Arama sonuçlarınız

1. DeadSensei

=> HeroMC - heromc.nitrado.net | Faction | 1.7.X | 6 GB | Lag YOK! | Kale Savaşları | Kafa Düşürme |

ilk olarak o mesajı sana yazmadım. ikincisi benim sunucuma sen geldin ve yardım etmek istedin. ayrıca sana o pluginlerin karşılığını nitrado bakiyemden ücret ödeyerek verdim. ve sen beni yalancı durumuna düşürmekle kalmayıp, sunucumu kötülüyorsun. YAZIKLAR OLSUN!
  2. DeadSensei

=> HeroMC - heromc.nitrado.net | Faction | 1.7.X | 6 GB | Lag YOK! | Kale Savaşları | Kafa Düşürme |

Ilk açıldığında yapabilirdik aslında ama sunucumuz baya gelişti geri dönüşü olacağını sanmıyorum
  3. DeadSensei

Kardeşim ilk önce yorumun için teşekkürler, Bazı şeyleri aşırı şekilde abartarak yazmışsın ve yazının %90ı hile hakkında. Hilesi olmayan sunucu bulabiliyorsan bul bana. Şuanda acemiyiz sunucumuz yeni, şahsen elimden geldiğimin en iyisini yapıyorum ve daha iyisini yapmaya çalışıyorum. şuanda...
  4. DeadSensei

ilk olarak öyle bir şey hiç olmadı, seni tanımıyorum demiyeceğim ama sırf iletişimi kestik diye sunucumu kötülemeye hakkın yok!
  5. DeadSensei

dalga geçilecek bir durum yok ilk öncelikle. Bir insan "Sevabına" birşeyi yapıyorum dediyse onu zaten paylaşmaz, Eğer bana yardım etseydin hemde "Sevabına" bunu buraya yazma gereği duymazdın, amacın sunucuyu kötülemek başka bir şey değil.
  6. DeadSensei

Arkadaşlar sunucuya saat 17.15ten sonra gireceğim
  7. DeadSensei

Hatayı internetten arastirabilirsin birde mcye oncelik ataki rami harcamaya izni olsun o zaman girersin
  8. DeadSensei

bilmiyorum valla sunucumuz 20 kişiye ulaştı herhalde sorun sende :Psunucumuz 20 kişiye ulaştı. hepinize teşekkürleryarın 19.30 da vip çekilişimiz var. hepinize teşekkürler
  9. DeadSensei

tekrar girmeyi deneyiniz sunucuda aşırı büyük pluginler varsa girmiyor bazı sunuculara dahili ram'ı kısıtlı nitradonun pluginlere çeki düzen verdik şimdi girebilirsiniz15 Kişide event vardır.
  10. DeadSensei

Sunucudaki plotme plugini saat 16.45te yenilenecektir arkadaşlar
  11. DeadSensei

Sunucu şuanda açıktır kardeşim, tekrar denersen girebilirsin ufak bir bakım vardı mesajı yazdığın saatteGünlük Güncel
  12. DeadSensei

HeroMC - HeroMC.nitrado.net | Lapis & Kömür YOK! | 1.7.X | 6 GB | Lag YOK! | Kale Savaşları Aktif |

|| Server IP : heromc.nitrado.net|| || Skype : header071 || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 42 Kişi (İstek üzerine Arttılacaktır) || || RAM : 6144MB ( 6GB ) || || Sunucumuzda "KESİNLİKLE" Lapis veya Kömür YOKTUR! || -Bilgi- Sunucumuz bir Faction Sunucusu olup, Asıl...
  13. DeadSensei

|| Server IP : heromc.nitrado.net|| || Skype : header071 || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 42 Kişi (İstek üzerine Arttılacaktır) || || RAM : 6144MB ( 6GB ) || || Sunucumuzun "KESİNLİKLE" Kapanma Riski Yoktur|| -Bilgi- Sunucumuz bir Faction Sunucusu olup, Asıl...
  14. DeadSensei

Güncelarkadaşlar hiç yorum yokmu ?
  15. DeadSensei

Riogaming.minecraft.to / Yeni Nesil Faction Sunucu /1.7.2/ Viplik Eventleri / Riogaming.minecraft.to

biz teşekkür ederiz biraz geç cevap verdim kusura bakmayın ^^arkadaşlar ufak tefek bakımlardan sonra tekrar onlineyizarkadaşlar artık sunucunun kapanma sorunu kalmadı her şey ayarlandı