Arama sonuçlarınız

1. E

Sv yardım

Arkadaşlar svmde bir villa yapıyorum.Yardıma gelecek warmı ?
  2. E

ÖNERİ

Sadece minecraft olmucak diğer oyunlarda olucak :/
  3. E

ÖNERİ

Can
  4. E

ÖNERİ

Hmm olabilir başka bulabilirmiyiz gelmiyoır aklıma sıradışı
  5. E

ÖNERİ

Arkadaşlar ben youtube oyun kanalı kurucam.İçinde her türlü oyun videosu olucak fakat isim bulamadım. Gamingtr, özgaming... falan istemiyorum.Türkçe ve sıradışı bi isim önerirmisiniz? TEŞEKKÜRLER
  6. E

Öneri

merhaba arkadaşlar ben youtube channel kurucam sadece minecraft değil her türlü oyun videosu olucak.ama ağırlık minecraft klasik olmasın öz.....gamingtr,gamingtr tr.... sıradışı daha öönce kullanılmamış bi isim önerirmisinz ?Öneren yokmu ?ÖNERİNİLERİNİZİ BEKLİYORUM.
  7. E

Öneri

merhaba arkadaşlar ben youtube channel kurucam sadece minecraft değil her türlü oyun videosu olucak.ama ağırlık minecraft klasik olmasın öz.....gamingtr,gamingtr tr.... sıradışı daha nce kullanılmamış bi isim önerirmisinz ?
  8. E

Ev yardım

Ev yapıyorum biriniz serverime gelip yardımcı olabılrmı
  9. E

yardımcı olursanız

merhaba arkadaşlar ben youtube kanalı açıcağım ama kafamda isim yok bu youtube kanalında sadece minecraft değil diğer oyunlarda olucak sıradışı daha önce kullanılmamış güzel bi isim lazm
  10. E

Youtube Channel [Önemli]

https://www.youtube.com/user/CanPINAR15 Youtube channele subscribe olursanız fazla bir şey kaybetmessiniz.
  11. E

Minecraft Texture Pack Yüklemek

Minecraft texture pack yüklemek.
  12. E

Minecraft Map Yükleme Basit [Videolu Anlatım]

Minecraft map yüklemeyi anlatıyoruz. Minecraft map yüklemeyi bilmeyen arkadaşlar için yararlı bir video olması dileğiyle.
  13. E

Minecraft Bukkit Server Map

Minecraft bukkit serverime map yüklediğimde kabul etmiyor sebebi ney ? Mapı atıyorum ancak eski harita kalıyor
  14. E

ORMAN SORUNU

Özelden yardım edermisinYARDIM@Nukleusax yardımlarından ötürü teşekkürler
  15. E

Skypeden yardımcı olrmsn

Skypeden yardımcı olrmsn
  16. E

ORMAN SORUNU

Anlamadın harita sadece full düz.sorun o değil svde orman yok orman mapi nasıl eklicem
  17. E

ORMAN SORUNU

Merhaba arkadaşlar ben portlu minecraft bukkit server açtım.Hatta spawn yerini filan ayarladım fakat spawn yeri düz oyuncular doğduklarında direk oraya gidiyolar.Buraya lafım yok ama warp orman ekli değil eklemem için ne yapmam lazım yeni dünya y aratıyorum düz cıkıyor fakat ama normal orman...
  18. E

Orman Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben portlu minecraft bukkit server açtım.Hatta spawn yerini filan ayarladım fakat spawn yeri düz oyuncular doğduklarında direk oraya gidiyolar.Buraya lafım yok ama warp orman ekli değil eklemem için ne yapmam lazım yeni dünya y aratıyorum düz cıkıyor fakat ama normal orman...