Arama sonuçlarınız

1. canokyay05

Brave Network

Güzel Bir Sunucuya Benziyor :)
  2. canokyay05

☆ MPOSOnline.Nitrado.Net ™ ☆ Kaliteyi Hisset //FACTİON\\ - //Arsalar\\ - //BOSS\\ - //Splegg\\

Resimler Biraz Yetersiz Gibi Sunucuya Girip Baksanız Seveceğinize Eminim Ayrıca Kalitesiz Derken Ne Hakkında Kalitesiz Olduğunu Belirtirseniz Kaliteliye Çevirebiliriz Eski MPOS Online Çok Iyiydi Günlük 40 Online Felan Olurdu Bu Biraz Aceleye Geldi Ama Halledicez Map Alıntı Gibi Fakat Tamamen...
  3. canokyay05

☆ MPOSOnline.Nitrado.Net ™ ☆ Kaliteyi Hisset //FACTİON\\ - //Arsalar\\ - //BOSS\\ - //Splegg\\

MPOS Online Kaliteyi Hisset ! HAYALLERİNİZDEKİ EFSANE FACTİON SERVER ! (Sunucuya Ilk Defa Girerken Hata Veriyo Birkaç Saniye Bekleyip Tekrar Deneyince Giriyor) SUNUCU BİLGİLERİ IP: MPOSOnline.nitrado.net Sunucu Kapasitesi: 100 Sunucu versiyonu : 1.7.X - 1.8.X Sunucu türü : Faction Açılış...
  4. canokyay05

ne için ? skype canokyay05 gel

ne için ? skype canokyay05 gel
  5. canokyay05

☆MPOS PvP☆ ✔Villager✔1vs1✔Pet✔Top10✔MPCoin✔Donor✔

Server Crack E Çevirildi Server Crack Oldu Artık Girebilirsin :)
  6. canokyay05

☆MPOS PvP☆ ✔Villager✔1vs1✔Pet✔Top10✔MPCoin✔Donor✔

SUNUCU BİLGİLERİ IP: MPOSPvP.nitrado.net Sunucu Kapasitesi: 20 (artacak) Sunucu versiyonu : 1.7.2 - 1.7.5 Sunucu türü : PVP Açılış tarihi : 06/07/2015 DONOR Fiyatları : IRON DONOR : 5 TL GOLD DONOR : 10 TL DIAMOND DONOR : 15 TL PLATİNİUM DONOR : 20 TL[/url][/IMG] İletişim Website: Pek...
  7. canokyay05

Bedava Minecraft Premium %100 Gerçek 2014

Silindi!
  8. canokyay05

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: canokyay05 *Sadece Gerçek Adınız: Can *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 buçuk ( sallamadım zaten foruma üye olalı yıllar olmuş :D ) *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: ********** AykutSönmez lehamam *Modlu Mc Oynuyormusunuz ...
  9. canokyay05

[AhmetMelihTR] Hilje 1.1 Türkçe Plugin Paketi @2014 | 1.7.2 Güncel |

ohaa bende serverime koyim ozaman :D ama bana sağlam reklamcı lazım serverin map müthiş devasa bi map çok tutar bence daha whitelist de ip yazardım da reklam olmasın ip isteyenler özelden sorar :)
  10. canokyay05

[AhmetMelihTR] Hilje 1.1 Türkçe Plugin Paketi @2014 | 1.7.2 Güncel |

Ahmet Abi Hayatımda Gördüğüm En İyi Pluginci sin :) Final Plugin Paketinde Reklam İçin Vip Özelliklerini yazmışsın Bundada Yazarmısın haaaaa bide authme de /kayitol komutu çalışmıyo onun yerine /kayit çalışıyo :)
  11. canokyay05

İçeri Gir Çok Lazım Server İçin

:D aynen Lapise Hayııırrr ama 1.8 de mecvur olmak zorunda çünkü ench yerine lapis koyarak ench yapılıyo :D
  12. canokyay05

Acill Yardımm Biri Servere Survivol Games eklemeyi anlatsın

Arkadaşlar benim hub serverim var creative skyblock faction var bide survival games yapmak istiyorum internette bulamadım türkçe bir şekilde anlatılan bir kaynakk verirseniz yada anlatırsanız sevinirim :)
  13. canokyay05

Minecraft Gift Code

caner
  14. canokyay05

Lütfen Yardım Dünyalar Arası Geçişte İtemler Silinsin İstiyorum

işte öyle olmuyo işte multiverse yi ben zaten kullanıyorum
  15. canokyay05

Lütfen Yardım Dünyalar Arası Geçişte İtemler Silinsin İstiyorum

Arkadaşlar hub serverimde creative dünyasındann normal lobi ye geçince eşyalar kalıyo onon silinmesi için multiversecore ayarı veye bi plugin varmı dünyalar arası geçişlerde itemler gitsin istiyorum
  16. canokyay05

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: canokyay05 *Sadece Gerçek Adınız: Can Okyay *Yaşınız: 15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Azelza,MuratAbi,LeHamam *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Bazen Ara Sıra (Eskden Çok Oynardım Artık Server İşleriyle...
  17. canokyay05

Barbert Server Haritası (Dev hammadde) (Spawn)

başlığı berbat diye okudum :D Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce MCGezeGeni'nden Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
  18. canokyay05

Sehirim v.01 (ilk mapım) %5

bu ne len
  19. canokyay05

:D ben lapis için deil yani öğrensin belki ilerde viphammadde felan yapar :D ama çocuk abi çıktı mal portlu server açmaya çalışmış onuda açamamış bi kendi pc sinden oluyo :D
  20. canokyay05

server kapalı
  21. canokyay05

Minecraft Gift Kod Çekilişi (3 Tane)

Katılmak istiyorum ! Youtube = Can Okyay Onlineoyuncu Skype= canokyay05