Arama sonuçlarınız

1. infested-ibrhm

Mod Paketi yapmaya çalışıyorum .[HATA!!!]

Kardeş senin kullandıkların zevkine modlar :D Teknik modlar yok içerisinde :D Benimde teknik üstünde çalışmalar yapmayı düşünüyorum ters düşüyor :D bide bu mod paketini 1.7.2 de yapmaya çalışıyım o vakit :D
  2. infested-ibrhm

Gamer

Gamer
  3. infested-ibrhm

Senin mod paketinde hangi modlar bulunuyor acaba? Belki hoşuma gidecek modlardır :D Beğenirsem istiyebilirim.
  4. infested-ibrhm

Tekit Lite Elektrik Taşıma

Kardeş ne uğraşıyorsun öyle kabloyla bağlamayla Creativede aç bi dene herhangi bir yerine koy direk genereatorü dibine koy , çalışır. Delik olan yer ile İC2 eşyalarına elektrik vereceksin.
  5. infested-ibrhm

Söylediğin modları kaldırdım yeniden denedim olmadı. Yeniden kapanıyor.
  6. infested-ibrhm

Evet oradan indirdim. Ancak direk kapanıyor . Nether oresdan mı kaynaklanıyor?
  7. infested-ibrhm

Kardeş onu yükledim başka sorunlar çıkardı onlarıda yükledim geçti Allah razı olsun ancak şu son sorunu yükediğimde MC otomatik kapanıyor (açılır açılmaz kapanıyor yani) http://i.hizliresim.com/oAjyvq.png
  8. infested-ibrhm

İlginç bir yöntem :D Deniyorum hemen :D Denedim bu seferde bu hatayı veriyor (aynısı yani)
  9. infested-ibrhm

Forestry mod hakkında hiçbir şey eklemedim :S
  10. infested-ibrhm

Ne icat etmek isterdin?

Tatil eden VALİ
  11. infested-ibrhm

Sorun o işte FORESTRY modu yok :D , Bu mod paketini yapabilecek bir ağa yiğit yok mu :D
  12. infested-ibrhm

Arkadaşlar yapmış olduğum modpack bu hatayı veriyor , nasıl düzenlerim (1.7.10) BULUNAN MODLAR LOG: MultiMC version: 0.4.5 Minecraft folder is: /Users/imac/Desktop/MultiMC/MultiMC.app/Contents/MacOS/instances/any/minecraft Java path is: java Java Arguments: [-Xdock:icon=icon.png...
  13. infested-ibrhm

LOG PARKOUR MAP V1 [1.7]

Yorumun için teşekkürler kardeşim :)
  14. infested-ibrhm

LOG PARKOUR MAP V1 [1.7]

Kardeşim 20 tane resim var teker teker uğraşmaktansa böyle yapınca Albüme giriyor hepsi gözüküyor. :)
  15. infested-ibrhm

LOG PARKOUR MAP V1 [1.7]

BU BENİM İLK HARİTAM! HATALAR OLMUŞ OLABİLİR! Merhaba arkadaşlar! Bugün sizlere bir parkur haritası tanıtacağım! Harita 3 Seviyeden oluşmakta NOT!: KOMUT BLOĞUNU AÇMAYI UNUTMAYIN! 1.KOLAY , 2.NORMAL , 3.ZOR HADİ RESİMLERE BAKALIM! İMAGESHACK PİCTURE VE; 1. SEVİYE 8 ELMAS=8 PUAN 2. SEVİYE...
  16. infested-ibrhm

Shader Mod ve Optifine Mod - Dosyaları ve Kurulum Videosu [TÜRKÇE] [1.7]

VİDEOYU 720P İZLEYEBİLİRSİNİZ Gerekli dosyaları indirmek için TIKLAYINIZ. DOSYA BOYUTU : 3.03 MB RAR PASS: ibrhmtrs BU DOSYALAR 1.7.2 MİNECRAFT MOD DOSYALARIDIR. NOT : Video ve resim bana aitdir ancak Modlar Minecraft forum sitesinden toplanmıştır. ÖNEMLİ NOT! : Videoyu izleyip yapamadıysanız...