Arama sonuçlarınız

1. Arda027

Oyunbaz.Network - Türkiye'nin en yenilikçi sunucusu! - Skyblock (AKTİF) ve Faction

Merhaba değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri, uzun bir zamandır içinde benimde bulunduğum Oyunbaz.Network kadrosi ile size yenilikçi ve sıkılmadan saatlerce değil günlerce oynayabileceğiniz bir sunucu yapıyorduk. Aslında sunucumuz çoktan hazırdı, fakat oyun zevkiniz oyundaki hatalar ile...
  2. Arda027

Team Craftizm | Builder ve Oyun İçi Destek Alımı

Merhaba değerli forum üyeleri, Yaklaşık eylül ayından beri birlikte olan fakat okullar yüzünden pek aktif olamayan Craftizm ekibini yeniden toplayıp aktif hale getirmek istiyoruz fakat Builder ve Oyun içinde bize destek olacak insanlar gerekiyor. Hep birlikte bir Faction sunucusu açmayı...
  3. Arda027

CraftLive - 1.8.x Alımlar (Builder, Moderator, Coder)

Merhaba arkadaşlar, Ben Arda027 ve 6 aylık Minecraft arasından sonra tekrar bir projeye atıldım. Daha ad olarak kesin bir şekil almadı ama başlıktada belirttiğim gibi Builder, Modaratör ve Coder ihtiyacımız bulunmakta. Ekipte bulunacak her insan 12 yaşının üstünde olmalıdır. Bu bir zorunluluktur...
  4. Arda027

SonSteve l Usta Builder ve Coder Aranıyor !!

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi durum , Başvuru @ByEmre939 a özel mesaj ile olacaktır. Başvuru Mesajı: Adınız Soyadınız : Yaş : Skype Adresiniz : Online Süreniz : Hangi versiyondan beri oynuyorsunuz ? : Hangi versiyondan beri coderlık veya builderlık yapıyorsunuz ? : Minecraft...
  5. Arda027

SonSteve - Banner Yapacak Kişi Aranıyor !!

Evet arkadaşlar vericeğimiz reklamdan dolayı banner yapıcak birini arıyoruz. Play.SonSteve.Com Faction - Skyblock - Survival Games - Creative - Sumo (Yakında !!)
  6. Arda027

Arda027 l Web Tasarım Ve Grafik Tasarım

Merhaba Arkadaşlar Ben Arda027 Başlıkta belirttiğim gibi Web Tasarım Ve Grafik Tasarımlarınız ücretli olarak yapıyorum ve beğenmezseniz siz beğenene kadar uğraşıyorum. Templateler mevcut elimde size beğendiriyorum sonra sizin adınıza kullanım hakkı veriyorum. İletişim İçin Skype...
  7. Arda027

MineTR OP-PVP Sunucusu :: Hadi Durma Tek Eksik Sensin !

Merhaba Tüm MinecraftTürk Ailesi MineTR OP-PVP Sunucusunun Tanıtım Konusuna Hoşgeldiniz.. Serverımızın Adı : !! MineTR !! Serverımızın IP si : !! minetr.nitrado.net !! Serverımızın Sürümü : !! 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 !! PARA NASIL KAZANILIR ? # Sunucumuzdaki maden de kasılarak veya adam...
  8. Arda027

BattleTime 150 Kişilik ALIM VAR !! l play.battletime.info l PVP / MOBARENA / SANAL MARKET/ REPAIR /

Merhaba Tüm MinecraftTürk Ailesi Geçen Sene BattleTime adlı Hub Sunucu Açmıştık ve Vip Alınmadığı Sebebi Yüzünden 3 Ay Ancak Tutabildik bu Serverı Ve HUB olarak değil de Faction Serverı Açmaya Karar Verdik. Serverımızın Adı : !! BATTLETIME !! Serverımızın IP si : !! play.battletime.info ...
  9. Arda027

Kral Eğlence ^.^ l Faction 1.7.2 l HAMMADDE YOK [HARDCORE] !!!

Merhaba Tüm MinecraftTürk Ailesi Geçen Sene Kasım Aylarında Açmış Olduğumuz Ve Şubatta Kapatmış Olduğumuz Serverımız Kral Eğlence 2. Sezonuyla Tekrar Başlayacak Bu Sefer Sizin Yardımlarınızda Hiç Kapanmayıp Hep Açık Olacağını Bekliyoruz. Serverımızın Adı : !! KRAL EĞLENCE !! Serverımızın IP si...
  10. Arda027

/lobi Komutunu Nasıl Yapabilirim?

