Arama sonuçlarınız

1. ozkanozzy

Minecraft Ağırlıklı Youtuber

Evet Arkadaşlar Youtube Katılmaya Karar Verdim Yanımda Birini Arıyorum Şartlarımı Alta Sıralıcam Benim Amacım Burda Youtuber Olmak O Yüzden Kanal Kapak Veya Profil Resmi Yapabilen Arkadaş Olursa Sevinirim Örnek:Videoyu Editlemeyi Falan Bilen Bana Öğretebilcek Kişi Olursa Gerçekten Çok Güzel Olur...
  2. ozkanozzy

Kısa Süreli Değil Uzun :)

Skypenizi Yazın Ekliyim
  3. ozkanozzy

Kısa Süreli Değil Uzun :)

Merhaba Arkadaşlar Ben Konuda Olduğunuz Gibi MC Oynıyacak Biri Arıyorum FTB Ve Modlu Minecraft Veya Normal Survival Oynıyacaklar Alta Skype İsmini Yaşını Yazarsa Birlikte Oynayabiliriz Unturned LoL Gibi Oyunlarda Oynarım Ama Genellikle MC Oynarım Kız Erkek Fark Etmez İsteyen Herkes Yazabilir :)
  4. ozkanozzy

Birlikte video çekebileceğim ''EN AZ 14 Yaşında'' Arkadaş Arıyorum

Benimle Oynar Mısın ? :D
  5. ozkanozzy

Feed The Beast Köfteistköfte yardım pls

bak senin mod paketinde lib diye bir klasör olcak orada 5 tane şey olması lazım daha az ise öyle bir sorun verebiliyor...
  6. ozkanozzy

Birlikte video çekebileceğim ''EN AZ 14 Yaşında'' Arkadaş Arıyorum

Ben 15 Yaşındayım Biraz Küfür Edebilirim Oda Durduk Yere Deil Ölünce Yada Korkunca Falan Sorun Olur Mu ? :D
  7. ozkanozzy

Benimle Oynar Mısın ?

Beyler Ben Birini Arıyorum Minecraft Oynıyacak Oyunu Biraz Bilse Yeter Uzun Süreli Oynıyacak Skype Girdiğimde Böyle Açık Görcem Onu Sevincem Öyle Birini Arıyorum :D Küfür Edebilir Bana Ederse .... Neyse 14-15 Yaş Üstü Mikrafonu İyi Olan Ekleye Bilir Gelin 1.8 Oynayalım Ev Yapalım Ne Güzel Olur...
  8. ozkanozzy

1.6.4 Mod Paketi Yapana Video

Bildiğiniz Gibi Su Aralar Minecraft Video Sayısı Yukseldi Bende Çekmeye Karar Verdim Ama Mod Paketini Beceremedim O Yuzden Mod Paketini Ve Launcherini Yapana Videomda Yer Vereceğim Modlar: Auto Switch Mod Installer 1.6.4 backpacks mod installer 1.6.4 BigTrees Mod Installer 1.6.4 CampCraft Mod...
  9. ozkanozzy

Ortak aranır

Ad:Özkan Soyad:Gür Yaş:14 Ama Orijinal Minecraft Yok :/
  10. ozkanozzy

Tmm Gel Skype Ver Su Anda Acık

Tmm Gel Skype Ver Su Anda Acık
  11. ozkanozzy

sa ozele gel yazdım .

sa ozele gel yazdım .