Arama sonuçlarınız

1. C

Kanalıma Ortak Arıyorum.

AD:İbrahim enes SOYAD:aslan YAŞ:16 MİNECRAFT DENEYİMİ:3 yıl pc android DİĞER OYUNLAR İLE ARASI:iyi steam origin PREMİUM:yes SKYPE İÇİN MİC:yeh SKYPE ADINIZ:buzaslan129 AĞZINIZ LAF YAPARMI: bu ne amerika kendi kanalımda var www.youtube.com/user/MegaMyLiFe07
  2. C

(Yeni) Youtube Kanalima Yanıma Arkadas Ariyorum ? (Gir Konuya)

Kanalim : www.youtube.com/user/MegaMyLiFe07 Facebook : İbrahim enes aslan Yaş : 15+ Mikrofon : 2 tane var Skype : buzaslan129 SEN BENİM KANALA GELİRSİN BENİM KANALDA İZLENME FLN VAR TÜM ANİMATİON PROGRAMLARI VAR GOOD BYE
  3. C

ARKADAŞLAR KANAL İÇİN OYUNCU ARIYORUM!!!

sa belki anlaşabiliriz yaşım 15 kullandığım programlar youtubemde yazıyor skype:buzaslan129 youtube www.youtube.com/user/MEGAMyLiFe ben asla satmam premiumum bilgisayarımda birürü oyun var youtubemde günde 50 60 izlenme geliyor anlaşabiliriz byy[...
  4. C

Creative / Survival

sa istersen oynayabilriiz kardeş skype:buzaslan129
  5. C

Benimle tüm oyunları oynar mısın? [+14]

İSTERSEN OLABİLİR steam SKYPE FLN FİLAN VAR 2 TANE MİC VAR İKİSİDE MÜTHİS ÇALISIOR Bİ DÜŞÜN BENCE steam: crazydance07 skype:buzaslan129
  6. C

Merhaba arkadaşlar kanalda video çekmek isteyen + 14 arki aranıor tüm animasyon programları var

merhaba arkadaşlar Ben video çekmek için arkadaş arıyorum kız erkek farketmez yaşım 15 dir intro fln filan hepsi vvar sadece komiklik yapabilen{gerektiği sürece}arkadaş arıyorum minecraftı tablet için çıktığı ilk sürümden beri oynuyorum SKYPE:buzaslan129...
  7. C

Video Çekimi Ve Kanala Alım +11 -14

GLYHPL YE KATILIYORUM BY
  8. C

Video cekıcek arkadas arıyorum

MERHABA İSTERSEN ÇEKEBİLİRİZ YAŞIM 15 TÜM DONANIMLAR VAR İNTROLARIM VAR YOUTUBE HASABIM VAR SKYPE:buzaslan129 YOUTUBE:http://www.youtube.com/user/MegaMyLiFe07 NESE GRŞRZ BYY
  9. C

Video Çekimi Ve Kanala Alım +11 -14

merhaba ben 15 yaşındayım saygılıyım komiğmm gel istersen oynayalım beraber baska kişilerlerde olabilir ama yaşını söle yeter skype:buzaslan129 youtube: http://www.youtube.com/user/MegaMyLiFe07
  10. C

Benimle Survival Oynamak İsteyen Gelsin Modlu,Modsuz Farketmez Server Benden

MERHABA İSTERSEN BERABER OYNAYABİLİRİZ SKYPE EKLE buzaslan129
  11. C

sa oynayalımmı ekle benim skypei buzaslan129 yaş kaç

sa oynayalımmı ekle benim skypei buzaslan129 yaş kaç
  12. C

Modlu minecraft oynamak isteyen gelsin

MERHABA ARKADAŞLAR BENLE NORMAL ,MODLU MC ,TEKKİT,OYNUYACAK ARKİ ARANIYOR SKYPESİ OLSUN VEDE MİKRAFONUDA TAM DONATILMIŞ ARKADAŞLAR ARANIR İYİ ARKADAŞ OLURSAK VİDEO ÇEKİCEM İLGİSİNİ CEKEN EKLESİN SKYPE:buzaslan129 :iskelet:
  13. C

youtube kanalıma arkadaş!!