BungeeCord serverım var ve bu serverlarda /lobi Komutunu Nasıl Yapabilirim ? Lütfen yardımcı olun.
  11. Arda027

BattleTime Hub (Çekirdek) Sunucu l HG Yeni Mapler Geldi !! | Faction (BAKIM) Creative , HG , MG

BattleTime Hub (Çekirdek) Sunucu l 1.7.2 l Faction , Creative (WorldEdit) , Hunger Games , Minigames !! HUNGER GAMES 3 ARENAYA YÜKSELTİLDİ !! -Turbulance -Breeze Island -Chernobyl YAKINDA 5 ARENA VE SKYBLOCK SERVERIMIZ İLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ !! /warp Yazınca Menü Açılıyor Play.BattleTime.İnfo...
  12. Arda027

Serverda harita değiştirip geri dönünce kaldığı yerde değilde spawnda doğmasını istiyorum.

Serverda harita değiştirip geri dönünce kaldığı yerde değilde spawnda doğmasını istiyorum. Çünkü portalla geçiliyor buda sorun çıkartıyor bu yüzden.
  13. Arda027

BungeeCord ile server değiştirince kaldığı yerden değilde Spawndan doğmasını sağlamak.

Başlıktada uzunca belirttiğim gibi Bungeecord Portallarını kullanarak server değiştiren kullanılıcılar spawna döndüklerinde kaldığı yerden değilde normal spawndan doğmasını nasıl sağlayabilirim? BungeeCord ile server değiştirince kaldığı yerden değilde Spawndan doğmasını sağlamak istiyorum ?
  14. Arda027

Minecraft için Sisteminiz iyi ama minecraft kasıyormu? Shader içinde çözüm bulundu. İÇERİ !!

Merhaba Değerli Forum Üyeleri , MinecraftTurk Forumunda Minecraft Genel bölümünde yardımcı olmaya çalışıyorum olabildiğim kadarıyla gördüğüm en fazla şikayet "Minecraft kasıyor, Minecraft shader kasıyor" gibi sorunlar ve girdiğimizde gördüğümüz şey adamın sistemi iyi yalnız minecraft a java ramı...
  15. Arda027

2 Builder , 2 Rehber , 1 de Pluginer Alınacaktır. | BattleTime Hub Kurulacak !! 7 GB VDS |

Güvenlilir ve kendine güvenen BungeeCord kurabilen ve her zaman yenilikçi olup kendini geliştirebilen insanlar arıyorum. Başvuru Formu: Adım Ve Soyadım : Yaşım : Skype : Kaç senedir Minecraft oynuyorsun? Kaç senedir Bukkit Pluginleriyle uğraşıyorsun ?
  16. Arda027

Minecraft 1.7.2 - 1.7.10 - 1.8 Shader Mod Kurulumu l aRDa027

Merhaba Arkadaşlar, Minecraft Shader Mod 1.7.2 - 1.7.10 ve 1.8 sürümü güncellemesi yaptım. Forge modlar son sürümdür her servera girebilirsiniz.. ## GÜNCELLEME 29.01.2015 ## Her yeni forge sürümünde güncellenecektir. Açılmama Sorununa Çözüm : Java7 İndir Bu Mr_Meep_x3s Shader Paketindan...
  17. Arda027

1.7.2 Faction l DarkStone Craft l mc.darkstonemc.com l Teamspeak Hizmeti !

Merhaba Arkadaslar; Ben Serverden [MegaVip] Dumanist65 REKLAMA INANMAYINIZ HEPSI YANLIS BILGIDIR BANA VERILEN. Serveri Açma Amacımız Nedir? İnsanların eğlenerek minecraft becerilerini geliştirmesidir. İnsanları bağımlı olarak değilde yaratıcı olarak Minecraft oynamasını istememizdir. Az zamanda...
  18. Arda027

Creativede Arena Yaptık Chest Açma Kodu Lazım...

Arena yaptığımız arsada chesti açmak için napabiliriz lütfen çabuk yardım lazım Herhalde Essentials plugininden diye biliyorum yardımınız lazım.
  19. Arda027

1.6.2 CraftBukkit Zombi Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Ben Creative serverimde Server.properties dosyasında Gamemode=1 yazmasına rağmen 0 olarak başladıyor. bide spawn_mobs=false olduğu halde zombiler doluşuyo Buda server.properties Dosyam; #Minecraft server properties #Mon Dec 23 13:01:45 MST 2013 generator-settings=...
  20. Arda027

Creative Server | Group Manager Sorunu [ACİL]

Merhaba Arkadaşlar, Serverimde Normal Oyuncular /p auto , /p claim , /p add gibi komutları yapamıyor. Permissionsa plotme.auto plotme.claim plotme.add plotme.delete plotme.clear Yazsam yeterlimi ? Yoksa Başka Permissions eklemem gerekmi ?