Arama sonuçlarınız

1. TRLeoNTR

Selam yoldaşlar (açıklamayı oku)

hem discorddan hem skypedan istek gönderdim
  2. TRLeoNTR

Selam yoldaşlar (açıklamayı oku)

Beyler minecraft veya steamde ortak oyun bulabilirsek oynayabilirim
  3. TRLeoNTR

Modlu server

Hamachiye girdim online olursan mesaj at
  4. TRLeoNTR

+16 micli arkadaş arıyorum

yaş oysa ve periyse belki dostum :D
  5. TRLeoNTR

Modlu Minecraft Ekibi

teknik modlardan anlayan +16 yaş üstü kişiler qestramez01 serverim var gelmek isteyenler eklesin
  6. TRLeoNTR

+16 micli arkadaş arıyorum

+16 bende arıyorum minecrafttır normal oyunlardır beraber oynayacak kişi skype:qestramez01
  7. TRLeoNTR

Minecraft modlu survival oynayacak varmı

kardeş +16 yukarıysan teknik modlardanda anlıyorsan serverim var skype:qestramez01
  8. TRLeoNTR

Ortak YOUTUBE kanalı açacak olan varmı !!!!

9. TRLeoNTR

Youtube Kanalıma Ortak Arıyorum 15+ -TR- Panda

Dostum ben skypene yazdım ama burdan da yazayım 17 yaşındayım kanal işinden anlarım çok fazla olmasada sadece üni sıkıntım var oyüzden çok fazla (her saat başı oynayamam ama hergün en az 3 saat takılırım) takılamam ama günlük video yükleyebilirim zaten sadece zevk için yapmayı planlıyorum sınava...
  10. TRLeoNTR

Oyun Arkadaşı Arıyorum !

Sa 98'liyim skype:qestramez01 eklemek istersen steam hesabı qestramez01
  11. TRLeoNTR

Benimle Minecraft serverinde oynarmısın

obvisian kardeş yaşın 16 geçiyorsa teknik modları seviyorsan serverime beklerim skype:qestramez01 face:Emircan Yüksel aynı foto var
  12. TRLeoNTR

Modlu Survival Oynamak İsteyen 18 yaş üstü var mı ?

Kardeş öncelikle bence tek kişilik oynamayı boş ver biz server kurduk +16 yukarıysan gel ekibe alalım seni arkdaşında varsa o türden gelin servere beraber oynayalım tabi teknik modlar seviyorsan :D
  13. TRLeoNTR

Modlu Minecraft oynacak Grup arıyorum grupda oluşturabiliriz +16!!!!

launcher kullanmıyorum ve malesef genellikle kendi mod paketimi veya karakal mod paketlerini kullanırım
  14. TRLeoNTR

Benimle Oynarmısın

+16 bayan erkek farketmez teknik mod bilen varsa grup alımı vardır modlu server için skype: qestramez01 bayan arkadaşlar içinde şu notu düşeyim sarkma veya onların şahsına bir terbiyesizlik olmayacakdır.
  15. TRLeoNTR

benimle oynarmısın acil

+16 bayan erkek farketmez teknik mod bilen varsa grup alımı vardır modlu server için skype: qestramez01 bayan arkadaşlar içinde şu notu düşeyim sarkma veya onların şahsına bir terbiyesizlik olmayacakdır.
  16. TRLeoNTR

[OynaBenle]Benimle oynarmısın?

17. TRLeoNTR

Malesef kardeşim yaş sınırını bu yüzden koydum oyüzden üzgünüm
  18. TRLeoNTR

Baktım dostum kabul ettim ve teknik herşeydir zaten :D

Baktım dostum kabul ettim ve teknik herşeydir zaten :D
  19. TRLeoNTR

Hamachili server açabiliyorum Gelen varmı

Modlu minecraft oynamak istyen varmı ?
  20. TRLeoNTR

Elmas Yumruklayıcı

Elmas Yumruklayıcı
  21. TRLeoNTR

Arkadaşlar dediğim gibi grup oluşturmak veya olan gruba girmek istiyorum eğer grupda olmak isteyenler veya gruba almak isteyen varsa skype: qestramez01 +16 üstüdür.
  22. TRLeoNTR

Modlu Survival Oynamak İsteyen 18 yaş üstü var mı ?

17 Yaşındayım uyarsa yapalım kardeşim benimde tek kişilik oynamakdan imanım gevredi ve ağırlık teknik mod biliryorum yani direwolf20 paketini çok iyi biliyorum özellikle 1.6.4 ama diğer paketinide oynarım sorun olmaz mod ekleme çıkarma işi biraz zor ama sende az buçuk biliyorsan yapabiliriz...
  23. TRLeoNTR

Out of memory

Sorun Çözüldü Problem Javadaymış
  24. TRLeoNTR

Out of memory

Yeni launcher derken ? ben yakın zamanda orjinal mine aldım buyüzden pek bir fikrim yok :D
  25. TRLeoNTR

Out of memory

Veriyorum ama ozamanda java virtual machine launcher hatası alıyorum 512m veriyorum bu sefer açmıyor