Arama sonuçlarınız

1. CoD61

1.4.7 The Walking Dead Mod Verebilirmisiniz?

Arkadaşlar Bileniniz veya Elinde olan varsa Ltfen bana 1.4.7 uyumlu The Walking Dead verin çok istiyorum lütfen :(
  2. CoD61

En Yeni Forum Oyunu : Siteden Gitsem, Neyimi Özlersin?

Evet Arkadaşlar Şimdi Bir Kullanıcı Üstteki Cevap Atan Kullanıcının Siteden Gitse Neyini Özlerdi Onu Yazcak :)
  3. CoD61

Minecraft 1.4.7 Survival Evimi Kaybettim ve Seed Lazım :)

Herkeze İyi Günler arkadaşlar Survival Oynuyordum. Madene Gireyim dedim. Sonra akşam olmaya başladı zombiler bastı bende madenden kaçmak için neresi açık ise oraya gittim gidiş o gidiş evimi bulamadım sonra Arkadaşlar Oyuna başlarken hileleri aç dedim o yüzden Evime nasıl ışınlanabilirim ...
  4. CoD61

1.4.7 Forge Kurulum Sorunu!!!

1.4.7 Forge'sini Kuruyorum Sonra Launcher e tıklıyorum. karşıma bir şey geliyor java kuruluyor sonra bitiyor kurulum ve MineCraft hiç açılmıyor arkadaşlar yardım Sorun Nedir? Nasıl Çözülür? Not: Arkadaşlar Sorunu Çözersem Konuya Ekleyeceğim :)
  5. CoD61

Minecraft Server Arıyorum!!!

Arkadaşlar Tek kişi oynayınca can sıkılıyor serveri olan Pm Atsın Bnde Geliim Canım Sıkılıyor Amatör Pro Farketmez Skype:Minecraftkiller227
  6. CoD61

Crafting Hakkında Önemli!!!

Arkadaşlar Sitelerde Eşyanın Yapımını Tıklayınca Gösteriyor Bu Crafting işte ben bunu Bilgisayarıma Nasıl Yüklüyebilirim? Evimde int. bağlantısı yok o yüzden eşya yapımını bilmiyorum arkadaşlar yardımm?
  7. CoD61

MineCraftta Survival Modu hakkında

Arkadaşlar Konu Yerini bilmiyorum ö.dilerim ben minecraftta sürekli creative oynuyorum ama survival hiç denemedim bugün başladım ilk gün köpek kulubesi yaptım onun ıcınde kaldım arkadaşlar survival modunda ilk önce ne yapyım ne önerirsiniz hyatta kalmak için ne yapıyım bu modda ?
  8. CoD61

Oyunlar İçin Gerekli Programlar

eVet Arkadaşlar Bildiğiniz Oyunlar için KEsinlikle gerekn Programı Varmı ????
  9. CoD61

Hayatta Kalma Oyunları PC Önerisi

Merhaba Arkadaşlar MineCraft ve Terraria Hariç Zombili Fark Etmez sistemime Göre Oyun Sölermisiniz Hayatta Kalma Olarak 1 GB Ram 2.4 GHZ 128 MB Ekran Kartı Direct 9.0 Nvidia GeForce FX 5200
  10. CoD61

MineCraft ve Başka Oyunlarda Bandicamdan Video Çekerken fps çok düşüyor.

Sa. arkadaşlar Şimdi sorunum: Arkadaşlar bazen minecraft bazen başka oyun oynuyorum evimde internette yok ama arkadaşlar video çekcem flasha atıp nete koycam. bandicam actım minecraft oynuyorum video çekerken kasmıyor. 2. ise delta force : black hawk down oynuyorum ondada kasmıyor. sorun şu...
  11. CoD61

İdm Benzer Bir Program söylermisiniz

Arkadaşalr internet download manager gibi bir program söylermisiniz..
  12. CoD61

