Arama sonuçlarınız

1. canokyay05

☆ MPOSOnline.Nitrado.Net ™ ☆ Kaliteyi Hisset //FACTİON\\ - //Arsalar\\ - //BOSS\\ - //Splegg\\

MPOS Online Kaliteyi Hisset ! HAYALLERİNİZDEKİ EFSANE FACTİON SERVER ! (Sunucuya Ilk Defa Girerken Hata Veriyo Birkaç Saniye Bekleyip Tekrar Deneyince Giriyor) SUNUCU BİLGİLERİ IP: MPOSOnline.nitrado.net Sunucu Kapasitesi: 100 Sunucu versiyonu : 1.7.X - 1.8.X Sunucu türü : Faction Açılış...
  2. canokyay05

☆MPOS PvP☆ ✔Villager✔1vs1✔Pet✔Top10✔MPCoin✔Donor✔

SUNUCU BİLGİLERİ IP: MPOSPvP.nitrado.net Sunucu Kapasitesi: 20 (artacak) Sunucu versiyonu : 1.7.2 - 1.7.5 Sunucu türü : PVP Açılış tarihi : 06/07/2015 DONOR Fiyatları : IRON DONOR : 5 TL GOLD DONOR : 10 TL DIAMOND DONOR : 15 TL PLATİNİUM DONOR : 20 TL[/url][/IMG] İletişim Website: Pek...
  3. canokyay05

Bedava Minecraft Premium %100 Gerçek 2014

Silindi!
  4. canokyay05

Acill Yardımm Biri Servere Survivol Games eklemeyi anlatsın

Arkadaşlar benim hub serverim var creative skyblock faction var bide survival games yapmak istiyorum internette bulamadım türkçe bir şekilde anlatılan bir kaynakk verirseniz yada anlatırsanız sevinirim :)
  5. canokyay05

Lütfen Yardım Dünyalar Arası Geçişte İtemler Silinsin İstiyorum

Arkadaşlar hub serverimde creative dünyasındann normal lobi ye geçince eşyalar kalıyo onon silinmesi için multiversecore ayarı veye bi plugin varmı dünyalar arası geçişlerde itemler gitsin istiyorum
  6. canokyay05

MCEDİT ÇOKKK ACİL YARDIMMM

MCEDİT İÇİN .SHEMATHİC OLUŞTURMA PROGRAMI VARMIŞ RESİM KOYUYOMUŞSUN OLUŞTURUYOMUŞ NEOLUR LİNK ATIN
  7. canokyay05

creative server kurdum oyuna girince plotworld login yaptıktan sonra world de oluyosun

arkadaşlar ben creative bi server kurdum önce oyuna girince arsalarda oluyosun login yaptıktan sonra world e gidiyosun ben direk plotworld de olmak istiyorum yani creative server ama bunu nasıl yapıcam yardımmm
  8. canokyay05

Authme İpban lastlogin sorun neolur yardım edin

Authme İpban lastlogin sorun neolur yardım edin benim bi serverim var birine ipban atınca herkeze ipban atılıyo /authme lastlogin isim yazınca herkezin ip si aynı gözüküyo lütfen acil yardım
  9. canokyay05

Çookkkk Aciilll Hemmmeennnn Bakkk

Beni Belki Tanıyosunuzdur Ben Pumpkin Craft In Kurucusu Can Serverda Ufak Bir Sorun Var yetki vermeme ramen /f sethome yapıp /f home yazınca klan evine gidilmiyo bilenler lütfen cevap yazsın
  10. canokyay05

Nasıl İP Sabitleyebilirim?

Merhaba arkadaşlar, ip'mi sabitlemek istiyorum no-ip hesabım var, lütfen yardımcı olurmusunuz?
  11. canokyay05

factions /f sethome sorun

ben pumpkin craft in kurucusu bir sorunum var oyuncular /f sethome yapiyo /f home deyince gidmiyolar
  12. canokyay05

Serverime Map istiyorruuuuummm

sıraddan olmayan heykellerin ve warp ların oldugu ama fazla karışık olmayan güzel bir map istiyorum şimdiden teşkkürler assagidaki severin map ini buursaniz sevinrim ama baska da olur server dosyalari ve map i olan bir server de verebilirsiniz
  13. canokyay05

yardimmm ip sabitleme

b enim bukkit bir serverim var ip si modemyeniden baslatildiginda degisiyor ne yapmaliyim no ip felan diyorlar biri ayrintili anlatsin