Arama sonuçlarınız

1. Geyirik

Windows 8.1 minecraft sorunu kesin çözüm

Öncelikle herkese merhaba sayın minecraftçılar.ben laptopuma windows8.1 kurmuştum java filan herşeyi kurdum ama minecraft açılmadı bende bu sorunu çok uzundur araştırıyorum ve sonunda buldum adım adım yapalım 1-Driver scanner adlı programı indirin crack veya orjinal 2-uygulamayı kurun 3-güncel...
  2. Geyirik

Bf 3

merhaba arkdaşlar ben bf alıcam ama sistem gereksinimlerim şöyle win8.1 32 bit Intel pentium CPU P6100 @ 2.00 GHZ 3.00 Gb Ram Atı mobitily Radeon Hd 4500 series kaldırımı sizce ?
  3. Geyirik

Minecraft CRash Hatası

merhaba arkadaşlar benim windows 7 pc vardı onda sorunsuz bir şekilde minecraft oynuyordum. ama sonra ben win8 yükseltim laptopı yükseltikten sonra minecraft açılmıyor şuana kadar yaptıklarım launcher teamextrem 3.4 crash resmini atıcam 1-win7 açıldığı için program uyumluluk modu 2-ekran kartı...
  4. Geyirik

Cube World Server Kurma Hamachi

Merhaba arkadaşlar, Forumda Hamachi ile ilgili videolu kurulumlar vardı fakat İngilizce idiler, bende resimli olarak ayrıntılarına girerek herkesin Hamachi kullanarak server kurabilmesini umut edip, bu konuyu açma gereği duydum. Konu içeriğinden kısaca bahsetmek gerekirse: Cube world indirme...
  5. Geyirik

Mavi sis Sorunu Bakarmısınız

beyler ben cube world giriyorum girince mavi sisi var o beni yakalayınca please wait diyo hep böle hiç düzelmiyo sise doğru gidiyorum gene aynı Pc min özellikleri Ram:3GB İşemci:İntel(R) Pentium(R) Cpu P6100 @2.00Ghz 2.00Ghz Sistem türü: 32Bit Ekran Kartı:1024 Mb Bilmeyenler için 1GB...
  6. Geyirik

Yardım edermisiniz

beyler ben cube world crack oynuyorum cube world girdim işte oyunukapatıp tekrara girince her şey yok oluyor neden
  7. Geyirik

Techic pack

Beyler ben tekkit classic oynuyorum ama pc kapatım tekrar girdiğimde hata alıyorum silip tekrara yaptığımda çalışıyor bi çözümü varmı hata burda
  8. Geyirik

3 Günlük Survivalım

Merhaba arkdaşlar Bizim net sorunumuz vardı bende biSurvival oynayayım dedim işte kareler Evim Hayvanlarımız Tarlalarım Buğdaylarım Şeker kamışlarım ama yok olmuş soğuktan olmalı Havuçlarım Balkabaklarım Evim 1.katım Süs olsun diye komut bloğu koydum...
  9. Geyirik

Acil YArdım Herobrine

merhaba bir şey sorucam ben herobrine mod buldum oynadıım ama beyler her yerde hayvan gbi çıkıolar bi tane çıkmasınnı ayarlabilecek bir şey filan yokmu yada hazır modu lütfen yardım edin yahh bi tane olsun korkutucu olsun öle her yerde sürüyle çıkıyor
  10. Geyirik

Girin bi Bakın sEEd ve koordinatlar orda

Sürümü 1.7.2 Minecrafttta modlar çıkmadı ama bilmeme ben 1.6.4 te hb modum var ondan olabilirmiki
  11. Geyirik

MineCraft 1.7.2 Gizemleri

Ne Diyorsunuz Konuyu nereye açıgım bulamadım Adminlerden Özür Diliyorum
  12. Geyirik

Herobrine Plugins

Şimdi Beyler Sunuculra soruyom herobrine mevcut diyolar ama başka bi yerde plugin araken Herobrine plugin yok diyolar ama http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/herobrineunleashed/ burda plugin var ama hiç gelmiyor nendeni bulana serverde video çekçez oda katılıcak
  13. Geyirik

