Arama sonuçlarınız

1. Akın34

RealSurvival %100 Survival Kaliteli / Açık Arttırma / Boss / 1.7.2 - 1.7.4 /

Girmeye çalıştığımda unkwon host diyor?ip'i yazdığın gibi ver.
  2. Akın34

Gelin Oynayalım

Sürümüm 1.7.9 canı sıkılan arkadaş varsa gelsin skype yok maalesef çünkü mikrofon yok bekliyorum arkadaşlar. Hamachi: Ağ adı:minecraftağı1234 Şifre:123 Server ip:25.111.211.201Beyler gelen yokmu?5 dakika sonra kapatıyorum kimse gelmezse.Tamam serveri kapattım daha gelmeyin.
  3. Akın34

Optifine sorunu

Optifine oyunun sürümüne uyuyor mu?Düzgün kurduğundan emin misin?Sana yardımcı olabilmem için hatada ne yazdığını bilmem gerek.
  4. Akın34

.SHADER.YARDIM.

İndirdiğin shader modu bozuk ya da yanlış yüklüyorsun :)
  5. Akın34

İçi boş dünya nasıl yapılır ?

Süper düz diyorsan zaten direk boş oluşturur.
  6. Akın34

Minecraft 1.7.2 server hatası

Olabilir de bu kötü olmuş.Gerçi biz TÜRK'üz internetten premium hesap bulup oynarız :D
  7. Akın34

Minecraft 1.7.2 server hatası

Arkadaşlar 1.7.2 çıktı biliyorsunuz.Bütün sürümlerde server kurabiliyorum ama 1.7.2 de çalışmıyor.Server ayarlarını yapıyorum.Serveri açıyorum.Ama arkadaşım giremiyor ve şu hatayı alıyor.No further information Java.exception gibi bir şey.Ben de arkadaşımkine girmeye çalıştığımda aynı hatayı...
  8. Akın34

Hangi ekran kartını seçeyim.

Tamam deneyeyim.Teşekkürler. Edit:Ben de diyordum şarza takılıyken 60 fps şarz yokken 20 fps niye alıyor diye.Meğerse şarzı takılı olunca diğerine geçiyormuş.Sağ ol.
  9. Akın34

AMD'yi nasıl seçeceğim bu konularda bilgisizim benim bilgisayarda tek yaptığım şey oyun oynamaktır da :/.
  10. Akın34

Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ama şunlar sanırım ekran kartı; şu an Intel seçili sanırım diğerini de denemek istiyorum ona nasıl geçebilirim?.Intel mi iyi yoksa diğeri mi hiç bilmiyorum.
  11. Akın34

Minecraft Kasıyor

Aynen ya benimki de İntel sinir oluyorum 5834 mb ekran kartı Intel ama Saints row 3'de low'da kasıyor lowdan da düşürdüm hala kasıyor tam ekrandan çıkardım hala kasıyor :D.Laptoplarda ekran kartı değiştiriliyor mu bilmiyorum ama bababama söyleyeceğim doğru düzgün bir şey alsın.
  12. Akın34

Minecraft Kasıyor

Optifine yükle.
  13. Akın34

Minecraft Kasıyor

Vsync kapalı mı?Ben de de kasıyordu kapattım hiç kasmıyor şimdi.
  14. Akın34

Kendi yaptığım mod paketi

İstersen gel oynayalım solar survival hamachi id:Akinserver şifre:123 İp:25.136.95.32
  15. Akın34

quarizmat yapabilirim müsait olursam. Sen bana istediğin modların listesini ve oyununun sürümünü söyle yeter.
  16. Akın34

Not Enough İtems 1.6.2 crash Yardim Lutfen Nolur !!

Aynen bende de aynısı oluyor 1.6.2 ile ilgili bir sorun sanırım zaten snapshot(nasıl yazılıyor bilmiyorum :D)çıktı yakında 1.7 çıkacak sanırım onda belki olur.
  17. Akın34

MineShafter Kullanımı

Mineshafteri sadece mineshafterliler görebilir :).Ben zaten sadece kardeşimle oynadığım için mineshafter kullanıyorum.Başka hiçbir yararı yok.
  18. Akın34

Bir daha yaparsam belki yapabilirim aslında Technich gibi yapacaktım ama modlar çok fazla sorun çıkartıyor.
  19. Akın34

Arkadaşlar modlarda yeniyim.Kullandığım modları sizinle paylaşmak istedim. İçindekiler; Rei minimap DamageIndicators Animate-player Backpack Inventory Tweaks Matmos More bows Mutant Creatures Pingus mod Superheroes Unlimited Timber Too Many Items (Not Enough Items yükleyebilirsiniz bende...
  20. Akın34

Minecraft Oynarken Korkuyormusunuz?

4 yaşında bir kardeşim var oynarken hiç korkmuyor bu oyunda yalnızlık falan diyorsunuz da o zaman çoklu oyuncu da oynayın.
  21. Akın34

Bilinmeyen Gerçekler

1. hariç hepsini biliyordum teşekkürler :).
  22. Akın34

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Geçmiş doğum günün kutlu olsun :) beğeniye gerek yok.
  23. Akın34

Not enough items mod no installed plugin sorunu

Arkadaşlar yanlış yere açtıysam özür dilerim ama ben Not enough itemsi yüklüyorum oyuna giriyorum(1.5.2)Codechicken düzgün çalışıyor coremods klasöründe ikiside ama NEI çalışmıyor en sonunda modun No installed plugin diyor bunu nasıl düzelteceğim?
  24. Akın34

(Çözüldü)Mineshafter indireceğim java çalışmıyor

Teşekkür ederim ama sorun çözüldü.
  25. Akın34

(Çözüldü)Mineshafter indireceğim java çalışmıyor

Hala aynısı :(Kardeş tamam bu bağlantı türünü nasıl açmak istersin de java vardı.Önceden yoktu şimdi oldu sağ ol.