Arama sonuçlarınız

1. E

Istek Seed

Arkadaşlar büyük bir dağlık seed istiyorum yanındada ağaçlık bir alan olabilir böyle bir seed bileniniz varsa yazabilir mi ?
  2. E

Pc Kapanıyor

arkadaşlar minecraft oynarken yarım saat sonra pc kendiliğndfen kapanıyor çok araştırdım sürekli fan al falan diyorlardı neyse babamda fan çok olduğundan iş kolaydı aldım geldim eve bilgisayar yerleştirdim pcyidi temizledim ama sorun hala var sizce ne olabilir yardım edin lütfen ?
  3. E

Sorun

Arkadaşlar nereye açılıyor bilmiyorum buraya yazıyorum Ben minecraft oynarken pc yarım saate bir kapanıyor arkadaşlar sorun ne olabilir ?
  4. E

Evin Üzerinde :d

Arkadaşlar bir şey denemek için bir survival açtım birde bamışım ki köyün içinde bir evin üzerinde spawnlandım hiç köy aramaya gerek yok yani seed şu seed: -2180073629337452535 alntı değildir rastgele açtım bu geldi
  5. E

Adventure Map

Arkadaşlar çok uzun bir adventure map arıyorum şuana kadar 7-8 tane adventure map bitirdim çok eğlenceli sizin yaptığınız maplar falan varsa mesaj atın lütfen :)
  6. E

Bu Seedi Oynamadıysan Hayatından 1 Damar Kopmuş Demektir

(ALINTI) Arkadaşlar muhteşem bir seed var karşınızda Seed: rickrollin arkadaşlar hasılat şu 2 Eyer 5 Altın 21 Demir 36 Kemik 10 DİAMOND Videoda şu http://www.youtube.com/watch?v=SBmfECEA2m0 sanırım 2. seedte gösteriyor
  7. E

Skin Istiyorum

Robin Hood gibi güzel bir skin yapabilir misiniz arkadaşlar şimdiden teşekkürler
  8. E

Sedd Arıyorum

uzun zamandan sonra tekrar minecraftta başlıyacağım (1 Ay :) ) büyük bir düzlük alan ve yanında büyük bir orman istiyorum böyle bir seed varsa biliyorsanız yorum atarsanız sevinirim arkadaşlar İyi oyunlar