Arama sonuçlarınız

1. İrfan Toğluk

İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Arkadaşım kusura bakma ama kötü olmuş. Biraz özgün olabilirsiniz, Captain Sparklez'den özenildiği bariz ortada.
  2. İrfan Toğluk

CraftTR kapatıldı. SonOyuncu ekibine katıldım. IP: play.sonoyuncu.com

CraftTR kapatıldı. SonOyuncu ekibine katıldım. IP: play.sonoyuncu.com
  3. İrfan Toğluk

SonOyuncu ile birleştik. SonOyuncu serverına creative bölümü açıldı birleştikten sonra.

SonOyuncu ile birleştik. SonOyuncu serverına creative bölümü açıldı birleştikten sonra.
  4. İrfan Toğluk

CraftTR Hub Server, artık 1.6.2. - Ayrıntıı bilgi konu içinde.

Server restartlandığında, veya bot saldırısı olduğunda bu yazı çıkar. Peki yazının gereğini yapıp, 2 dakika sonra denediniz mi?
  5. İrfan Toğluk

CraftTR'nin Factions Bölümü için USTA BUILDER Alımı

@Mkarslan_happyspor, sabah crafttr.com IP adresine girip TrueSide veya Peder isimli kişilere özel mesaj gönder. Seni İrfan'ın forumdaki ilandan gönderdiğini söyle. Seni bir denesinler, büyük ihtimal sen de istersen ekibimize katılırsın.
  6. İrfan Toğluk

onurkan53, iş yerindeyken her daim Skype'ı açık tutmam mümkün değildir. Akşam 17:30 sonrası Skype'ım açık olur.
  7. İrfan Toğluk

Abdullah, kazananı burada yazacağız. Helen, en azından bir world edit bilgisi olmazsa, kazanabileceğinizi pek sanmam. Bugün buradan yapılan başvurular sonucu yarışma gece 23:59'da başlayacak. Cumartesi 23:59'da yarışma bitecek. Pazar günü sonuçlar açıklanacak.
  8. İrfan Toğluk

Arkadaşlar, bu bilgileri boşuna yazıyorsunuz. Alım yapmıyoruz, yarışma düzenliyoruz.
  9. İrfan Toğluk

Premium Alamıyorum Yardım!

Kredi kartını Paypal'a tanıtıp Paypal ile alabilirsin. Ben Paypal üzerinden geçen gün aldığımda 52 küsür lira kesti.
  10. İrfan Toğluk

Multi Motd eklendi servera, 5 dakika kapalı kalmak zorundaydı.

Multi Motd eklendi servera, 5 dakika kapalı kalmak zorundaydı.
  11. İrfan Toğluk

Tamam, her zaman ilgilenmeye çalışırım. Bildirdiğin için teşekkürler.
  12. İrfan Toğluk

İlginç bir sorun, kimsede böyle bir sorun yok. Yani PlotMe pluginin böyle bir şey yapması da mümkün değil. Oyun içinden benimle iletişime geçebilirsin. Nick IRFN
  13. İrfan Toğluk

x

Saçma sapan konuşmayın. Eleştiriyi hiç kaldıramıyorsunuz yahu. Adam söylemiş ki düzeltilsin.
  14. İrfan Toğluk

Server kapanmadı, aktiftir.
  15. İrfan Toğluk

15 dakikalık bakım vardı, bitti.

15 dakikalık bakım vardı, bitti.
  16. İrfan Toğluk

Oyunculara Tag Verme Yardim !

Eğer GroupManager kullanıyorsan (Türkiye'de bu daha çok yaygındır), komutu şudur: /manuaddv isim prefix &7[&5Reklamci&7] &a /mangaddv grup prefix &7[&5Reklamci&7] &a
  17. İrfan Toğluk

Hub Her Dünyaya Özel Spawn Oluşturamıyorum... Oyuncu Oyundan Çıkıp Girdiğinde Genel Spawnda Doğmuyor

Hub sunucu dediğin eğer BungeeCord ve Spigot ile yapılmış ise, BungeeCord.jar'ın içinde bulunduğu klasörde bir config.yml dosyası olacak. Onun içeriğini buraya yapıştırır mısın? Eğer Multiverse veya Multi World ile yapılmış bir sistem ise, SpawnTP eklentisi işini görecektir. Her seferinde tüm...
  18. İrfan Toğluk

Şu an açık, ama gece 12'de bakım başlayacak. Genel bakım olacak, muhtemelen Salı gece açılır.
  19. İrfan Toğluk

karalar57 bir launcher ile oyuna bağlanıp, multi player kısmından IP adresi olarak crafttr.com ekleyip oyuna girebilirsin. Oyun içerisinde yardım edilecektir sana.
  20. İrfan Toğluk

Destor World Edit'i Creative'deki herkes kullandığında lag yaptığından VIP'lere özel hale getirdik. İlk mesajı düzenliyorum.
  21. İrfan Toğluk

Verdiğin bilgiler için teşekkürler Tugcan44, baya tecrübeli görünüyorsun ancak halihazırda herhangi bir rehber, denetmen, yönetici alımı mevcut değildir.
  22. İrfan Toğluk

Tanıyamadım, oyun çok kalabalık, eski üyelerimizi tanıyorum sadece.
  23. İrfan Toğluk

iron4man sen ne karaktersiz birisin yahu... EmreDemirkaya skyblock çalışmalarına başlıyorum.
  24. İrfan Toğluk

Kopyala yapıştır yapmadıkça sorun yok. Birebir aynısını yapmışsa ilgileniriz ama.

Kopyala yapıştır yapmadıkça sorun yok. Birebir aynısını yapmışsa ilgileniriz ama.