MERHABA BEN SİZİN VİDEOLARINIZI İZLİYORUMDA ŞEY KÖTÜ SÖYLEMİYİM BERBAT SESSİZ SAKİN KİMSE İZLEMEMİŞ BELKİ ARKADAŞ OLARAK BERABER ÇEKEBİLİRİZ .EKLE SKYPE:buzaslan129 YAŞ:15 MİKRAFON FULL SES HD :D
  14. C

Youtube Channel Sürekli,Ciddi Eleman aranıyor +320 abone

AD:İbrahim Enes Aslan SKYPE:buzaslan129 YAŞ:15 PREMİUM:malesef yog off HANGİ GÜNLER ONLİNE:cumartesi pazar hep HANGİ SAATLAR ARASI ONLİNE:FULLTİME PHOTOSHOP YAPMAYI BİLİYORMU:ÖĞRENİRİZ MİKRAFONUM VAR İYİ BİR ARKADAŞ İSTİYORSAN GEL KONUŞKANIM KENDİ KANALIM VAR AMA AZ ÜYE VAR NOT: ASLINDA HİÇ...
  15. C

MİNECRAFT OYUN ARKADAŞI ARIYORUM ...

Ben senle oynarım konuşkanım onlineyim güzel vakit geçirmek istosan gel SKYPE:buzaslan129 team speak oyeliğimin suresi doldu istersen uyelik alıp onlan konuşabiliriz oda senden :D
  16. C

Benimle Beraber Adventure Map Oyniyacak Kişi Varsa Dalsın İçeri..!

1 # Arkadaşlarımı asla satmam o beni satarsa kendini yok bilsin. 2 # Güzel vede öz konuşurum birçok şeyi bilirim 3 # 15 yaşındayım. 4 # Skype : buzaslan129 Normal adımda İbrahim Enes Aslan Not : Haftaiçi online olamam ama haftasonu full onlineyim benle sabahlarsan anlaşabiliriz Güzel bir...
  17. C

Tekkit normal server 1 kişi aranıyor isteyenler içeri

MERHABA ARKADAŞLAR BEN KURUCU CrazyDance ARKADAŞLAR BEN TEKKİT SERVER KURDUM VE BENLE BERABER OYNUYACAK BİR TEKKİTCİ ARKADAŞ ARIYORUM SERVERİ FUL SURVAVEL OYNUYACAZ SV IPSİNİ VERMİYORUM GELECEK KİŞİLERİN SKYPESİ OLMALI VEDE DÜZGÜN ÇALIŞMALI O YÜZDEN SKYPEMİ VERİYORUM SKYPE:buzaslan129...
  18. C

Minecraft knkam olur musun ?

GEL KANKA OLALIM DOĞRUYUM VE DÜRÜSTÜM SKYPE: buzaslan129 SKYBLOCK PRO
  19. C

2 gb ramli nitrado skyblock server . gir içeri bag

KONU KİLİT!!!!!!
  20. C

Youtube kanalımda beraber video cekcek biri ?? 300+ abone

Merhaba ben CrazyDance yazdıklarınızı gözden gecirdim belki arkadaş olabiliriz bilgilerim söyledir Ad:İbrahim Enes Soyad:Aslan Yaş:14 Premium:O kadar zengin deilim D: Skype:buzaslan129 Benim kendi serverim şu anda bulunmaktadır serverim deneme serverdir kabul ederseniz beraber serverde...
  21. C

Admin aranıyor Nitrado Güvencesiyle

MERHABA BEN CrazyDance Ben server kuracağım ve 1 tane yetkili arıyoruum YETKİLİ OLACAK KİŞİLER SKYPE ADINI YORUMA YAZSINLAR YETKİLİ OLACAK KİŞİLERİN SKYPESİ OLACAK O YÜZDEN SV IP SİNİ VERMİYORUM YETKİLİ OLACAK KİŞİLER HERŞEYİ BİLMELİ <<<<<<<<<<ACİLLL>>>>>>>>>>>
  22. C

2 gb ramli nitrado skyblock server . gir içeri bag

MERHABA ARKADAŞLAR BEN KURUCU CrazyDance Ben yanıma bir admin ve 2 tanede oyuncu alacağım oyun hamachisiz 2 gb ramlidir SERVEİN İP SİNİ VERMİCEM GELECEK OLAN KİŞİLER KENDİNİ TANITSIN VE SKYPESİNİ VERSİN HEMEN...
  23. C

1.6.4 Minecraft Arkadaş/Arkadaşları aranır.88.241.197.2

kardeş bende gelebilirmiyim skype fln herşy vr