Arama sonuçlarınız

1. M

Minecraft Film Alımları

Herobrine eksik skype ekleyin meliksah.ozkan hamachi zorunlu mic zorunlu degil
  2. M

Minecraft Benimle Video Çekecekler Gelsin

Kesinlikle Videoları Ben Çekicem Ama İsterse Oda Çekebilir Skypesi Olucak. +13 Mecburi Mikrofon veya da kulaklık şart skype eklesin meliksah.ozkan
  3. M

Minecraft 1.5.1 Düz Alan Seed

Öncelikle Seed Seed : forum.minecraftturk.com Resim : Düz Alan x = 199,60793 z = 235,29869 İlk Denememde İstediğim Seedi Buldum Umarım Önce Açılmamıştır Önce Açıldıysa Bilem Bitane Daha Seed Ekledim Seed : minearab60 Seed Açıklama : Koyun + Maden + Kömür + Demir Kolayca...
  4. M

*************m Nasıl Beyler ?

İlk Resim : Sabah Uyandıgımda Karşılaştıgım İlk Güzel Görüntü :) 2.Resim : Havuzum :) 3.Resim : Küçük Göl Nasıl Beyler :) Oyunda Geliştikce Daha Şeyler Yapıcam.Ve Bu Arada Modu Bilmeyenler GLSL Shader Mod İndirsin Biraz Daha Düzelttim Ve Videoda Gösterdim Hepsini Aşşağıdaki...
  5. M

Minecraft Channel Alım Var

Öncelikle Channel Alım İçin Şu Başvuruyu Doldurunuz Adı : Soyadı : Skype : Nereden : Mic Var mı ? : Kaç Yaşında : +13 Bu Başvuruyu Doldurun Ben Videoları Çekeceğim
  6. M

Minecraft Survival Oynarken Buldugum

Sizce Güzel mi Arkadaşlar ?
  7. M

Minecraft Herobrine Fragmanı Çekelim Dedik :d Olanları Görün

Herobrine Fragmanı Çekicekdik Şaşırdım İlk Başlarda Sonra Bidaha Bakıyım Dedim Tam Herobrine Yanıma Geldiginde Çıktıgım İçin Huoasodadsaasd Gibi Bir Kelime Çıktı Ağzımdan :D