Arama sonuçlarınız

1. M

Can Demirhan Plugin Paketi v1.0

skript gereksiz değil ben script yazarak sunucuya ekledim /fusrodah ve /vip-yardım gibi özel komutlar vip lerde aktif bu skript plugini sayesinde ötekiler hakkında bir bilgim yok ben sunucumda bunları kullanıyorum
  2. M

Can Demirhan Plugin Paketi v1.0

Herkese Merhaba, Bugün sizlere kendi hazırladığım MineCraft pluginlerini , serverdaki testleri ve kurulumlarını anlatacağım. #Konuyu Ve Videoyu Düzgünce İzlerseniz Sorunsuz Çalışır. Şimdi Sizlere Yazılı Olarak Anlatacağım; #Aşağıdaki Linklerdeki Dosyaları Indirin #MineCraft Server Adında Bir...
  3. M

Her Şeyi Içinde Ve Sağlam Bir Hosting Arıyorum

kayahost kardesim bedava siteni bile kuruyoruz sen kafan rahat etsin istiyosan 534 345 2323 & skype: mygameserver
  4. M

Hosting Arıyorum

kayahost.net sitemiz guncelleniyir skype den veya telefonla 7/24 destek veriyoruz 0534 345 2323 Veya skype mygameserver
  5. M

Lütfen Bilgilendirin! Kendi 7/24 Serverimi Kurmak Istiyorum...!!!!!:!:!:!:!!!

host cihazı diye bir şey yok vds kiralarsın sunucunu buna kurarsın vds senin odanda yada evinde olmaz verimerkezlerinde olur aylık bir ödeme yaparak bu vds i kiralyabilirsin
  6. M

Güvene Bileceğim Bi Hosting Arıyorum

kayahost.net skype: mygameserver ekle beni minecraft bölümünden sorumluyum konusalım yeni firma tertemiz sicilimiz var.