Arama sonuçlarınız

1. D

Ev, Şelale, Kolay bir Event. İcatlardan İlham Alabilirsiniz

Versiyonu 1.7.2 Dir Arkadaşlar... İşte Resimler: Beğendiyseniz İndirin, Pek Özen gösteremediğin İçin PArdon Arkadaşlar. Biraz Başım Ağrıyorda, Bir Dahakine Daha Büyük Ve Güzel Bir Ev İle Geleceğim... Eventin İlk Yerinde Ok İle Vuracaksınız Koyunları. ama Sadece 2 Tanesi Kapıyı...
  2. D

Counter Strike Texture Packı Burda

Arkadaşlar, Counter Strike Serveri Kurmak İsteyenlere Özel Texture Mapı Burda. Resim Atmaya Pek Gerek Duymadım Ama Deneyin Ve Görün. Sizdende Yorumları Bekliyorum. Şahsen Ben Çok Beğendim Ve Kullanıyorum. Avrasya Craft .rar Link: Tıkla İndir Avrasya Craft .zip Link: Tıkla İndir Arkadaşlar...
  3. D

Otomatik Skin Mimarı!

P eki Paylaşılan Eski Pluginin Versiyonu Kaçtı? Bununki 1.6.4 ?
  4. D

Otomatik Skin Mimarı!

Arkadaşlar Gayet Basit Bir Eklentidir, İstediğiniz Skinin Adını Yazarak O Skinin Heykeli Oluşturuluyor... Ornek Resim: Komut: /skin [nick] – Nicki yazılan karakterin skinini 3 saniye içinde oluşturur. İndirme Linki:Tıkla İndir
  5. D

İstemediğin, Sevmediğin Siteyi Çökertme Şansı

Tamam Scripti Atıyorum. Ama Dosya Tc Ye. Sen yükledikten sonra silecem. Eğer Birine Verirsen Vay Haline :) Link Silinmiştir
  6. D

Kardeş Bunda Dene, Ben Bdp Sitesini Çökertttim, CloudFlare Devreye Girdi Gene Çöktü. Bu Free Sitede ÖZel Kodlama Yaptım. İStersen Scriptini Atıyım?
  7. D

*sansürlenmiştir*
  8. D

Nirvana Türkiye Skin/Araç/İş/Ev Ve Birçok Eklenti! (MTA:SA)

+60 araç Seçeneği. Sevdiğiniz Her Tür Araç Bulunur... Türk Usülü Yat Ve Gemiler... İş Yerleri... Türkçe İş Paneli (1) Türkçe İş Paneli (2) Havaalanından Kalkan Bir Uçak Kaza Yapıp Bir Adaya Düşüyor :) /otur Komutunu Kullanarak Oturup /kalk Yazarak Kalkabilirsiniz...
  9. D

Creative Rbl-craft Farkıyla

Bursalıyız Oyun Nickin Ne?
  10. D

RBL Abi LAbirent Yarım KAldı NE Zaman Açacan SWYi? Sabah 7'den Beri Bekliyom Açılsında Bitiriyim diye. Ben jamesheller EDİT: Bide Hatırladığım Kadarıyla Hammaddedi WG lemedik :D
  11. D

Iksir (yardım)

Mi Tane İksir ÇEşidi Var. Lovestick Mi Ne. sınırsız Açtık, Dönme, Yorgunluk, Körlük Filan Ekliyo. O İksir Nasıl Yapılıyo? bilen Varmı? Herşeyi Sınırsız. Uçamuyon, yürüyemiyon Bile. Önünü Bile Göremiyom. Başın Dönüyo filan O İksirin Yapımını Bilen Varsa Acil Geldin Ya. Çok Lazım
  12. D

Malsinda Ondan :D Ben jamesheller. Admin bi Özele Gelsene Server İyice Gitti. Çökecek Galiba :SS Register olmadan Chat Yapamazsin. /register şifre şifretekrar yap. serveri kötüymüş gibi göstermek için böyle yollara Başvuma ;)
  13. D

Artık Açıkda Bi Hata Meydana Geldi. (Benim yüzümden) Servere Çok Yüklendim :((
  14. D

Tabeleya Renkli Yazmak!

Her Yazacağınız Cümle Başına Kodu Ekleyin. Mesela Mavi Renkte Geber Mi Yazacan? &1Geber Yazacaksınız :) Renk kodları sırası ile şöyledir: &0 : Siyah &1 : Mavi &2 : Yeşil &3 : Teal &4 : KoyuKırmızı &5 : Mor &6 : Altın &7 : AçıkGri &8 : Gri &9 : AçıkMavi &a : AçıkYeşil &b : Turkuaz &c : Kırmızı...
  15. D

Web Sitesi Kurulur!!!

siteadı.com.nu Domain İle Bi KAç Ayarlamayla Web Sitesi Sahibi Olun. REKLAMSIZ... LocalHost Ve phpMyAdmin Var. 10Gb Alan, 100GB Trafik Sınırlaması. Bazı Oyun Adları engellenmiş ama her şey Kurulur, Mesela İkream Kurulabilir, Oyun Sitesi Yapalbilir Veya Kendi Bloğunuzu Oluşturabilirsiniz. Veya CS...
  16. D

Açık Değil...
  17. D

Labirent Map (içeri Gel)

Sallamayın. Çünkü Hosttan O .Zipi Kaldırdım. Senin Oynadığın Yendi ? Benimki Değil :)
  18. D

Minecraft Server Scripti

Bende domain Ve Host Var. Ftp İle Server Kurulumuna Yardımcı Olurmusunuz?
  19. D

Labirent Map (içeri Gel)

Bence Sen Duvarları Yıkarak filan Bitirmişindir. Çünkü O Kadar Kolay Olamaz. Yukarıya Çıkıp Yolu Ezberlersen Kolay Gelir :)
  20. D

Minecraft Svye Giremiyorum

Creativemi ?Adımı Değişsitrdim Hala Giremiyorum LA :D
  21. D

Labirent Map (içeri Gel)

Yakında Açacağım Olan Bi Sv Nin Sitesine Attım Labirent Dosyasını. İçinde Bütün Talimatlar Var. Virüs Yoktur Kesinlikle. Nasıl Kurulacağı Gibi Bilgiler İçinbe Bulunmaktadır. Eğer Fotoğraf Koysam Yolları Görürsünüz. Ondan Dolayı Fotoğraf Koymadım Ama Çok Eğlenceli Ve Çok Zor. Tıkla İndir Panpa...
  22. D

Minecraft Svye Giremiyorum

Bende Şöyle Diyor. "Giris Yapilamadi Bad Login" İnternet Hızındanmı Kaynaklanıyor?Creative Servermi Bide?
  23. D

Ftp Ile Minecraft Svsi Kurulur Mu?

Elimde Domain Ve Host Var (Bedava) Ftp Hesabı Filanda Var. Nasıl MineCraft Sv Açabilirim ? Creative World Editli. Yardımcı Olanlara Adminlik Verecem. Nolur Yardımcı Olun. http://hellercraft.com.nu (Site Hazır Degil) Web Site Alan= 10 GB Sınırsız Trafik PHP 5 / FTP / MySQL 5 Elimde her şey...