Arama sonuçlarınız

1. kralastek

Nadecraft Survival Sunucusu nadecraft.nitrado.net 1.7.2

NADECRAFT 1.7.2 Sunucumuz Survival yani hayatta kalmak üzerinedir, haritalar hazırlanmıştır , yetkililer son derece sorularınıza merak ettiğiniz şeylere cevap vermek üzere yetkilendirilmiştir. Sunucumuz şu an 22 kişi sınırı ile sınırlıdır o yüzden çabuk olun ve yerinizi ayırtın ! Adil oyun...
  2. kralastek

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı] : sasuke11x Altın kurala uyacakmısınız:tabii ki evet Ortaçağ rpg oynadınızmı:eski çağda oynadım kısa sürelide olsa Hangi mesleğe girmek istersiniz: Gardiyan Hangi hanedana girmek istersiniz:Karaban Krallığı: yaşınız:17 Rpg ile ilgili bilgileriniz: hayatta...
  3. kralastek

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı] : sasuke11x Altın kurala uyacakmısınız: tabii ki evet Ortaçağ rpg oynadınızmı: evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: demirci Hangi hanedana girmek istersiniz:bilmiyorum karısık yaşınız:17 Rpg ile ilgili bilgileriniz: rpg görev yardımıyla gelısme falan fılan...
  4. kralastek

Eğlence İçin Arkadaşlarımla Minecraft Oynuyorum Arkdaşım Olmaya Ne Dersin ?

Eğlence İçin Arkadaşlarımla Minecraft Oynuyorum Arkdaşım Olmaya Ne Dersin ?
  5. kralastek

Yarışma: Her ay 1 kişiye VDS sponsoru oluyoruz!

kimin kazandığı şimdi belli olacak hepinize şans diliyorum
  6. kralastek

adamsın bro
  7. kralastek

Niye 30 dk ertelendi ? İnş Bi Sorun Çıkmamıştır
  8. kralastek

Evet Boş Şanslar Şu An Saat 20:01
  9. kralastek

ismimi ekleyin konuya ben kralastek konuda çekilşe katılmak istediğmi belirttim beğendim ve...

ismimi ekleyin konuya ben kralastek konuda çekilşe katılmak istediğmi belirttim beğendim ve saire yaptım bekliyorum
  10. kralastek

Evet Katılmak İstiyorum facebook adresim [email protected] mesajı ordan veya burdan kazanırsam ben size mesaj atarım yaşım 17 hotmailimi 2000 tarihinde açtım eski pc cilerindeyim arkadaşlarıma şans diliyorum herkese bol şanslar en hayırlısı neyse o olsun