Arama sonuçlarınız

1. M

Yapmış Olduğum Villa Sizlerle

Villamı Bulamazsanız Villamın Kordinatları Kusura Bakmayın Dev Bir Kale Yapıyordum Sur İçin Özür Dilerim... :) X -406 Y 4 Z 602 Fotoğraflar [İçini Detaylı Çekemedim Kusura Bakmayın ] Link : http://www.mediafire.com/?uwck6l935hx17wx
  2. M

Minecraft Otomatik Build

Arkadaşlar bir mod vardı adını unuttum resmi seçiyoduk otomatik olarak minecraft ta yapıyodu onu bilen acil yazabilirmi
  3. M

Icbm Mod Yardim Acİl

Arkadaşlar Ben Bu ICBM modda Nasıl Roket Fırlatıldıgını anlamadım acil anlatacak var mı?
  4. M

Muzik Önerileri

Merhaba Arkadaşlar , Vatan'dan Yeni Hoparlor Aldım Alıcak Olanlara Garanti Tavsiye Ediyorum İndirimde Şuanda 57 Liraya Aldım Creative 2+1 16w Çok güçlü Bass'ı var herneyse konuya geçelim Dinlediğim müzikler Yetmiyor artık Müzik onerin sadece bu konuda hiçbirşey değil sadece Müzik...
  5. M

Texture Pack Açan Arkadaşlarımıza Duyuru Yapayım Dedim

Merhaba Arkadaşlar Yorum attım Ama sanırım Anlamıyorsunuz altı üstü 1 gift code 1000 konu için forumu kirletmeyin...!! Texturepack Tanıtıyorsan 1 Tane konu aç hepsini içine koy sığmadıysada 2-3 konu aç her Texturepack için 1 Konu Açılmaz!!!!
  6. M

Örs Ve Ench Arasındaki Bağ [bİlgİlendİrme]

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere örs ve ench arasındaki bağı anlatıcam Hemen Başlayalım Örs : Eşyalarınızı Tamir Edebilir,İsim Verebilir ayrıca güzel dizayn edilirse evde şık duruyor bir özelliği daha var onu en sonda söyliyeceğim. Enchantment : Eşyalarınıza özellik ekler yani efsun eklemek...
  7. M

Yarınki Sürprizim

Evet Arkadaşlar Süpriz Biraz Geç oldu ama Kusura bakmayın artık :) Virüs Total https://www.virustotal.com/tr/file/9e8b33e8d24d2d6b8fc85d0c3aa222ba08ff614e07fd2341d4ae73083d0e3e76/analysis/1369247444/ Spawn Bozulmuş :) Koordinatlar x -515 y 64 z 111...
  8. M

Büyük Villa [içi Çok Saçma Oldu Önerin Birşeyler]

Villa resmini atıcaktım ama 5'ten fazla resim atılmıyormuş bende upload ediyorum 2 dakikaya Linkini vericem :) http://www.mediafire.com/?u8xjn1uv3d4abdl
  9. M

Herkes'İ İlgİlendİren Konu Dehşet Lan Bu!!

Arkadaşlar ben Ali Fuat Başgil Caddesi'nde Yani İstanbul Bayrampaşa'da oturuyorum Bu Lanet olası caddede hiçbir kavis yok ve apaçiler son hız gaza basıp mal mal hareketler yapıyorlar Ve ne Yazık ki Az Önce Bir Çocuk feci bir kaza geçirdi cocuk dedigime bakmayın daha bebek 3-5 Yaşında Çocuk...
  10. M

Otomatik Maden Kazıcı Nasıl Yapılır?[İlk Videom]

Arkadaşlar Lafı Uzatmadan Video Link'ini vereyim izleyin ve takip edin :)
  11. M

Adventure Map Yapıyorum Şuanda Acil Yardimci Gerek Gİr İçerİ

arkadaşlar adventure map yapıyorum 2 dk yardım edebilecek varmı acil olarak skype eklesin. enes.kartal.mine ekleyin.
  12. M

Minecraft Enchantment Table Büyüleri

Arkadaşlar Bir serverda oyunda oynuyordum alttan yazışmaları okudum adam diyor koruma IV daha iyi o Diyor hasar Koruması IV daha iyi 1.5'te hasar koruması değişmiş diyorlar en iyi pro 4 set değilmi yani full koruma IV değilmi :S
  13. M

Dragon Craft [7/24] Vps Server !!

*Dragon Craft [Faction Wars]* +20 Warp 0 Lag 7/24 Açık Adminler İlgili Vps Server Mega Vip Özellikler -Lavda Ve Suda Yürüme -100 Blok Zıplama -Ates Topu Atma -İnferno -Canavara Donusme -3 günde Bir pro IV -Özel Villalar -5 Stack Katman Kayası -5 Spawner -100x100 Wg alani -Günde 1 kere 10 dk. fly...
  14. M

Minecraft Texturepack Editor [destek]

arkadaşlar ben bu texture pack editor'u indirdim kurdum hata felan olmadı kurarken mesela kumun texture'unu değiştiriyorum save pack save image diyorum ama yukardakı star minecraft çalışmıyor ve yanı sıra yaptıgım texture oyunda işlemiyor yani textureyi seçiyorum ama oyun klasik devam ediyor :S
  15. M

Minecraft Sürüm Değiştirme [manuel]

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere manuel (elle) sürüm değiştirmeyi anlatacağım aslında basit bir iş eğer istek sürüm olursa bana danışabilirler. Tamamen Kendi Uploadımdır... [Linkler 3 haftada 1 güncellenecektir.] LİNKLER YENİLENİLİYOR!!!! Minecraft 1.2.5...
  16. M

Texture Pack Editor [destek]

Merhaba arkadaşlar ben şu MİNECRAFT TEXTUREPACK EDİTOR'ü indirdim kurdum vs. vs. çalıştırdım ama itemleri yani oyundaki blokları felan değiştirme yeri yok yani item.png'ye tıklanmıyor kırmızı gözüküyor ama "Kz" yani tablolar felan değiştirilerbiliyor bu neden kaynaklanıyor minecraft'ın yeni...
  17. M

Minecraft Skinli İsimler Premiumsuz![+resİmlİ]

Merhaba arakadaşlar Premium Hesabınız yok ise ve minecraft'ın klasik skin'inden sıkıldıysanız sizlere 100'den fazla Skin'li nick vericem Konu altına 10'dan fazla ileti gelirse konuyu güncelliyeceğım ve 100'den fazla skinli nick yolluyacağım + Resimli Arkadaşlar Fazla uzun sürdüğü İçin...
  18. M

Zevkinize Göre Yorumlar!!

Beyler arkiyle Hamachi Kurduk 3 kişiyiz survival yapıyoz ev, çiftlik, tarla, havuz, balıkçılar Kulübü, madenciler kulübü, felan yaptık ama yapcak bısey bulamıyoz ne yapalım daha ıron setiz madene inmiyoruz ara sıra iniyoz end'e hiç gitmedik sizce neler yapalım UP atıcam hadi beyler ++++
  19. M

Zevkinize Göre Yorumlar!!

Beyler arkiyle Hamachi Kurduk 3 kişiyiz survival yapıyoz ev, çiftlik, tarla, havuz, balıkçılar Kulübü, madenciler kulübü, felan yaptık ama yapcak bısey bulamıyoz ne yapalım daha ıron setiz madene inmiyoruz ara sıra iniyoz end'e hiç gitmedik sizce neler yapalım UP atıcam hadi beyler ++++