Arama sonuçlarınız

1. K

Bungeecord

bungee corda default servere dönüş plugini ve tabelayla işinlanma plugininin atarmısınız
  2. K

Bungeecord Pluginleri

Bungeecordeecorda ta lobi yazınca gitmek istiyorum ama gidemiyorum onu plugini nedir bungeecorda tabelalarla serverlara geçiş yapmak istiyorum faka bulamadım onu da Bungeecordan iyi anlayan varsa eklesi Skype: bartu.ozdamar
  3. K

[Yardım] Essentials ve Groupmanager

Merhaba arkdaslar ben serverimde essentials shout u etkinleştirdim ardından Tagın yanına [FACTION] diye bir yazı geldi ve faction isimleri kalktı nasıl eski faction yazılarını geri getirebilirim
  4. K

[İstek] ve Yardım

Arkadaşlar ben serverime viplik vb yaptım yeni bir world olusturdum ama prefixler kalktı bunu sebebini buldum ardından yaptınm sonrada birisini normal world de Mimar yaptım ardından plotworlde gitti adam ve tagi kayboldu
  5. K

VipMeslek

Arkadaslar vipmeslek nasıl yapılıor baskalarının kımamasını istiyorum da
  6. K

Server 2012

Arkadaşlar Server 2012 hakında bilgisi olna yardım edebilir mi. Skype:Bartu.ozdamar
  7. K

Yardım

Arkadaşlar ben minecraft serverleri acık gozukmuyor sadece 1 tane server acık gozukuo bunu sebebi ne
  8. K

Yardım Block

Arkadaşlar ben bi server de normal hiç bi tarafı olmayan bi block gordum o ne odun du ama hiç düz tarafı yok bu ne biliyor musunuz ve bide merdivenleri nasaıl dik durultuyolar
  9. K

Yardim [Istek] Ok atan Balta

nasıl ok atan balta yapılıyor yardim eder misiniz
  10. K

Bu Varmi [İstek]

Arkadaşlar ben faction server de oyuncularım item birleştirerek veya daha fazla level isteyen Şeyler varmi açuıklar misiniz
  11. K

Plugin[İstek]

baska worldlere ait sapwn lar olabilir mi nasıl ayarlarim onu yardim edermisiniz
  12. K

Tekkit Yardım

Arkadaşlar vben arkadaşımla tekkit de multiplayer serve raçtım fakat arkadaşım servere giremiyor bunun sebebi ne
  13. K

Tekkit yardım

Arkadaşklar ben tekkit server kurdum ama servere arkadaşlarım giremiyor bunun çözümünü soyler misiniiz
  14. K

yardim

Arkadaşlar ben serverde baska bi world de nether portali yapamiyorum bunun sorunu ne
  15. K

nether portali

Arkadaşlar ben baska bir world de portal yapamiyorum bunu nasil engellicem
  16. K

Creative gates yardım

Arkadaşlar ben Creative gates pluginini indirdim fakat dosyasi plugins doysasına düşmedi biri yardim edebilir mi
  17. K

bazi worldlerde pluginleri kapamak[ İstek]

arkadaslar ben bazi wordlerde bazı pluginleri kapamak istiyorum nasıl yapabilirim
  18. K

Build it [İstek]

bi yardım isteyeceğim build it diye bir mini game varmiş bende boyle bir minigame i serverime koymak istiyorum lütfen sizde varsa bana link atar misiniz
  19. K

MCSG

MCSGnin bir plugini varmı yada deathmacı olan
  20. K

Market

Bilirseniz mesela AdminShop onları nasıl değiştiriliyorsalar yapıyolar zeusonline mesela bende diyelim diamondonline diye yapmak istiyorum nasıl yapabilirim
  21. K

Kit

Kitleri arasına 10 dakika 6 saat 12 saat 24 saat delay atmak istiyorum bunların rakamlarıını yazarmısın
  22. K

Kit

Kitlerin permi nasıl ekleniyor yardim eder misiniz
  23. K

Kit Yardım

Kitleri arasına nasıl dakika koyucam yardim eder misiniz
  24. K

Yardim

Arkadaşlar benim derverimde bu hatayı java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space veriyor ve serverime giremiyorum
  25. K

Yardim

Bana groupmanager de ve survival games de perm eklemeye yardimci olcaklar skype :bartu.ozdamar