Minecraft oyundan çık butonu yok

Arkadaşlar 1.4.7 oynuyorum oyundabn çıkmak isityorum ama oyundan çık butonu yok ustten kapatıyorum o zaman pc kasıyor hemde acayipo
  13. CoD61

MineCraft kasma sorunu yardım edin

Arkadaşlar oyunu oynarken vertoak ctity yükledim vertoak cty e girdim kasmaya başladı arkadaşlar net cafedeyken optifine diye bişi indirdim sizce bu dosya iyimi oyunun kasmasını çözermi internette denedım oyunu iyi yaptı evde denersem nasıl olur 2. sorunuma gelirsek arkadaşlar minecraftta...
  14. CoD61

MineCraft Köylü Çiftleştirme

Arkadaşlar işte size yaptığım bir şey köylü çiftleştirme NoT: Arkadaşlar sonlarına doğru köylüler çiftleşmiyor ama o ev gibi yapın camıda koyun çiftleşeceklerdir inanmassanız deneyin
  15. CoD61

Köylü çiftleştirme

beyler köylüleri nasıl çiftleştiriyoruz köylüye yumurta ile sağ tıklayınca değil 2 köylü ile
  16. CoD61

Arkadaşlar eşya tablosu

Arkadaşlar sıra sıra soruyorum sizde sıra sıra cevap verin. 1. eşya tablosu nasıl kullanılır 2. mine craft crafting javasını pc ye nasıl yükleyebilirim 3. minecrafrt skin yapma programı varmı
  17. CoD61

M.Craft benzeri oyun

Arkadaşlar madem bende minecraft açılmıyor bana onun aynısı gibi 5 taen oyun söylermisiniz terraria hariç
  18. CoD61

Benzeşmeyi ayarla yok

Arkadaşlar işletim sistemim win xp görev yöneticisine tıklıyorum işlemlerde bakıyorum ** abenzeşmeyi ayarla yok bazı arkadaşlarda var onlarınkide xp
  19. CoD61

Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir.

Arkadaşlar int. cafedeyim internet cafede oyun atcam kendi pc me ama regeditini almam lazım çalıştıra regedit yazınca boyle hata cıkıyor arkadaşlar veya regedit indirme sitesi biliormusunuz yanni oyun regeditini
  20. CoD61

3 Yöntem birden ; boyutunu azaltma , yavaş ise hızlandırma, kalitesi düşmeden

Arkadaşlar kendi bulduğum yöntem eğer video çektiyseniz 3 dk lık diyelim boyut 70 mb windows movie maker ile video koleksiyonundan iki kat hızlandır yapın hem boyutu düşüecek hem yavaş ise hızlanacak hemde kalitesi düşmeyecek işinize yarar ise helal bana :D
  21. CoD61

Bad video card hatası xp

Arkadaşlar Sistemim mibecrafta olmasına rağmen bu hatayı alıyorum donanım ivmesini oynadım işe yaramadı ekran kartımda iyi lütfen yardım edin lütfennnn
  22. CoD61

Arkadaşlar Google Chrome Niye Böyle!!

Arkadaşlar Google Chromeyi İndiriyorum Ama Google Chrome Yükleyicisi 10 dk yken bir anda 1 saat oluyor ve yavaş yükleniyor çözüm??
  23. CoD61

Arkadaşlar Point Blank Yavaş yükleniyor

Arkadaşlar yardım edin point blank indirdim kurdum ama oyun patch yüklenmesinde yavaş yükleniyor internetimde hızlı yardımmm
  24. CoD61

Force Uptade !!

Arkadaşlar Öncelikle Selamün Aleyküm Ben Oyuna Gircem Force Uptade'yi Seçiyorum Giriyorum 1 Saatte Anca Doluyor Peki Force Uptade'nin İşaret'ini Kaldırıp Girsem bir şey Olurmu ? craft_man Abi Sen İyi Biliyorsun MineCraftti Yardım Edermisin :)
  25. CoD61

Mozilla Firefox ''about:config'' Ayarı Verirmisiniz...

Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Gibi Lazım Da Verirmisiniz ? :yapmacık: