naber özelden mesaj atarmısın bi sana bir şey sorcam
  20. minecrafthastası1

Oynadıgınız Oyunlardan Tavsiye?

merabalar arkadaslar yeni oyun alıcam ve bana tavsiye verirmisiniz oyunu videolu olsa daha iyi olur ama siz bana güzel oyun tavsiye edin oyunun türü : aksiyon macera ve eğlenceli oyun olsun cabukk
  21. minecrafthastası1

Can Sıkıntısı

saol kardeş cok isime yaradı minecraftla film cekcemde istersen server la yapmak isterse canım senide alırıım bu modlarla savas yapacaz 2 kisiye baya güclü olcaklar tabi bizde olcaz iste server yapmayı istersem seni alcam okmu anlastıkmı?
  22. minecrafthastası1

Can Sıkıntısı

güzel modun adı ne kardeşim :D
  23. minecrafthastası1

Server Kurma Sorunu ?

işte server.properi şeyine sag tıklayıp birlikte açmı diyoz anlamadım sen bana iyice detaylı anlat dostum iyi birisine benziyosun
  24. minecrafthastası1

Server Kurma Sorunu ?

arkadaslar ben simdi kaç yıldan beri server kurmaya calısıyorum ve kuramıorum ya bana cookk detaylı sekilde anlatırmısınız veya bütün sorunları anladan bir video işte sorunum şu: şimdi dedikleri gibi minecraft server.exe midir nedir işte onu minecraft.net indiriom sonra logmein hamachi sonra...
  25. minecrafthastası1

Dünyanın en zor ve en büyük adventure mapı (alıntıdır)

kardeşim suana kadar en güzel maplardan biriydi gerçekten emegine saglık müthiş bir şey simdi bunla bir server kurup yarısma yapıcam cok saol