Arama sonuçlarınız

1. NoFæR

YuNuSEmRe . 1.7.2. Survival Plugin Paketi . %100 Sorunsuz - Türkçe ve Ayarlı

Ellerine sağlık, Arkadaşlarıma gösteriş yaparım artık heralde :D Çok beğendim, arkadaşlarımla Survival oynayacaktım işime yarayacak şeyler dolu Like verdim
  2. NoFæR

Merhaba yaşımı sallayarak girdim ve değiştirmek istiyorum kime danışmalıyım ?

Merhaba yaşımı sallayarak girdim ve değiştirmek istiyorum kime danışmalıyım ?
  3. NoFæR

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: NoFæR *Sadece Gerçek Adınız: Burak *Yaşınız: 13 yaşındayım. *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 seneden beri oynuyorum *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: MuratAbiGF,Burak Oyunda, Lehamam, BFChickenGamers, Azelza, **********35 *Modlu Mc...
  4. NoFæR

Servere Giremiyorum.!

Arkadaşlar bir multi servere girmeye çalıştığımda şu hatayı aldım. Ve girmeyi defalarca tekrarladım hep şu hatayı aldım: Java.Net.CoonectException: Connection refused: no further information: OrionOnline.Nitrado.com/195.82.158.5:25565 Yardım seri gelirse sevinirim Şimdiden teşekkürler.GÜNCEL !
  5. NoFæR

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: NoFæR *Sadece Gerçek Adınız: Burak *Yaşınız: 13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 1 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Burak Oyunda, **********35, Lehamam, Efsane (EpicGamingTR), nileppezdel87, BFChickenGamers, MuratAbiGF, Azelza Oynuyor...
  6. NoFæR

İstediğiniz modun listesini yollayın size .minecraft dosyasını yollayayım.

Kardeşim adam artık modları bir araya getirmiyormuş ! Bu kadar anlayamıyacak kadar ******* mısınız ?
  7. NoFæR

Zengin Olmak İçin Gelin !

Resim koyarsan seed anlaşılır olur bu durumda aradığımız seedi bulabiliriz. Boşuna vakit kaybı olmaz. aAnlatabildiysem sevindim. İyi oyunlar.
  8. NoFæR

Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

1.5.2 ye değilmi :D 1.4.6 değil
  9. NoFæR

Okuyun ÖNEMLİ!

Üye İlişkileri bölümünde şu an sabitli durumda
  10. NoFæR

Survey !!!

Herkes inanıyordu bi şekilde çoğu vazgeçti :)Hepsi sahtekarlık anlamamak için ne var ki
  11. NoFæR

Yoğun İstek Üzerine Hazırladığım Rehber

Biri üzerime gravel atsın
  12. NoFæR

[★]Faction Server Rehberi [★]

Turkuaz gözümü batırıyor çok alıyor.Bu yüzden konuyu okumuyorum.
  13. NoFæR

Benim Skin

Bana versene :D 6 tlye alırım :D
  14. NoFæR

Snapshot crackimde cıktı :D ve süper seed ile oynamaktayım

Snapshot crackimde cıktı :D ve süper seed ile oynamaktayım
  15. NoFæR

Herkes snapshotu oynuyor ben pre alıyordum olmadı işte :D

Herkes snapshotu oynuyor ben pre alıyordum olmadı işte :D
  16. NoFæR

Hamchi Benimle Oynarmısın

Sen ekle beni bn seni bulamaadım o0mysterious0o yada BuRaK yaz
  17. NoFæR

BAŞIMIN BELASI

/banip nick yaz olur önce banla öle at ipban
  18. NoFæR

Okula başlar başlamaz altmış mat sorusunu gözüne yapıştırmak öğretmenler için çok eğlenceli...

Okula başlar başlamaz altmış mat sorusunu gözüne yapıştırmak öğretmenler için çok eğlenceli...
  19. NoFæR

Değişik Bir Notch!

Saçma yorumlar atıyorum bu sıralar kusruma bakma :D
  20. NoFæR

Küçük,Altın döşemeli,Golemli,3 Tane Evcilleştirilmiş at ve kurt

Oyunu oynadığın sürece ilk yapınsa eh derim ama ev bence kötü acemiceliği çok belli
  21. NoFæR

Minecraft RPG Nedir Ve Nasıl Oynanır El Emegi

İyi anlatmışsın sanırım ben bu yazıyı bir yerde daha gördüm ama emin değilim Bir +1yi hakettin :D
  22. NoFæR

Değişik Bir Notch!

Madem ban yiğeceğini biliyorsun hepsini bir arada topla :D Notch hayatta bu skini kullanmaz skini kullandıysan söylede crackdan oynayayım pre alıcam forteyle zamanımız denk tutmuyor.
  23. NoFæR

NinjaBrine

Tek bir konu acarak hepsini toplamalıydın konu kasma böyle rapor edilirsen ban yersin.
  24. NoFæR

Küçük ve Şirin Bir Orman Evi .

Amaçsız
  25. NoFæR

Küçük ve Şirin Bir Orman Evi .

Evet var.Ama onları yapmaya üşenip like verende var :D