Arama sonuçlarınız

1. A

MinerzCity Server 1.5.2. Admin İlgili 15 KİŞİDE BÜYÜK EVENT !

IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to ALIMLAR VAR : İLK OLARAK REKLAMCI SONRA MİMAR ! PARA KASMAK ÇOK KOLAY !
  2. A

MinerZCity Server 1.5.2 Adminler ÇOK İLGİLİ 15 KİŞİDE BÜYÜK EVENT !

IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to ALIMLAR VAR : İLK OLARAK REKLAMCI SONRA MİMAR ! PARA KASMAK ÇOK KOLAY !
  3. A

MinerZCity Server 1.5.2 Adminler İlgili 15 Kişide BÜYÜK EVENT !

IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to ALIMLAR VAR : İLK OLARAK REKLAMCI SONRA MİMAR !
  4. A

MinerZCity Server 1.5.2 Admin İlgili 15 Kişide Büyük Event !

IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to IP: minerzcity.minecraft.to ALIMLAR VAR : İLK OLARAK REKLAMCI SONRA MİMAR !
  5. A

MinerZCity Server 1.5.2 Tam Aradığınız Server Admin İlgili 15 Kişide Event !

6. A

MinerZCity Server 1.5.2 Admin İlgili 15 Kişide BÜYÜK EVENT!

7. A

MinerzCity 1.5.2 Server Admin İlgili Koş !

IP: minerzcity.minecraft.to
  8. A

MinerZCity - minerzcity.minecraft.to - MinerZCity

minerzcity.minecraft.tominerzcity.minecraft.to minerzcity.minecraft.to minerzcity.minecraft.to Macera sizleri bekliyor haydi ne bekliyorsun gelde sende tanıklık et ! [NOT] Hala Bakımdadır Ama Önemli İşler Bitirilmiştir.
  9. A

<-> MinerzCity <-> 1.5.2 Yakında 1.6.2 Suan Bakımda Fakat Sizlere Erkenden Açtık.

minerzcity.minecraft.to <-> MineRzCity <-> Macera Seni Bekliyor Ama Galiba O Bana Gelsin Diyorsun Bu İmkansız bir şey Maceraya Sen Gidersin O Seni Yakalar ! Haydi Oynamaya Başlayalım! minerzcity.minecraft.to NOT : Server şuanda bakımdadır fakat önemli olanlar yapıldığı için sizlere şimdiden...
  10. A

<-Axysimsek-> MinerZCity Alımlar Değişti Plugin ile İlgili İsterseniz Bi Bakin.

Acil MobArena ve MiniGames Pluginlerinden Anlayan ve Oluşturabilen Yetkililer Aranmaktadır. MobArena Yeri Hazırdır Tek Gereken Ayarlamanız Acil Ekleyin. Skype : AxysimsekAcilll.
  11. A

[AxySimsek] Profesyonel Mimar Aranmakta ! Prof. Dedim Mimar Değil.

Profesyonel Mimar Aranmakta, Mimar Değil. . . . . Merhaba Arkadaşlar Ben AxySimsek Skypemi Biliyorsunuz Beni Ekleyek Bana Ulaşınız Profesyonel Mimar Arıyoruz, Mimar Değil. Skype : Axysimsek
  12. A

<-AxySimsek-> Sizlerede Uygunsa Yeni Çalışmam Metin2Craft Olucak =)

Biz hiçbir Zaman Alıntı Yapmayız Hele Ben Hiç Açıkçası Yapıcaz =D
  13. A

Axysimsek : Metin2Craft İçin Profesyonel Pluginer ve NPC'ci Aranmaktadır.

Skype : Axysimsek : Skype : Axysimsek : Skype : Axysimsek : Skype : Axysimsek : Skype Uzatmadan Skypemi Verdim Acil Pluginer Aranmaktadır ve NPC'ci !
  14. A

Şuanda Oylama Eşit Gitmektedir : Yapılmasın : 1 Yapılsın : 1
  15. A

<-> Metin2Craft <-> Merhaba Arkadaşlar Ben AxySimsek, Önceden Başlattığımız Çalışma Olan MİNERZCİTY Malesef Başarıyla Tamamlanamadı Girmeyenler Oldu Girenler de Oldu Ama 0/100 Limiti Olan Bu Servere Sadece En Fazla 20 Kişi Girdi O Yüzden Nitrado'dan Yeni Server Aldık 5GB Yani Şunu Diyeceğim Ki...
  16. A

Faction Eklenti Paketi | Hatasız Sorunsuz Reklamsız | Essentials %70 Türkçedir

Skype : Axysimsek - Eklermisin Sana Paketi Göstererek BÜYÜK BİR KAPAK YAPMANIN Sevincini Oruç Oruç Yaşamak İsterim Lütfen Ekle Korkmuyorsan
  17. A

Tamam kardeşim peki onca günlerdir beklenen plugin paketi varya :) hazırlanıyor olan Profesyonel çalışma ''Ah Veririm Size'' Madem Beğendiniz Alın Kullanın Birgün Anlayacaksınız Ne ***'tan Paket Olduğunu :) Hadi görüşürüz bu mesajı görüpte aylardır paketimi bekleyen arkadaşlar malesef.
  18. A

1. Pluginer Olmak İçin Plugin Yazmak Gerek Demişsin Ben Sadece Plugin Paketini Beğenmedim ve Bence Laf Bulamadığın İçin Salladın :) 2. Sen Mimarlıkta Profesyonel Mevkine Ulaşmadıysan bir şey Yapamam Ben Senin Gibi Alt Mevki Değil Üst Mevki Serverlerde Çalıştım Yani Benim Kurallarımın Geçerli...
  19. A

Kardeşim Beni Tanıyanlar Tanır Profesyonel Pluginer ve Profesyonel Mimar'ım Hep Üst Mevki Serverlerde Çalıştım Bu Plugin Paketini Alıp Serverine Koyanlar Saten Anlayacak Uzatmaya Luzüm YOK!
  20. A

>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

Gerçekten Plugin Paketi Güzel Ben Bu Paketi Geliştirmeyi Düşünüyorum =D Memnun Kaldım
  21. A

Hata Felan Yok Dostum Plugin Paketi Berbat Bizzat İnceledim VIP Özellikleri Saçma Spawna Geç Hades'i Aç Bune Saçmalık Ben Bu Pakete Gülerim Saçmalık KONU KİLİT.
  22. A

<- Axysimsek -> Durmadan Değişiyoruz ! MinerZCity Artık Güncel Haberler Burada.

Merhaba Arkadaşlar, MinerZCity Ailesi Olarak Durmadan Değişiyoruz... *-* Umarım Merak Etmişsinizdir. *-* Neden Mapı Değiştiniz? Önceki Güzeldi! Cevap : İsmini vermeyeceğim bir arkadaş mapımıza alıntı demişti oda bizim zorumuza gitti ve mapımızı değiştirme kararı aldık ve fotoğrafladık inandırıcı...
  23. A

<-Axysimsek-> MinerZCity Için Türkçe Kilit Plugini Acil !

ACIL UZATMADAN BANA TÜRKÇE KILIT PLUGİN YAPIP ATACAK ARKADAŞ ARIYORUM PLUGİNER OLACAKTIR ! SKYPE ; axysimsek SKYPE ; axysimsek SKYPE ; axysimsek
  24. A

KOOOOOOOOOOOOOŞ ÇOK ACİL ALIMLAR VARRRR

ARKADASLAR GÖSTERDİĞİM O SİMGEYİ YAPABİLEN VARMI VARSA YAPABİLİRMİ NEYLE YAPILIO???