Arama sonuçlarınız

1. F

1.6.4 | Crimes.nitrado.net | Server 6 aydır açık. | Ayrıntılar konuda..

pekı alım varmı rehber flaam ? skypeden konusabılırız ?
  2. F

"StrongHoldOnline" Admını....

"StrongHoldOnline" Admını....
  3. F

Yardım Ederseniz Sevinirim

ARKADASLAR SIMDI SRVERIMIZIN MAPINI YAPIYORUZ AMA HAMMADDEDE OLMEYI KAPATAMADIK...ARASTIRDIM AMA BUNE BENZER BIR KONUS CIKMIYOR....BILEN VARSA KODUNU SOYLEYEBILIR MI ??????????????????
  4. F

100 Kişilik Farklı Bir Deneyim Büyük Faction Server! Event Var! 31.210.126.201:1038

yetkılı alımı varmı we wg komutları ezbere bılıyorum...4 tane sw em vardı tecrunelyım
  5. F

Bakınepiccraftböyle Sw Yok!:176.53.26.244:birakamiyacaksiniz!admin Alimi Olacaktir!lapis Var!!!

we - wg komutları ezbere bılıyorum isterseniz admin olabilirim hammadde falam yardimci olurm siz yokken wg yaparim ???????????
  6. F

♣dragon Craft [faction Server]♣ Ip: 188.165.201.52:68 !

ferhat :S 100 k at hacı gelıyom
  7. F

bende gelmek istiyorum ıpi atarmisiniz :s güzel ucak kullanirim

bende gelmek istiyorum ıpi atarmisiniz :s güzel ucak kullanirim
  8. F

Tum Sw Repaır Atma

YOK DENEMDIM .S AMA DENERIM SAOL
  9. F

Tum Sw Repaır Atma

arkadaslar tum sw nasıl repaır atılır kodu bıde kısıye vıplık vermeden sadece onun ıtemlerıne nasıl repaır atcaz.... yardım acıll lutfen
  10. F

Soru-cevap I Bukkit Plugin I Yardım I Türkçeleştirme

vokka kardeşim düzelttim .D bouncybed pluginin den wool sildim oldu .D
  11. F

Enchant Yardim

/enchant 0 2 1 2 yaziyorum zırhıma hem koruma hemde ates koruması getiricem ama olmuyor sadece koruma geliyor atas korumasi veya dierlerini nasil getircez edit item olcklar yani lütfen yardimci olun....
  12. F

Yapilabirmi ??

tm yaptim :D güzel olduben bişe daha sormak istiyorum ??? /rain diamond diyelim yazdigim zman geniş bir alana yagiyor ben bu alani daraltabilirmiyim...
  13. F

Yapilabirmi ??

arkadaşlar ben söyle bişe istiyorum simdi yapişkan piston bi ileri gitcek bi geri yani biz kol koymadan otomatik olcak acılıp kapancak mümkünmü
  14. F

/rain Komutu

arkadaslar rain komutunu kullandııgm zaman büyük bir alana yagiyor yani o alani kisaltabilirmiyiz yagmasini istegimiz alan yagdirabilirmiiz
  15. F

Hunger Games Viplik Vermek??

bende öle dedim saten :D adam yapmiyosa biizmi suc
  16. F

/help groupmanager yaz orda cikar ne yapman gerektigi
  17. F

kodlami yapcaz yada hangi pluginden ayarlicaz söle ben yaparim sponge hangisinde olur biliyormusun
  18. F

plugini warmı sende ??? gruopmanager ???
  19. F

sölermisin dündne beri arıyorum kims sölemiyo
  20. F

ona benzer yün be süngerde zıplatmasini istemiyorum ayri belirledigim bir blogun zıplatmasini istiyorum....
  21. F

kardes hunger games de nasil bilmiyorum ama normallerde böle burda da böledir /manuadd [oyuncu ismi] [vericeğin gurup] dene bi olmassa yine yaz
  22. F

aynen sungerde yünde zıplatiyor sinir oldum :D senin dediğinde olabilir bende 2 pc war dosyalrı atıp orda denicem :D ama o dosyayi bulduk diyelim baska islerde yariyosa napcaz :Dkodlamaya gerek yok ben pluginden memnunum ama iste su yun ve sunger oluya moralimi bozuyor...
  23. F

Plugin Yardim

arkadaslar bendeki pluginde yün ziplatiyor bunu nasil kapatabilirim bi kod warmı yada hangi pluginden kapatcaz acil yazarsaniz sevinirimyardim edicek yokmu bari bişe yzin ypilabilir yapilamazyün ziplatmasini nasil kapicaz ya yeter arkadas kimse yardim etmiyor ne kadar cimri insanlarsaniz...