Arama sonuçlarınız

1. Emircan03

Minecraft Şeytani Ölümcül Tuzak

Bari o basınçların oraya ip koysan altınıda beyaz yün.Belki azcık belirginligi gider.
  2. Emircan03

Yıl Başı Özel - Hunger Games Turnuvası

Adım listede yok
  3. Emircan03

The Binding of Isaac çekilişi!

Ben katılacağımda özel mesaj atmayı bilmiyorum pardon :DYalnız katıldım mesajlarına bakarsan
  4. Emircan03

İsaac için İsmim:Emircan Soy adım:Topcu steam adım :darkkings550 mailim:[email protected]

İsaac için İsmim:Emircan Soy adım:Topcu steam adım :darkkings550 mailim:[email protected]
  5. Emircan03

Nicemicecraft Pluginer,Builder,Rehber ALIMI !

Beyler acil demiştim malesef pardon 1 gün sonra sw yi kapattım...KONU KİLİT.
  6. Emircan03

Nicemicecraft Pluginer,Builder,Rehber ALIMI !

Beyler serverimizde alım başladı.Pluginer,Builder,Rehber alımları başladı.Pluginerin temel pluginleri bilmesi lazım,baya bi bilgili olacak.Builder ise wg ve pvp komutlarını bılecek.Rehber sw acılınca alınacak. Sadece alım için ip:Alımmine şifre:123 Beyler sw ip isi benim ip degıl bosuna...
  7. Emircan03

Forge mod [YARDIM]

Hayır java dosyasi minecraft indirdim diger minecraftla degistirdim maptada sorun yok
  8. Emircan03

Forge mod [YARDIM]

YA yardım eden yokmu
  9. Emircan03

Forge mod [YARDIM]

worlde tıkladığmda arka plandaki toprak kalıyor yazilar cikmiyor
  10. Emircan03

Forge mod [YARDIM]

yani world aciyoruz ya o yer
  11. Emircan03

Forge mod [YARDIM]

Meta ınf yi sildim fakat devam ediyor binde dogru yerde
  12. Emircan03

Forge mod [YARDIM]

Beyler forge mod yükledim oyunun ana ekranına giriyo fakat mapa tıklayınca açmıyo.Forgeyi sürümüne uygun indirdim.Modda sürümüne uygun.Bunun sebebebi ne olabilir yardimlariniz icin simdiden tesekkürler...
  13. Emircan03

Smart Moving Mod (1.3.2)

Bana tuslarini söleyen varmi ?