Arama sonuçlarınız

1. F

Armadagamings|Builder Alimi

alındımmı
  2. F

Biri Bana Yardım Etsin

sw ip ver halledek
  3. F

Armadagamings|Builder Alimi

Adınız:caner Yaşınız:17 Nickiniz:Adveture Skype Adresiniz(Zorunlu) :caner.artuc1 Daha Önceki Çalişmalarinizin Resmi.(Zorunlu Değil.) : Neden başvuruyorsun ? :builder Daha önce Armadagamings sunucusunda oynadınız mı ? : 1lere Kendinizi Iyı Gordugunuz Build Türü:Heykel inssaat bina.apartman,
  4. F

Yıldız Savaşları RPG Sunucu İçin Usta Pluginer Alınıcak!!

Ad:caner Yaş[en düşük 16]:17 Minecraft İD[premiummu değilmi]:Adventure Premum deil Pluginlerden ne kadar anlarsın kendi pluginini yaptınmı:6 kere Skype:caner.artuc1 RPG Nedir[Netten bakıp yazmazsanız sevinirim zaten anlaşılır]:RPG Bilmiyom ama sorun olurmu az biliyorum
  5. F

Sw süper builder alimi kaldi

mute kick vericeklerimiz: edit set ,edit kazma 5, tane edit balta 5 tane, [diamond ama]Kosss Kaçirma bu firsatiiiiiiii 176.43.238.200 ip miz bu 176.43.238.200 gel 176.43.238.200alimlar bitti sw kapandi büyü k ihtimal ip değisti üzgünüz
  6. F

daha iyi iste
  7. F

rehber Yaparm
  8. F

Az Önce Açıldı !!!Poker Craft!!!

Admin Olmak İstiyorum İsim:Caner yaş:17 skype:caner.artuc1 görev yaptığı serverler:19Admin 12builder plugin bilgisi:wg,we,market,arsalar,essentials,group manager,godpowers,simplevipperks,simpleregionmarket ve daha fazlası(group manager yapmayı plugin türkçelestirme biliyorum) ip nerde amerika
  9. F

Alinmadin
  10. F

sw sahibiyle konusuyorum 2 3 saat sonra belki ip veririm suan kapalıyz skaype evrmekle kalmaz alindamdn
  11. F

Alinmadn Modaratör e alindin
  12. F

Alindin
  13. F

PULSCRAFT FACTİON SERVER AÇILMIŞTIR BUİLDER.ve.pluginlerden ANLAYAN ADMİN ARANIYOR

Evet kapandı skaype aç lukhes ben Adventure Skaype ekle topluca konusuruz skaypem: caner.artuc1
  14. F

Ben suan Sw de adminim Builder alimi için Ad: Soyad: Yas + 14 : Kaç kere ne oldun: Skaype: Sana nasıl güveniriz: Rehber alımı Ad: soyad: yas: Kaç kere rehber oldn: skaype: Reklamci alımı Ad: soyad: yas: Kaç kere reklamcı oldun: Kaç kere rekam yapcan: Skaype: bukadar ip Seçtigim kisilere vericegim
  15. F

PULSCRAFT FACTİON SERVER AÇILMIŞTIR BUİLDER.ve.pluginlerden ANLAYAN ADMİN ARANIYOR

admin olurum Ben 3 kere pliginci oldm 13 kere admin Bkadarn ı diym
  16. F

Wg Yapmasini Kaldirmasini Bilen Adam Araniyor

ben skaype Caner.artuc.3
  17. F

evet

evet
  18. F

168.62.184.222 Alim Var Walkaway Craft Yeni Açıldı!

Aynen admin olmak istiyorum
  19. F

Event Basladi.

alim var mi
  20. F

12dk Sonra Event 1yil Garanti Kapanmaz

178.33.90.82 Server ip budur Dene GEl bak süper bir server Dünyada bir ilk GEL DNE ÇABK eventi kaçirma
  21. F

Faction Sunucu 7/24 Online Server Devami! Içeri

SERVER BILGILERI; ADI:BioCraft - Faction Server [7/24] LIMITI: 100 DURUM: AÇIK ADRESI: 178.33.90.82 1 YIL GARanti eylencenin yeni adresi burda gel dene gör yerini sende kap!
  22. F

Builder Aranıyor...

Ad: Can Soyad:Gizli Skypede Veririm Nick:NamiDeger Fenerbahce. Wg ve We bilmesi:Çok İyiyim Usta Admin,Builder resimleri: Resimler Çekmedim +nie çekeyim hatıra diyeyse hergün swde builder veya admin oluyorum sorunyok. YAŞ:19 Skype fenerbahce.can Kac Yildir Mc oynuyorsun:3
  23. F

Sondestan 7/24 Online Server

amachili Server Bi kac gün Sonra VDS olcak şu an Serveri Düzenliyoruz Çook İyi Bir Server Yapacagiz Kapasite:50 Hamachi Felan Vermicez her şey Bitince Verecez Çok iyi bir Server Olacak Eminim Sizleride Bekliyorum... LeveL kasma Yerleri Olcak Hergün bol Bol Event ilk gelen 5 Kişiye Arsa,64 Adet...
  24. F

M-a-x-i Craft Tüm Alımlar Var İçeri ++++upppp

Admin Alımı Formu : Adınız ve Soyadınız : Can Gizli Yaşınız :19 Oyuncularla Aranız Nasıldır ? İyidir WE ve WG bilginiz (komutlardan bi kaçınıda soyleyin.) : rg define yerin adi mesala arsa 89 isik 57 diamond blok 1 tas vb //set bilginiz ve komutlarla araniz : set bilgim iyi //set 89,57,iron...