Arama sonuçlarınız

1. B

En ufak ilgi göstermeyen sonoyuncunun türkiyenin en büyük serverlarından olması..

SONOYUNCU.... Bildiğiniz gibi Türkiyenin en büyük sunucularından birisi. 5-6 gündür skyblock2 yeni oyunculara kapalı. Numara geçersiz hatası... Destek forumlarına sadece bu konuda değil her ne konuda oyuncular yardım isterse istesin hiçbir yetkili,moderatör hiçbir şekilde cevap vermiyor...
  2. B

Builder alımı

BUİLDER FORMU İsim : Batuhan Nick : DragonikHD Yaş:15 Skype:batu.tanin Yaptığı çalışmalar : Yapıtlar(Pixel Artlar ve Nyan Cat bana aittir. : ENCH HAMMADDE İTEMLER MADENEVENTİ MARKET ÖRS MOB SİMYACI SPAWN (ENCH,ÖRS,MARKET,İTEMLER,SİMYACI + Nyan CAT Dıştan görünüş)
  3. B

DragonNetwork - Mimar & Rehber Alımları

Mimar Başvuru Formu: *Adınız: Batuhan Soyadınız: Tanın *Yaşınız: 15 Yaptığınız buildler: Yapıtlar(Pixel Artlar ve Nyan Cat bana aittir. : ENCH HAMMADDE İTEMLER MADENEVENTİ MARKET ÖRS MOB SİMYACI SPAWN (ENCH,ÖRS,MARKET,İTEMLER,SİMYACI + Nyan CAT Dıştan görünüş) *Size...
  4. B

Serveri için Builder , Mod , Admin arayanlar içeri.

Serverine ADMİN/MOD/BUİLDER ARAYANLAR İÇİN SKYPE : batu.tanin Daha önce yetkili olduğum bir serverde yaptığım mapin resimlerine aşağıdan bakabilirsiniz. Çok iyi değil ama daha iyilerini yapabileceğimi düşünüyorum. Yapıtlar(Pixel Artlar ve Nyan Cat bana aittir. : ENCH HAMMADDE İTEMLER...
  5. B

Server Alımlar- Builder, Pluginer - REKLAMCI

Builder Formu Minecraftı ne kadar süredir oynuyorsunuz: 4 yıl Hangi serverlarda Builder oldunuz ?: KingofCraft , Starcraft , TntCraft WE,WG Bilgisi: 90 Build Fotoğrafları (Zorunlu) : Yapıtlar(Pixel Artlar ve Nyan Cat bana aittir. : ENCH HAMMADDE İTEMLER MADENEVENTİ MARKET ÖRS...
  6. B

(Geçici Olarak Durduruldu)(50 Kişilik)(1.7.2) Macera Peşinde Serverine Yetkili Alımları

ADMİNLİK Bu Zamana Kadar Kaç Serverde Görev Yaptınız ? : Reklam gibi olmasın ama YKT Hosting kendi serverı olan Kingofcraftta moderatörlük onun harici 5 svde yetkili oldum. Kaç Yıldır MineCraft Oynuyorsunuz ? : 2 yıl Oyuncularla İlişkiniz Nasıldır ? : Genelde sevilirim oyunculara çok yardım...
  7. B

HayatMC 3 Builder Alımı

Serverin rami kaç gb
  8. B

MasCraft Yetkili Alımları İçeriii

Panelde server logda bir tane hata yoktu.Sürekli hataları düzeltiyordum.Saçma sapan minigames pluginiymis, oturma pluginiymis falan hiç biride yoktu zaten. Serverde sürekli lagg clear vs olmasına rağmen sürekli çöküyordu Bilemiyorum artık benim cünüplüğüm mü ? :D
  9. B

:D Senden iyiyim demedim zaten senin yaptığın yanlışı söyledim. 2-3 gb ram bi server dayanamaz. Nitradoyla çalıştım. Serverda temel pluginler olmasına rağmen 24 kişi ful çektiğinde we atar atmaz çöküyordu. Geceleri sv boşalınca atıyorduk we'leri.
  10. B

:D Deneyimli server 2-3 gb ramin ne kadar boktan olduğunu bilir fazla konuşmayın derim. 4 gb ramde bile zor dayanan serverlar var, tabii sürekli bakımını yaparsanız o ayrı. Her serverin kendine özel bir tasarım şekli vardır onun için farklı olur sizin gibiler hep aynı mapi kopyalayıp başka...
  11. B

Server her wede çökmüyorsa mapi yapabilirim. Ram kaç gb ?
  12. B

MOD/ADMİN FORMU Adınız Soyadınız:Batuhan TANIN Skype Adresiniz:batu.tanin Yaşınız:14 (Eylüle 15.) Mikrafonunuz Varmı:Şimdilik yok (Kırdım :Dda) Sesli Çağrıda Konuşabilirmisiniz:Mikrofon aldıktan sonra geceleri konuşabilirim. Hafta değilde Gün olarak : Uyku,iftar ve sahur harici tüm gün Almak...
  13. B

THE BİG MONSTER SERVER ALIM MOD BUİLDER REHBER REKLAMCI

MOD/BUILDER FORMU Isim : Batuhan Soyisim : TANIN :D Skype : batu.tanin Wg-We Bilgisi : İkiside iyidir, flag komutlarının çoğunu biliyorum , plotme plugini yoksa tabelayla arsa satışı yapabilirim. Minecraft Bilgisi : 2 yıldan beri. Neden Biz ? : Server'ı hiç görmedigim için bir şey...
  14. B

TntCraft.nitrado.net>>Lapis YOK///Nitrado Kalitesiyle\\\Alımlar devam ediyor--Repair--OX--AtYarışı--

az önce gördüm mesajınızı güncel yazdııgım mesajı rapor ettim uyardıgınız için sagolungüncel
  15. B

TntCraft.nitrado.net>>Lapis YOK///Nitrado Kalitesiyle\\\Alımlar devam ediyor--Repair--OX--AtYarışı--

Bu yorumu okuduktan sonra hammaddeyi küçültme kararı aldık. Suan serverimizde hammaddede çalısmalar var, şikayetiniz için teşekkür ederiz :)Hammadde küçültüldü konuda resim güncellendi.
  16. B

Sen şu servera girip az kişi oldugunu görünce çıkanlardan, küfredip çıkanlardan veya alım var mı diyip sınava girdikten sonra alınmayanlardan biri olmalısın kardesim . Daha bunlar dışında servera kötü diyen olmadı ama eyvallah :)
  17. B

Öncelikle iyi günler :D Zevk alabileceginiz , ilgili adminleri olan bir server arıyorsanız bulacagınız nokta : Tntcrafttır.. :p Server mapi kendimize aittir. EMEĞİ GEÇENLER : DragonikHD , bruno0170,errYoke,EnesTR,DarqAnqeL Her serverde oldugu gibi TntCrafttada VIP satısı olacaktır fakat...
  18. B

Allah aşkına yardım edin artık

Sabahtan beri yirmi yere konu açtım böyle bi sey yok ya bi cevap verin artık 5 saat önce reklam vermeye çalıştım gözden geçirilecek dedi hala geçiriliyor mu yoksa geçirilip red mi edildi nerden anlayacagım yok böyle bi saçmalık ya!!!!!!!!!!!
  19. B

Konu gözden geçirme

İyi günler. 5 saat önce reklam verdim konunuz moderatörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır gibi bir sey çıktı. 5 saattir bekliyorum bi şey oldugu yok. Konum gözden mi geçiriliyor, gözden geçirildi kabul edildi veya red mi edildi nereden bakabilirim acil yardım lütfen. Şimdiden...
  20. B

Konular

İyi günler.. Açtığım bir konunun gözden geçirilme sürecinde oldugu veya gözden geçirilip kabul edilip edilmediğini nereden görebilirim ?
  21. B

Pvp sorunu

Teşekkürler yarın ana bilgisayara geçtigimde deneyeceğim umarım olur
  22. B

Pvp sorunu

Server survival+faction
  23. B

Pvp sorunu

Öncelikle iyi günler, Sunucu ayarlarımda pvp açık ama orman olsun, pvp allow olan bi alan veya wgsiz bi alan olsun hiç bi yerde oyuncular birbirlerine vuramıyorlar. Bu yüzden arena ve ormanda pvp yapamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. SERVER PLUGİNLERİ NİTRADONUNDUR.