Arama sonuçlarınız

1. KingOfTheBrave

none

KİLİT PLS
  2. KingOfTheBrave

1.7.2 - 1.7.10 Uyarlaması Nasıl Yapılıyor?

Arkadaşlar sonoyuncu 1.7.10 sunucuya 1.7.2 girişini nasıl yapıyor. Bunu bilen bir arkadaşımız varsa gerçekten söylemesini çok istiyorum. Lütfen yardım.. Kısaca sorum: 1.7.10 - 1.7.2 Uyumu nasıl yapılır?
  3. KingOfTheBrave

RunMc | Survival / PvP / HungerGames | Sınırsız Kapasite | 1.7.2 | 7/24 | RunMc.Nitrado.Net

İP: runmc.nitrado.net Sunucumuzda market yoktur. Onun yerine köylülerle ticaret sistemi vardır. Sunucumuzda HungerGames oyunu bulunmaktadır. Kitsizdir, 3 arena mevcuttur. Sunucumuz sınırsız kapasiteye sahiptir. Sunucumuzun eklentileri (pluginleri) türkçedir ve kalitelidir. Sunucumuzdaki...
  4. KingOfTheBrave

Bu konu başka bir sunucunun konusudur, içerik değiştirildiği için kaldırmanız rica olunur.

Bu konu başka bir sunucunun konusudur, içerik değiştirildiği için kaldırmanız rica olunur.
  5. KingOfTheBrave

YouTube Kanalımızda Plugin Videoları Çekiyoruz!

Arkadaşlar bilmediğiniz plugin varsa söyleyin çekelim şimdiki 2 videomuz, Kanalımıza gitmek icin tıklayın! Lütfen beğenin ve abone olun!
  6. KingOfTheBrave

Yardım Minecraft FPS Arttırma

Beyler biliyorum ki bu forumdaki bazı üyelerin bilgisayarları Minecraftda kasıyor. Bunlar en düşük ayarlarda oynasa da kasıyor, Eğer böyle bir sorununuz varsa aşağıdakileri yapın: Intel Graphics ekran kartınızı güncelleyin(burdaki en uygun sürümü indirip üstüne kurun yeniden başlatın ...
  7. KingOfTheBrave

Minecraft Normalde 150 FPS Alırken Şimdi En Fazla 50 Alıyor Kasıyor!!!

Arkadaşlar bilgisayarımda windows 8 kuruluyken minecraftda 150fps alıyordum sonra windows 7 kurdum 35 fps aldım şimdi windows 8.1 50 fps alıyorum bide 20 10 a düşüyo ara sıra neden bana bir çözüm bulun Bilgisayarımda 1Gb Nvidia Geforce GT560 grafik kartı 1Gb Intel HD Graphics 3000 ekran kartı...
  8. KingOfTheBrave

VDS Sunucusu Olan Ve Pluginden Iyi Anlayan Birini Arayan Buraya!!!

Sadecec skypeyi ekle yeter : speed_booster Adım=Enes Soyadım=Kılınç Yaş=14(Lise 1) WE & WG Bilgim : %99 Komut Bilgim : %99 Hemen ara kaçırma!!
  9. KingOfTheBrave

[Minecraft Türk Filmi] - Kardeşim ve ben

[Minecraft Türk Filmi] - Kardeşim ve ben Beyler amatör bir film ama devamı daha iyi olacak lütfen abobe olun ve videolarımızı beğenin,güzel yorumlar paylaşmayı unutmayın
  10. KingOfTheBrave

LeavesGaming 1.6.4 Beyler Skyblock + 2xSG *** Bir sürü warp

1.6.4 Beyler Skyblock + 2xSG *** Bir sürü warp Warplar:büyü,ors,cmasasi,evcil,saldirgan,sg,market,rehber,komutlar,parkur,arena ***
  11. KingOfTheBrave

|* Tam Bir Minecraft Kanalı* | *SadeceMinecraft *|* Yalnızlık ve Dostluk *|* Film*|

Beyler kanalımız bazı nedenlerden dolayı video koyamıyor ama bundan sonra her fırsatta video eklemeye çalışacağız şuanda bir film geldi. Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıkla Yalnızlık ve Dostluk (Kısa amatör bir film) Lütfen olumsuz yorumlar paylaşmayın... (alınıyoruz da :D)
  12. KingOfTheBrave

ShowCaseStandalone (SCS) No Permission Sorunu

Arkadaşlar normalde sunucumda op ve kurucu'yum ama itemi elima alıp /scs display yazınca Administrator no permission gibi bir yazı çıkıyor bana sorunsuz scs ShowCaseStandalone atabilcek varmı Skype İletişim Adresim : speed_booster
  13. KingOfTheBrave

Group Manager Çalışmıyor

Arkadaşlar 1 haftadır uğraşıyorum groupmanager çalışmıyor.lütfen yardım her şey ayarlı bozuk da değil ama prefixler yetkiler çalışmıyor.sadece skyblock serverde çalışmıyor diğerlerinde çalışıyo
  14. KingOfTheBrave

Builder , Admin , Mod , Kurucu Arayanlar Ulaşsın...

