Arama sonuçlarınız

1. C

play.EsirOyuncu.com >|< Efsane Geri Döndü! >|< 18 Rütbe >|< Farklı Büyü Sistemi >|< Özel Edit >|< BOSS >|< G. Event >|< Duel Sistemi >|<

serveri oynamanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum adminin kayırdıgı adamlar var onlara item destegi veriyor vs attıgı kişileri killeyip kontrole almadan muteleyip jaile atıyor dcden engelliyorlar oynayanlar zaten kısa sürede farkına varıp serveri bırakacaktır 1 2 aya kalmaz serverinizde oyuncu...
  2. C

OPFACTİON kaoscraft.nitrado.net normal , mega , kaos edit ve daha fazlası OPFACTİON

Server çok güzel eğlenceli elinize sağlık sunucudaki ismim EpicUp yardımcı olabilirim ama şu 1 saattir server kapandı açılmıyor sebebi ne ?
  3. C

SERVER KAPANDI !

Bu içerik kaldırıldı.
  4. C

SERVER KAPANDI !

Uğraşmayın zaten istemiyorum artık sinir oldum delirttiniz beni
  5. C

SERVER KAPANDI !

Ban açıldı itemler geldi mi ?
  6. C

SERVER KAPANDI !

Adminin ismini bilmiyorum ama şu çarları açıp editle hep beni kesti UgrasmaBenle Ancaagla şimdide vıpı kesmiştim ismi JMW yanıma tplendi itemlere bakarken kesti ve ban attı ben rehber EpicUp tum sinirlendim çok Shakira ismiyle geziyo edit seti var kesti beniServere ilk girdiğinde sa item verir...
  7. C

SERVER KAPANDI !

İgrenç bir server ilk başladıgımda güzel diyodum o kadar ilerledim admin player kılığına girip edit setle edit kılıçla beni kesti sonrada hile dedim diye banladı başka çarla girip küfür ettim kesinlikle tavsiye etmem hayatımda gördügüm en kötü en disiplinsiz viplarda fly olan igrenç bir server...
  8. C

ZOOCRAFT / EN İYİ FACTION / 1.7.2 / 16 GB RAM / 82 KİŞİ KAPASİTE / %0 LAG / AUTORANK EKLENDI!

Server çok güzel %100 emek pluginler çok güzel herkesi servere bekleriz -EpicUp
  9. C

[1.7.2] McTurkiye.nitrado.net [Faction/PvP/Nitrado] Yapabilceklerin Deil Yaptiklarin Degerlidir !

Admin serverdeki Rehber beni öldürdü back yazdım daldım ona ve öldürdüm onu öldürünce bana sınırsız mute attı ve banlıcam dedi Nicki galiba Pope_14 servere yeni başlamıştım daha benim nickim EpicUp lütfen şu sınırsız mutemi kaldırın rehberede gereğini yapın clanı var adı LordOfMoon Durduk yere...
  10. C

| survival.ankacraft.org | Gerçek Survival Keyfi ! Ev Yap Zombilerden Korun 1.7.2 | 32 Gb Ram |

Arkadaşlar server güzeldi oynuyodum admin yanına tpleyip herkesi öldürdü *** gibi server
  11. C

TRapCraft || IP : Trap.nitrado.net || 1.7.2-4 || 4 GB RAM || 7/24 Online Faction PVP ||

Kamber ben Frewp server gerçekten çok güzel fakat şu an neden kapalı ?