Arama sonuçlarınız

1. superkiller199

Minecraft Sunucu Yetkili Olmadan izin vermek

basit bir hamachi sunucusu kurdum diğer oyuncular blok kıramıyor ancak onlara opta vermek istemiyorum bunu bukkit olmadan nasıl yapabilirim?
  2. superkiller199

Kanal Tanıtımı [modlar arşivlerse sevinirim]

Kanal Tanıtımının yasak olmadığını düşünerek yazıyorum bir moderator yada ilgili biri yasaksa bildirirse sevinirim https://www.youtube.com/channel/UCJ5Jv1xTWlw57BlsJL7xFLg/feed Minecraft vs. videolar barındırmakta abone olursanız sevinirim 1 ay önce açıldıminecraft yazılı butonun üstündeki buton...
  3. superkiller199

[YARDIM] Mann Ws Machine Adlı Bir Map Hazırlayacağım Yardım :(

Beyler Map Hazırlayacağım İsmi Mann Ws Machine Tf2 oynayanlar biliyordur sizce neler yapmalıyım? Neyden Başlamalıyım? Mann Ws Machine Resimleri Orjinal Oyun Orjinal Ana Tanıtım Resmi Robot Ana Tanıtım Resmi Galiba Nasıl Bir Map Yapacağımı Resimlerden Anlamışsınızdır :D
  4. superkiller199

Beyler unity3d kodlamalarını biliyorum fakat KEY gibi ayarlaymıyorum

Beyler kodları şu An o kadar net hatırlamıyorum ama yanlış değilse şunun keyini nasıl yapıcam KEY derken tuşa basınca kapanması fln Application.entity.quit devamına ne koymam gerek unuttum [emoji12] yardım edebilecek
  5. superkiller199

Noluyor!??!!?

Beyler herkes bırakıyor ne oluyor? O. O
  6. superkiller199

Super199 Modu [%100 Superkiller199 Yapmıştır]

NOT:Minecraft Super199 Modu Modpack değildir hepsi Superkiller199 Tarafından Yapılmıştır. Mod Yeni Yapılmıştır Yapınca Yeni Konu Olarak Açıcam ;) Daha Ayrıntılı Olucak Modda Olanlar [Resimlerle] Green Steve ._. Dark Ghost [Green Steve'nin Hayaleti Zararlı Mob'dur] Meyveli Çalılık Oyun İçi...
  7. superkiller199

Chicken Craft - Sizin İçin Varız Günlük Bonus Ve Boss Ve Daha Fazlası

IP:46.20.1.139:1122 Merhabalar Sunucunun Bazı Özelliklerini Size Tanıtacağ-ım -Boss lar -Günlük Event Saatleri Ve Daha Fazlası! Sunucudan Kareler: Lapis Burger King Arsalar Enchant Event Hammadde Market Orman Yemek Bekliyoruz IP:46.20.1.139:1122 IP:46.20.1.139:1122...
  8. superkiller199

Ben Superkiller199

Mc Nick: Superkiller199 İsmimin Türkçesinin Süper Öldürücü Olmasından yanılmayın çünkü zıttıyım :D Craftla Uğraşırım Minecraftla nether e bayılırım. En Sevmediğim Material Toprak :( En Gıcık Olduğum Mob Enderman Creeper Ları Severim Yanımda Kedim Olunca :D Minecraft Harici Team Fortress2 Oynarım...
  9. superkiller199

PaxelCraft-Survival Bukkit 7/24 server İp:paxelcraft.nitrado.net

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere survival sunucu vereceğim... İp:paxelcraft.nitrado.net dir warplar: ench,janepazar,event dir. sunucuda mesleke girerek para kazanırsınız... yada cevherleri janepazarda satarsınız... server 100 % 100 % survivaldır ama Pluginlerde birçok tur PaxelCraft a bekleriz...
  10. superkiller199

PaxelCraft-Survival Bukkit 7/24 server İp:paxelcraft.nitrado.net

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere survival sunucu vereceğim... İp:paxelcraft.nitrado.net dir warplar: ench,janepazar,event dir. sunucuda mesleke girerek para kazanırsınız... yada cevherleri janepazarda satarsınız... server 100 % 100 % survivaldır ama Pluginlerde birçok tur PaxelCraft a bekleriz...
  11. superkiller199

|hg Çakılcraft| Açlık Oyunları Oynayın!!!

sizin için en iyi serverlardan biri!!! çakılcraft hg ağ adresleri çakılcraft hg çakılcraft hg2 şifre:123 ip: 25.93.237.213 Resimler Çıkacak...
  12. superkiller199

|çakılcraft| Yeni Özelliklerle...

Serverin mapi yenilendi tabi yeni özelliklerle birlikte Para birimi: Zümrüt vipler!!! oyun parası zümrüt ile 100000 bu diavip Goldvip Diavip İronvip bazı itemler ve 1000 oyun parası özelliği yaklaşık 10 stack zümrüt 1 diavip sınırsız Maden eventi çıkmıştır sık sık yapılır ve yeni yerler...
  13. superkiller199

|çakılcraft|normal Hamachi Server 25.91.223.40

Normal hamachi server güzeldir başta bölgeleri söyleyeyim Piramit Event hammadde Yemek Ench Gelecek bölgeler Otel Özgür bölge [kırılabilir] KURALLAR: Küfür sölemek hapis cezası hammadde içi ve özgür bölge dışı yerlerde blok kırmak yasak Flood yapmak yasak [Kick sebepi] Griefing yapmak [Hapis...