Minecraftcılar , kardeşim ve ben minecraft'a başlayalı 1,5 sene oldu. Ve biz minecraft'a başladığımızda ilk işimiz server kurmaktı ve bizim 1,5 senemiz bukkit serverler kurmakta plugin paketi yapmakla pluginleri editlemeyle worldedit worldguard gibi pluginleri kullanmakla geçti.. başlıkta...
  15. KingOfTheBrave

Sadece Minecraft / Kanal Tanıtım

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi 2013-2014 eğitim yılına girdik. Ben (Enes) bu yıl liseye başladım. Biz eğitim yılında video çekebilirmiyiz bilmiyorum ama gelecek yaz Minecraft ile ilgili animasyonlar ve güzel filmler, introlar gelicek arkadaşlar. Kardeşim ve Can, Muhammed arkadaşlarımda size...
  16. KingOfTheBrave

Siz Serveri Açın Mapı ben yapıcam söz yapacam ama kardeşimle yaparız

Siz Serveri Açın Mapı ben yapıcam söz yapacam ama kardeşimle yaparız
  17. KingOfTheBrave

Minecraft Kasıyor Diyor İseniz => Bir Sürü Çözüm

Cracked 1.5.2 ile oynarken minecraft kasıyorsa 1.Optifine Yükleyip Ayarları En Düşük Şekle Getirin. 2.Cracked Yerine Normal Premium İndirin Nicki Girin Login'e Basın Login Failed Verecektir, Alttaki PlayOfflineden Girin (Premium Launcherde Sadece 64Bit Kullanırsanız Faydası Olur) 3.Gamebooster...
  18. KingOfTheBrave

2 Dk Okuyun Daha Sonra Mağdur Olmayın ! ( Ben Oldum Siz Olmayın )

2 Dk Okuyun Daha Sonra Mağdur Olmayın ! ( Ben Oldum Siz Olmayın ) Öncelikle minecrafttürk üyeleri çoğunuzun premium hesabı olmayabilir bunun için başka sitelerden daha ucuza almaya kalkışmayın. mesela sms vb. şeyler ile telefondan para ödemesi gibi reklam içeren sayfalar var bunları parasız da...
  19. KingOfTheBrave

beyler hangi plugini bilmiyorsunuz yazın video çekelim

beyler hangi plugini bilmiyorsunuz yazın video çekelim youtubede LeatherGaming Olarak Plugin Videoları Çekiyoruz Plugini Söyleyin Çekelim
  20. KingOfTheBrave

Beyler Plugin Anlattım Videoları Çekmeye Başladık

Beyler Youtubede LeatherGaming Olarak Size Plugin Anlatım Videolarıyla Karşınızda Olacağız Fakat Sizde Bize Destek Vermeniz Gerekiyor... Bilmediğiniz Bir Plugini Aşağıya Yazarak Ve Youtubede Kanalımıza Abone Olarak Destek Verebilirsiniz... Ilk Olarak WorldEdit'i Anlattım Türkçe Anlatım İle...
  21. KingOfTheBrave

Ranork' la ilgili bu konu bütün forumu ilgilendiriyor...

Beyler Şurada Ne Güzel Moderatörümüz Vardı Yalan Mı ? " Ranork " Bu Moderator Her Sorumuza Cevap Veriyordu Ama Biz Yeni Moderator İstemiyoruz.. Yaw Hadi Moderatorlük Atıyorsunuz İnsan Bir Haber Verir Habersiz Atmak da Ne " Ne Bu Şiddet Bu Celal " Eğer Moderatorlükten onu kim attıysa o varya o...
  22. KingOfTheBrave

Beyler Skyblock Plugin Paketi %90 Türkçe Gelecek içeri..

Arkadaşlar Server Kur Yap Oyna Sıkıldım Artık Size %90 Türkçe Skyblock Plugin Paketi Sunacağım Ama Bugün Upload Edemeyebilirim. Hiçbir Kimsenin Plugin Paketinde /ada yazıyorum adama /merkez yazıyorum spawna gitmiyordu /gorev yazınca gorevlere bakılmıyordu Artık Olacak Verdiğim Plugin...
  23. KingOfTheBrave

Hub Her Dünyaya Özel Spawn Oluşturamıyorum... Oyuncu Oyundan Çıkıp Girdiğinde Genel Spawnda Doğmuyor

Hub Her Dünyaya Özel Spawn Oluşturamıyorum... Oyuncu Oyundan Çıkıp Girdiğinde Genel Spawnda Doğmuyor.Mesela Skyblock a Girdim Oyundan Çıkıp Girdiğim Zaman Genel Portalların Olduğu Spawnda Doğmasını İstiyorum Ama Nasıl Olacağını Bilmiyorum Lütfen Yetkililer Veya Bilenler Yardım Etsin Özellikle...
  24. KingOfTheBrave

Beyler Minecraft Film Çekmeye Başladık Izleyin..

Bölüm 1 Bölüm 2 Lütfen İzleyin Abone Olun Subscribeleyin Amatör Bir Videocuyuz. [ Laf Atmayın ]