Arama sonuçlarınız

1. Darknestuna

Minecraft : Survival Let's Play Ep. 5 - Olaylar kızıştı!!

Merhaba arkadaşlar bugün Minecraft'a kaldığım yerden devam ediyorum. Videoyun beğendiyseniz yorum ve like atmayı unutmayın!! İyi seyirler !!
  2. Darknestuna

Minecraft : Survival Let's Play Ep. 4 - Kömürün önemi ! w/Shader Mod :D

Evet arkadaşlar...(Kendimi tab3 açan çocuk gibi hissettim.) Minecraft Survival serimizin ep.4 ile karşınızdayım.Beğendiyseniz yorum ve like atmayı unutmayın :) İyi seyirler.
  3. Darknestuna

Bir Minecraft Filmi - Evim Müthiş!!

Herkese teşekkür ederiz desteklerinizi esirgemediğiniz için arkadaşlar :)
  4. Darknestuna

Teşekkür ederiz o dediğin şey en son aklımıza geldi :))
  5. Darknestuna

Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu acemide olsak ilk kısa filmimizi yaptık. Videoyu beğenirseniz bizim için çok iyi olur :)
  6. Darknestuna

Minecraft: Survival Let's Play Ep. 3 - İşsizlik bizde baba mesleği!

Minecraft'ın 3.Bölümüyle yine köyün sokaklarında işsizliğe devam ediyorum! İyi Seyirler :)
  7. Darknestuna

Minecraft: Survival Let's Play Ep. 2 - Amaçsız insan TUNA!!

Merhaba arkadaşlar beklenenden fazla izlenmesi ve Tuna'nın da zevk alması üzerine Minecraft: Survival Let's Play Ep. 2 - Amaçsız insan TUNA!! Yayında!! İyi seyirler!
  8. Darknestuna

Minecraft: Survival Let's Play Ep. 1 - Tavukları Pişirmişem!

Yapacağım şeyleri aklımda tutmamaktan ve henüz bir hedefim olmadığından haklısın en kısa zamanda düzelteceğim...
  9. Darknestuna

Minecraft: Survival Let's Play Ep. 1 - Tavukları Pişirmişem!

Merhaba arkadaşlar bugün kanalımızda yeni bir seriye başlıyoruz Minecraft! Eğer videoyu eğendiyseniz like atmayı ve yorumlarda görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın!!! NOT:Videodaki kasma sorunu 2. bölümde olmayacaktır iyi seyirler!
  10. Darknestuna

Yılbaşı Özel Peynirli Çekiliş Sonuçları!!

Arkadaşlar ilk çekilişimizinde sonuna geldik,çekilişe katılan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.Videolar ve bir sonraki çekilişler için takipte kalınız... Sizleri seviyoruz :)
  11. Darknestuna

Yılbaşı Özel Peynirli Çekiliş!!

Arkadaşımız Hasan 2014 te çekiliş parası ona girince haliyle 2015 e suratı asık girdi merak etmeyin :)
  12. Darknestuna

Yılbaşı Özel Peynirli Çekiliş!!

Merhaba arkadaşlar biz Peynirli Makarna olarak sizlere yılbaşına özel bir çekiliş yapalım istedik ve indirimdeki bütün oyunları sizler için toparladık,çekilişimize sığdırdık ayrıntılı bilgi için de videoyu izleyebilirsiniz. İyi Şanslar !!
  13. Darknestuna

login security

uyumlusunu nerden bulcam
  14. Darknestuna

login security

ARKADAŞLAR SERVER KURDUM AMA LOGİN SECURİTY PLUGİNİNİ YÜKLEYİNCE Development Builds HATA VERİYOR LÜTFEN CEVAP VERİNİZ
  15. Darknestuna

LoginSecurity

ARKADAŞLAR SERVER KURDUM AMA LOGİN SECURİTY PLUGİNİNİ YÜKLEYİNCE Development Builds HATA VERİYOR LÜTFEN CEVAP VERİNİZ
  16. Darknestuna

manuadd

beyler server kurdum manuadd komutunu pluginin yükledim ama manuadd plugini yükleyince normal oyuncular warp komutunu kullanamıyor onu nasıl düzeltebilirim ?
  17. Darknestuna

MANUADD :D

beyler server kurdum manuadd komutunu pluginin yükledim ama manuadd plugini yükleyince normal oyuncular warp komutunu kullanamıyor onu nasıl düzeltebilirim ?
  18. Darknestuna

SERVER HATASI

19. Darknestuna

manuadd plugini

ya kardeş serveri versem gelsen özelden ? white liste eklim ismini söylede lütfen kardeşkardeş mesaja yanıt ver lütfen
  20. Darknestuna

manuadd plugini

gerçekten iyi yanıt kardeşte biraz daha açıklayıcı olabilrmi bn yetki vermeyi pek anlamadım yani
  21. Darknestuna

manuadd plugini

beyler manuadd ile kurucu grubu açtım ama ismimizin başında kurucu yazmıyor neden beyler ?
  22. Darknestuna

MANUADD KOMUTU

BEYLER BEN MANUAD KOMUTU UKULALNDIM KURUCU DİYE GURUPTA AÇTIM AMA O GURUBA GİRDİGİMDE İSMİMİN BASINDA KURUCU YAZMIYOR NASIL AYARLAYABİLİRİM
  23. Darknestuna

1.6.4 SERVER HARİTASİ [ İLK KEZ PAYLAŞILIYOR ]

lapis yeri felan varmı
  24. Darknestuna

Kardeşimi Kurtar Adventure Map

Dene Beğendiysen Yorum Olarakta Nasıl Buldugunu Belirt Lütfen
  25. Darknestuna

Modsuz Ninja Adventure (modlu Kalitesinde Ninja Iksiri Ve Zırhları Bile Var)

not enough items kurmayı öğretirmisin lütfen kardeşim istiyorsan skypeden göster skype : mustafa_kcn