Arama sonuçlarınız

1. R

Çekirdek Serverden Anlayan Arkadaşlar

Arkadaşlar 1 serverde hunger games - spleef v.b şeyler bana biraz karışık geliyor. Bunların pluginlerinden kodlarından çok iyi anlayan bir arkadaş varsa bana ulaşabilirmi. MTA - TFM serverim var MC de açıcamda güzel olmasını istiyorum bu yüzden dediğim özelliklerde arkadaş arıyorum. NOT: VPS...
  2. R

Spleef Ve Paintball Pluginleri Hakkında Yardım

ARkadaşlar bu 2 plugini attım video v.b izledim ayarladım her şey tamam. Server faction buralarda ek meslek & eğlence yeri gibi bir şey oluyor. Tek sorunum var mesela adam spleef kazandı veyada paintball kazanana otomatik nasıl ödül verilcek ? 4-5 Diamond felan ?
  3. R

Tabelaya Nasıl Kalın Yazıyorlar ?

Arkadaşlar bazı serverlerde görüyorum tabelaya kalın yazıyorlar. Normalde kalın kodu &l Ama bi türlü olmuyor. Farklı bir kod v.b birşeymi var arkadaşlar bilen söyleyebilirmi ?
  4. R

[İstek] Hunger Games 2 Isteğim Var Bakabilirmisiniz.

Arkadaşlar şimdiden bakanlar için teşekkürler 1. Olarak oyunu kazanan birdahai maç istediği kit alabiliyorya o nasıl yapılıyor ? 2. Olarak her seferinde farklı map geliyo Altın Block üstünde bi yer oluyo. Ordaki chestlerde hep aynı item oluyor 2-3 tane bunları nasıl değiştireiblirim ? Bu itemleri ?
  5. R

Faction Kuralım Dedik Fakat Sİzİn Fİkİrlerİnİzle !

Arkadaşlar ben oyunda admin olarak kurmak istemedim serveri oyunculara danışayım dedim. VPS Markette bu olsa iyi olur gelirim oynarım. Şurda bu olsa şu plugin olsa gelir oynarım MAP bile arkadaşlar Bu bulduğum mapdaki parkur olsa gelip oynarım v.b her şey olabilir oyunculara danışıyorum siz...