[İSTEK] Mod Herobrine

merhaba ben herobrine modu istiyorum ama böle her yerde olmasın bir tane olsun bir sürü olunca cıvıtıyo.Sürümü 1.6.2ve üstü olabilir teşekkrler
  14. Geyirik

HeroBrine Gelmesi

Bişi sormak istiyorum.Ben herobrine modunu indirdim sonra serverede attım arkadaşla sw den oynuyoruz.ama totemi yapıyorum ne yaptığını biliyormusun diyor şimşek çakıyo 1 saattdir gelmedi...
  15. Geyirik

HELP HeroBrine Plugin

Beyler bana hb plugin lazım böyle altına işetecek kadar korkutucu plugin lazım araştırdım bulamadım siz bilirsiniz diye yazdım şimdiden teşekkür
  16. Geyirik

HeroBrine İs A Server

Beyler ben Hamachili Server kurup içine Herobrine Plugin Koycam ve Oynıyacaz 3 kişiye ihtiyaç var.İlgili kişiler Mejas atsın skypedemi Veriyim Birde Mikrofonu Filan Olucak 14_15 Arasında Olanlar Mejaslarınızı Bekliyorum
  17. Geyirik

Bakabilirmisiniz

Beyler bir ricam vardı ama . Hani şu enchantTablede Garip garip yazılar varya onu ingiliceye çeviren mod vardı onu 1.6.2 kurulummu jar doyası olarak atabilirmisiniz acil
  18. Geyirik

Alpha 1.0.17_04 verisonu

ARKADAŞLAR BAŞLIKTA YAZDIĞIMDA ALPHA 1.0.17_04 VERİSONUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR KNKMLA ALPHA BİLİONUZ SİZ SERVERİ ARIYORUM BULABİLEN ATARMI ALPHA SÜRÜMDE HEROBRİNE VARMI Varsa serverlerde olurmu ŞİMDİDEN TEŞEKKKÜRLER
  19. Geyirik

Herobrine Hakkında Bildiklerin Herkezden Çok

Davranışları kendisi tam bir piskopatdır Madencidir. Notch'un ölen kardeşi adına yaptığı mob olduğu söylenir. Hayalet gibidir. Genellikle oyuncuları öldürür. Oyuna zamanla mineshaftlar, strongholdlar ve bir kaç ürkütücü şey gelinceeeee oyuncular dedi ki Notch gerçekten bunu yaptı ! Ayrıca...
  20. Geyirik

Name Tag (1.6)

Arkadaşlar Ben name tag kullanamıyorum nasıl olcak o iş
  21. Geyirik

Gençler 1.6 Geldi

SONUNDA BEKLENEN OLDU MEN BULAMADIM ÇÜNKÜ PREMIM LAR İÇİN ÇIKTI BANA MİNECRAFT.JAR VEREBİLECEK VARMI BİDE FORGE
  22. Geyirik

Spiderman'in Oğlu varmışta haberimiz yokmuş

Merhaba arkadaşlar yine ben(ben yani Geyirik sen değil) Şimdi size Spiderman'in Oğlunu Göstercem Şimdi İnanDınızmı
  23. Geyirik

Fake_Dead Abimiz İçin

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere Fake_Dead'in Resmini Göstereceğim. Aslında Fake_Dead Herkes Sever. 2.Resim arkası Yok kardeşim sen bunu netten buldun...
  24. Geyirik

Fraps Kasmaması İçin

Merhaba arkadaşlar çoğunuzun Minecrafta video çekerken Frapsta fps 8-9 arasında kalıyor bu yöntemle en az 14_15 olucak -----------------1- Fraps açın ------------2- Genereal kısmına gelin ------3- Monitor Areo Desktop işaretleyin -----4- Movies kısmına gelip 30 fps şeçin Bende Oluyorsa neden...
  25. Geyirik

SpiderMan (Örümcek Adam) SORU!!!

Kardeşim ben spiderman modunu indirdim ama z ye basınca ağ atmıyor veya radioactivespider yemiyor neden